Jump to content
GIGN Forum

Melnā Dien Or Smth.


kaza4ok
 Share

Recommended Posts

pētot diskusiju, izskatās, ka noreks ir guvis vismaz kaut kādu izpratni par tauriņefektu.

hipnoze iespējams, miglains apraksts.

Tas ir tavs pieņēmums sasaistīt strutainas nieres ar pareģotajām muguras sāpēm. Tik pat labi, pareģotās muguras sāpes varēja būt tirpums nākamā rītā pieliecoties. Pie tam kaut ko attiecināt uz pareģojumu pēc 3 mēnēšiem ir interesanti.

Kad tu apciemoji pareģi, tev apģērbs atsedza vidukļa daļu?

lolwut? Tu tici, ka ārstiem ir mērķis optimāli izārstēt slimību vecāka gada gājuma cilvēkiem? Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hipnoze nebija, cik man zināms, tad hipnozes stāvoklī cilvēks neko neatceras. Viņa pat man acīs neskatījās, vienkārši uzlika roku. Un par nierēm - pie viņas biju ieradusies džemperī, nebija nekas atsegts. Viņa nobrauca pa visu ķermeni ar to roku, tur apstājās, kaut ko padomāja un teica, lai uzmanos (tieši uz labo nieri, kur atrodas). Visām citām ķermeņa daļām viņa NEKO nepieminēja. Ja būtu tur par vairākām teikusi, domātu - paveicās, bet nu...

Beef - ļoti iespējams, ka psihosomātiska, bet nu - viņai izdevās mani "izraudināt", pirms tam dakteri mani lika uz kaut kādām megaantidepresijas zālēm or smth, kas man vēl vairāk lika izjust simptomus.

Link to comment
Share on other sites

Forši, ka beefs māk tik forši izskaidrot par to ko es pēdējajā laikā diezgan daudz domāju (t.i. nākotnes pareģošana, tieši par to mega-pc teoriju). Anyway, kas īsti ir hipnoze?

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Patīkami, ka aizgāja topiks, kur, brīnumainā kārtā, nāk arī apskaidrība par šito stafu.

varbūt tur ir mērķis.

Tieši šeit es apstājos un nonācu pie domugrauda, ka TAS MĒRĶIS varbūt bija tas, lai tu nolec no tilta? Tie +50 gadi ir bullšits, uz kuru tu uzķēries, tapēc arī nolēci no tilta. Liktenis ir, kaut sitiet mani nost.

Lai vai kā, beef, tev ir taisnība par to globālo (self fullfiling prophecy), jo bez cilvēka speciāliem nodomiem, domāju, ka nekā tāda arī nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tev neliekas, ka tas, ko tu tur uzrakstīji par to nolekšanu no tilta ir mulķības?

Vai arī tu vēlies teikt, ka "patiesībā" ir divas likteņu grāmatas! Ir tāda slepenā un īstā, kurā ir rakstīts, ka n0rek nolec no tilta un tad vel ir otra, kuru izmanto zīlnieces un kura ir plaši pieejama, un tajā ir rakstīts, ka n0rek novelk līdz 50 gadu vecumam?

Neesi smieklīgs! Kaut gan... nu es skaidri saprotu, ka rakstīt šo tekstu tagad ir mana izvēle - bet.. varbūt ir cilvēki, kuriem smadzenīte darbojas mazliet savādāk (rain man), un viņi īsti neaptver to, ka tas, ko viņi dara, ir viņu lēmums. Varbūts kāds interesants fenomens - tu itkā redzi, ko tu dari un kāpēc, bet nesaproti, ka vari to iespaidot. Tu vienkārši funkcionē kā sapnī.. O! laba teorija! :)

kaza4ok - tev tā nav gadijumā? :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Par to likteņa grāmatu, es domāju, ka tiešām tā ir, (protams, neņemsim tagad to bībeli, jo bībeles uzrakstīšana ir bijis kādam gļuks galvā) šijā gadījumā, lai arī kā tu esi tagad centies pierādīt pretējo, nevarēsi mainīt domas. Es domāju, ka būtu jālasa zemtekstā, starp rindām, sauc kā gribi, bet ir tā, ka vienkārši tu to nevari mainīt un viss, pie tā arī paliek.

