Jump to content
GIGN Forum

Iphone 4


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu nezinu gan. Man vienmēr ir patikuši iphoni, bet jaunais HTC Desire arī ir ļoti labs, kas spēj izkonkurēt iphone...

Vecais dizains man patīk labāk, bet gan jau arī pierastu pie šāda.

Link to comment
Share on other sites

androīdam vēl ir bāls teļš skrejams līdz būs konkurētspējīgs ar iphoni... galvenā problēma ir daudzo aparātu piedāvājums nevis viens universāls aparāts kurā tiek iegrūsti miljoni, lai to attīstītu...

bet man patīk ideja par metālisko malu jaunajam iphonim... kā arī tas, ka aizmugure un priekša ir vienāda, nevis kā tagad 3g - apaļa aizmugure

Link to comment
Share on other sites

;)

Bļeģ, es jau domāju, ka sapņoju par 199$ :slap:

Labi, jāiet padirst un jāiedzer tēja, lai pamostos.

Kāds ir mēģinājis GPS sūdu iphonam? Viņš rāda stafu normāli arī ārpus pilsētām? Doma ir - vai viņu var izmantot geocachingam? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:)

1. Man nav tikdaudz liekas naudas, lai es to sūdu pirktu.

2. Es tāpat esmu ūberīgākais gailis ciemā ;)

3. Tev jāstrādā galīgi nav!? NODOKĻU ZAGLIS!!!

p.s. Es to sūdu pirktu tikai tad, ja tiešām viņam būtu labs GPS un man vajadzētu jaunu telefonu vai no gaisa nokristu baigais baksis.

Link to comment
Share on other sites

Mēs ar spiti geocachojām ar iphoni... strādā labi, ja apkārt nav koki vai lielas mājas... ja tu trāpies mežā, tad būs nobīde līdz pat 50 metriem... man ir 3G versija un viņai nav iekšā magnētiskais kompass, tāpēc tas ir vēl viens mīnuss, jo sanāk pie pēdējiem pāris metriem staigāt krustām šķērsām, kamēr tu atrodi prezīcu spotu. Rezultātā nopirkām Garmin Oregon 500... ar šito var pat no dzīvokļa uzķert GPS signālu :)

visticamāk, ka mēģināšu šito dabūt no kāda ebay tirgotāja, ja vien neradīsies šmucīte kā tas bija ar 3GS, takā varēšu pēctam noreportēt kā darbojas GPS uz jaunā iphouņa

Link to comment
Share on other sites

Jā esmu apmierināts šobrīd ar LMT iStyle pieslēgumu, tāpēc būs jāiečeko kādas cenas viņam būs ar pieslēgumu :)

Tik dārgas mantas kaut kā caur pastu no ārzemēm galīgi neceļās roka sūtīt...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...