Jump to content
GIGN Forum

Lucid Dreams


snoopfrog
 Share

Recommended Posts

Ej tu nost, tā ieinteresēja tie Lucid dreams pēc jūsu rakstītā. Pilnīgi grūti noticēt, ka tā var kontrolēt savus sapņus :) Blin es tagad esmu vnk pilns apņēmības šito realizēt, tik nez kā sanāks. vnk bljaaaa, tā gribās kontrolēt savu sapni :D nekad nav sanācis līdz šim.

Varu tik piekrist par to piecelšanos no guļus stāvokļa, sišanu, skriešanu. Taisni pirms 5 dienām pēc tāda pamatīga kodiena brīvā dabā atbraucu mājās un atgūlos tā vnk uz muguras uz dīvāna un iemigu ar seju pret koridoru tā pagriezies, un pēkšņi es esmu sapnī, bet pilnīgi tā pat guļu uz dīvāna, tikai nevaru pakustēties. Un tad pa durvīm iekšā sāka nākt zombiji O_O:D Bet nu tad tas bija baigi biedējoši + vēl baigi pretīgas skaņas ausīs skanēja, ko nevarēja dabūt prom, un tie zombiji tik nāk un nāk tuvāk, bet man viss ķermenis kā krampjos, ar visu spēku centos kāju pacelt, bet nekas nesanāca, kā arī es sapratu, ka sapņoju un centos piecelties, bet tik pēc vairākiem mēģinājumiem sanāca. Un foršākais, ka atkal pa jaunu iemigu, un ATKAL pilnīgi tāds pats sapnis ar visiem efektiem :D

Par Nightmares reāli rēka parāva :D par to seju uz spilvena :D Kur šitā var aizmigt :superlol:

Bļin, bet jāmēģina tikt Lucid dream'ā. Jūs, kas tam speciāli "trenējāties", ilgi mēģinājāt?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da lol zinu ka citreiz ir gadijies ka kaut ko sapnjo un peksni piemozas ta riktigi peksni pilnigi taka gulta iekriit :D , bet nu prikols tads ka neko galigi neatceras ko esi sapnjojis, lai gan nekas labs tas nevaretu but :D

Ak pareizi atceros vienreizi kad bija ta ka sapratu ka sapnjoju un pie tam ari bija kjipa taka kaja sliedes iesprudusi un vilciens naak, bet nu es kjipa jau biju ieskaidrojiis sev ka tas ir tikai sapnis un zinu ka vinekarsi kaut ka smaidiju un skatijos uz vilcienu un pat zinaju ka tulit pamodisos! :D

Da lol dzeru jau 4 alinju ceru ka bus tads sapnis kur nebeidzas alkahols! :D

Vispar jaiet gulet man 5 no rita jaceljas, janjem kaut kads suda taksis.. Vairak laikam tomer nevar dzert :D

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

:) Blin es tagad esmu vnk pilns apņēmības šito realizēt, tik nez kā sanāks. vnk bljaaaa, tā gribās kontrolēt savu sapni :D nekad nav sanācis līdz šim.

Varu tik piekrist par to piecelšanos no guļus stāvokļa, sišanu, skriešanu. Taisni pirms 5 dienām pēc tāda pamatīga kodiena brīvā dabā atbraucu mājās un atgūlos tā vnk uz muguras uz dīvāna un iemigu ar seju pret koridoru tā pagriezies, un pēkšņi es esmu sapnī, bet pilnīgi tā pat guļu uz dīvāna, tikai nevaru pakustēties. Un tad pa durvīm iekšā sāka nākt zombiji O_O:D Bet nu tad tas bija baigi biedējoši + vēl baigi pretīgas skaņas ausīs skanēja, ko nevarēja dabūt prom, un tie zombiji tik nāk un nāk tuvāk, bet man viss ķermenis kā krampjos, ar visu spēku centos kāju pacelt, bet nekas nesanāca, kā arī es sapratu, ka sapņoju un centos piecelties, bet tik pēc vairākiem mēģinājumiem sanāca. Un foršākais, ka atkal pa jaunu iemigu, un ATKAL pilnīgi tāds pats sapnis ar visiem efektiem :D

Par Nightmares reāli rēka parāva :D par to seju uz spilvena :D Kur šitā var aizmigt :superlol:

Bļin, bet jāmēģina tikt Lucid dream'ā. Jūs, kas tam speciāli "trenējāties", ilgi mēģinājāt?