Piekritīšu, ka teorija ir laba, bet var taču kontrolēt visu, ne tā? Man liekas, ka jau pieminēja par to, ka izmainītu sīkāko lietu - uzreiz mainītos sekojošais.

Par nesaprašanu, ka var iespaidot notiekošo, iespējams, ka ir, bet zem tā slēpjas pašapziņa un dūša?

Piemērs:

Ej pa defūltu ielu, dienas laikā, un redzi, ka 2 čalīši rubās.

1)Tu itkā varētu viņus izšķirt un abiem būtu tikai iegūtie zilumi, (te mainītos sīkā detaļa, kas ir liktenis, jo tu tajā sekundē ej viņiem garām un tieši tajā brīdi, kad viens otru vēl nav nositis!)

2)Tu vienaldzīgi paej viņiem garām un jau pēc 5 minūtēm tu par to aizmirsti (te būtu tava teorija, nosacīti)

Link to comment
Share on other sites

Ne jau ar mani nav jēgas sarunāties par šīm tēmām, bet ar cilvēkiem, kuriem ir tikai viens skatījums uz dzīvi - ar tiem nav jēgas sarunāties par to. Jūs visi automātiski pieņemat, ka zīlniecei bija taisnība, viņa zināja, atklāja, paredzēja. Nekādas sakritības vai minējumi pat netiek pieļauti, jūs akli ticat tam, ka tā zīlniece jūs izārstēja.

Es savukārt neticu, ka zīlniece māk pareģot nākotni, es arī neticu, ka viņa var kristāla lodē redzēt kaut ok par tevi. Kāpēc? Tāpēc, ka nav nekā, absolūti nekā, kas to pierāda, neskaitot visādas maģiskas cilvēku liecības, kuri tās bieži sagroza, jo grib tam ticēt. Un ticēt kaut kam neesošam un meklēt pārdabisko visās sakarībās nav manā garā.

Taisni vai gribās vairāk papētīt visu to zīlēšanas padarīšanu, lai man būtu vairāk argumentu, kāpēc tas viss ir bullšits. Jāpiebilst tikai viena lieta, ko nevaru noliegt - to, ka ir cilvēki, kuriem kļūst labāk pēc zīlnieka apmeklējuma. Jo viņi tic tam, ka viņiem ir jākļūst labāk un tas viss iedarbojas kā placebo efekts.

Link to comment
Share on other sites

Lol es ari vienreiz atceros, ka man uz rokas pirksta bija karpa, kārpa, nu ne jau zive bet nu tas hunja, ka vinju isti sauc neatceros, ari pirko visadus suudus smeereeju, nekas nepaliidzeeja, atmetu ar roku domaju, pati noies, pagaja 1 gads, aizbraucu pie okjenes, si bija dzirdejusi ka tur kaut kada veida ar kartupeli vinju var nonjemt, kjip pargriez kartupeli, pabrucina ar vinju to sudu, iemeta kraasni lai sadeg, un pec 2 dienaam olaalaaa, tas suds no manas rokas pazuda! :)

Anyway es pats ari neticu nevienam zilniecem un vispar nekam taadam... Vis ir pasa cilveka rokas!

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

:)

Anyway es pats ari neticu nevienam zilniecem un vispar nekam taadam... Vis ir pasa cilveka rokas!

Vispār ar kārpām ir tik vienkārši, ka viņas brutāli jārauj ārā tā lai tur pēc tam paliek bedre, kā pēc meteorīta :sparta:

Link to comment
Share on other sites

:)

Anyway es pats ari neticu nevienam zilniecem un vispar nekam taadam... Vis ir pasa cilveka rokas!

Man arī bija kārpa viņu apsaldēju un pēc laika pazuda. Manuprāt, tas ir mindfuck. Vienkārši pats sev iestāstīji, ka palīdzēs(protams, ka ne apzināti)

Link to comment
Share on other sites

Man bija kārpas. Sākumā struteni smērēju, nelīdzēja. Tad vēlāk liku kartupeli, nelīdzēja. Tad aizgāju pie dermotologa (?), viņš viņas apsaldēja, dažas nokrita, dažas palika. Priekš tām, kuras palika, nopirku baigo smēri, kuru pirms saldēšanas vajag paturēt virsū kārpām. Tomēr tas arī nelīdzēja. Domāju jau, ka netikšu no viņām vaļā, bet pēc laika pašas no sevis vienkārši nogāja.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...