Jump to content
GIGN Forum

Pret Miegu?


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

Ko jus ieteiktu, lai neneaktu miegs visu nakti? Sanacis ir ta ka vakar neguleju ne pa nakti, ne so dienu un sodien sanak stradat visu nakti + no energijas dzerieniem man paliek sudiigi, taka tadus drankus nedzeru, un ja es izdzersu kafiju, tad iespejams aizmigsu vel atraak, kas vel varetu iedarboties? :)

Link to comment
Share on other sites

JxJ: im sleepy and I need something to pick me up, what should I drink?

GCa: Well, a can of coke has about 45 mg of caffeine. A shot, about 90. 8oz drip coffee 180-220. Ice coffee ~250+.

GCa: These are estimates, btw

GCa: My ultimate pick-me-up drink was an iced venti coffee with no ice, add two-three shots, a couple pumps of syrup and top it with cream

GCa: Then I would slam it... INSANE amounts of caffeine

GCa: Approx 16oz (you can get 32oz now) of iced coffee (500mg)+3 shots (270mg)= 770 mg of caffeine, or the equivalent of 17 cans of coke at once

GCa: I used to pull up allnighters on that stuff just to ace finals. never failed anything.

Dorne: shit, at that point caffeine is basically coke

GCa: Don't try to drive while on that.

JxJ: what the hell was your major?

GCa: english

Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga problēma diezgan aktuāla, kādreiz varēju mierīgi maukt ar energy drinkiem/kafiju + daudz cīgām, tagad esmu imūns pret kafiju un enerdžī sūdiem tākā vienīgais kas darbojas ir mindfucks - klausos visu laiku dnb/dub step un domāju tikai par lietu kas man jādara, kad esmu aizmirsis par miega vajadzīgbu varu maukt cik vajag.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Pie enerģijas dzērieniem ir tāda "guarana" precīzi nepateikšu no kā iegūst, bet tas tipa ir koncentrāts, ko lieto sportisti sacensībās.. Var nopirkt aptiekās, maksā kkādi 1-3ls par to burciņu. Kad braucu uz Grieķiju, krustēvs, izlases trenneris pieccīņai iedeva līdzi pa ceļam, vienu izdzēru, kad visi gulēja, es sēdēju mašīnā un kūkoju :D :D

Link to comment
Share on other sites

:D:superlol:

Es vienreiz šitā viesu zālē izmazgāju grīdu 4 reizes un čoms arī 4, karoč nebija ko darīt :D negulēju 2 sutkas, alkohols arī gāja pa gaisu nonstopā, es nezinu kā es izdzīvoju, bet nu miegs točna nenāca pēc pirmajām 6 taciņām :D

Link to comment
Share on other sites

:D negulēju 2 sutkas, alkohols arī gāja pa gaisu nonstopā, es nezinu kā es izdzīvoju, bet nu miegs točna nenāca pēc pirmajām 6 taciņām :D

Zoklis gan man nekad nav sapejis. Ir ta ka rivejas zobi, bet ne tik traki :whistling:

blin, es sajaucu mantu. VITALIJS IR MESLS, tiraka kimija :D Stindzis rocks.

p.s runajot par kafiju. Ja esmu noguris un iedzeru kafiju, tad nepalidz pat ne druscin, bet ja no rita dzer, tad gan acis atveras. Par kolu neko nezinu, pirma dzirdesana.

p.s EDIT x6: jau 6x editeju un katreiz kludas :/ Pilnmenes vainigs.

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...