Vot man TIEŠI TAS PATS, šodien centīšos, neizdosies rīt centīšos, un kamēr sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Vispretоgвkв sajыta ir tad, kad tu centies celties un notirpsti tв, ka liekas esi dabыjis ar elektrоbu, tas diemюзl vзl ir sоkums, ka tu nodrebi. Zombiki man arо ir rвdоjuрies, bet tas bija tad, kad man bija kвdi 9-11 gadi, cipa tвlu no pilsзtas atrodas mвja, kura ir tumрa un es tur visu laiku nonвcu, un tur cipa iekрв vienmзє biju un zombiki , kuri cipa aplenca mani :superlol:

Link to comment
Share on other sites

nekas nesanāks ja esi gulējis mazāk par 4h. BET MAN ŠODIEN FUCKING SANĀCA!@!@@@@@@@ tas bija tik dīvaini, sataisīju reality check un esmu sapnī, t.i. varēju elpot kad aizspiests deguns. biju kkādā tumsā, aizvēru acis un izdomāju ka esmu savā ielā, pie savas mājas un esmu. tad es prikola pēc izdomāju ka man priekšā ir ferrari un ir arī, bet damn, es ātri pamodos, jo to mēģināju no rīta, laikā kad bija jāiet uz WC, bet izdevās uz kādām 5 mins. būs jāliek modinātājs pēc 5.5h un tad jāmēģina.

Link to comment
Share on other sites

Sita stelle man ar sakas pirms kautkada pusgada. Gaju pat pie gimenes arsta, jo sakuma domaju, ka mirstu :D

Ejot gulet peksni iegrimstu paralize, ka neko nevar pakustinat, bet reali iedomaties visu ko vajag un ta ari bus. Baigi laba ficha. Gimenes arste protams bija shoka, jo nezinaja kas ta pa ficu, bet pectam uzzinaju no profesionala arsta par to miega paralizi un Lucid dreams

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Pag, bet kr4 tos sapņus, ko atcerās cilvēks sapņo no rīta? Tad teiksim kāda man jēga pirms miega domāt par to, ka tikšu lucid dream, ja tik pat labi tikšu arī, bet līdz rīta sapnim jau būšu ārā no viņa un atcerēšos tikai to rīta sapni? Cerams domu sapratāt. Šonakt man nekas nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

es pareizi sapratu?

1. uzliec kkādu modinātāju pēc 4-5h, ietin lapiņu ka ķip tas par LD

2. skaiti mantras, tip es atcerēšos visu kā vajag, reality checkus atceries

3. guli

4. zvana modinātājs, tu apgulies, koncentrējies uz sapni, pie sevis skaiti- es tuliņ sapņošu, es sapņoju, es būšu informēts par saviem sapņiem

5. tiec LD

6. jūties laimīgs :P

Link to comment
Share on other sites

šis man sanāk gandrīz katru nakti,parasti no rīta puses kad vajag uz wc bet ir slinkums,un tad es pieceļos bet negribu iet uz toleti,guļu talāk, viss notiek. Pārsvarā man tas ir apmēram 30 minutes un tad es pieceļos.Bet jā sapnī daru visu ko gribu.

Link to comment
Share on other sites

interesanta teema.... ir gadiijies sapnjot un tad saprast ka te kkaadus murgs noetiek un tu nevis pluusti pa to sapni, bet iestaajas kkaada neliela apzinja un tieshi shitajaa gadijumaa es meeginaaju elposhanu zem uudens- sanaaca un bija skaidrs, ka tas ir sapnis, bet sanaaaca kontroleet tikai paaris minuutes tad atkal sanaaca taka pluust :).... Protams veel ir gadiijies sapnji, kur vienkaarshi var dariit visko krutu, kautgan tu nezini ka sapnjo.

Link to comment
Share on other sites

Bet nevajag aizrauties, brālēns bērnībā šitā sapnī mīza pāri trušu būrim un piemīza visu grīdu :thumbsup:

Vēl forši ir kad sanāk pārvietot priekšmetus ar domu spēku, citreiz baigi interesanti un gribas arī realitātē tāpat un sanāk baigā škrobe :D karoče Avatara variants, ja būtu tāda iespēja nokļūt citā pasaulē, kura ir labāka un interesantāka atstājot tagadējo saprātu, nebūtu daudz jādomā, lai piekristu...

Link to comment
Share on other sites

Es jau domāju, rakstīt vai nē.. Palasu postus un redzu, ka dažiem cilvēkiem tas pats notiek, kas man..

Vienkārši tā besī, ka Tu sapņos nevari iesist. Tu sit, un kad jau būsi tuvu sejai tam čuvākam, hop, roka paliek smaga un nevar pakustināt, bet tad Tu dabun pa mordu tā teikt un kaput, pamosties. Man jau šitā vairākas reizes ir bijušas, dažreiz, kad gāju gulēt, nodomāju, ka šoreiz iesitīšu viņam pa to sasodīto ībli, bet kā jau vienmēr nekas nesanāca. :(

Link to comment
Share on other sites

Visur tik teikts, kā tikt Lucid Dream. A ko darīt, ja apnīk un gribās atkal normāli pasapņot, bet nonāc tikai Lucid Dream? :D Un vsp tas nedaudz nesačakarē izgulēšanos? Jo sanāk taču, ka tu piepūli smadzeni, lai pats sev činītu sapni, tajā pat laikā normāli sapņojot tu tikai to visu novēro.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti bieži esmu kontrolējis savus sapņus, nezinu kā, bet piespiežu mainīt notikumus :nja:

Edit: nelasīju visu topiku, jo redzēju ka liktiz te raksta.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...