Jump to content
GIGN Forum

Melnā Dien Or Smth.


kaza4ok
 Share

Recommended Posts

n0rek - izskatās, ka tev ir iestājusies "identitātes krīze" un "sevis meklējumi". Tev nav jāmeklē atbildes pie zīlnieces. Tev ir jāpieņem parasta patiesība, ka nekas nav īpašs. Pat ne tas, ka varētu likties īpašs. Izsvītro vārdu liktenis no sava vārdu krājuma, un pāri paliksi tu pats. Tev nav nekāda uzdevuma šajā dzīvē. Neviena tava rīcība nav svarīgāka vai nesvarīgāka par elektrona iziešanu no orbītas gaismas stara ietekmē. Tu esi vienkāršs gaļas gabals lielajā visumā un ar to arī viss ir beidzies.

Laime ir ilūzija, bet patīkama. Vari nošauties vai arī sākt lietot narkotikas. Tam nav nozīme!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

beef, es nesaprotu ko tu gribēji pateikt, it īpaši ar to, ka astroloģija ir komplicēta prediction zinātne. Pats taču pēc tam izstāstīji, ka visa pareģošana ir bullšits. Kas ir tas ko es saku - astroloģija ir bullšits.

n0r3k - kas attiecas uz planētu izveidi n stuff, ir daudz grāmatas par to kā veidojušās galaktikas, kā planētas utt. Bet izskatās arī, ka tu man prasi kāda ir dzīves jēga. Labi, es tev īsumā varu apstāstīt kā es to redzu. Kad uz zemes izveidojās pirmie mikroorganismi, zini kāda bija viņu dzīves jēga? Vairoties, ko viņi veica ar dalīšanos, lai turpinātu savu eksistenci. Kas cilvēkiem mūsdienās ir svarīgi? Vairoties, turpināt savu dzimtu. Nekas cits. Bērni ir svarīgākie sabiedrības locekļi, to es domāju visur var ievērot.

Man nedaudz besī tādi cilvēki, kas domā, ka viņam ir LIELAIS UZDEVUMS un vēl nezin kāda huiņa PAREDZĒTA viņa nenormāli nozīmīgajā un svarīgajā dzīvē. Ne sūda tev nav paredzēts, tu esi maziņš nekas visā faking visumā un tad, kad tu nomirsi, tad

a) pēc tevis nepaliks nekas

B) pēc tevis paliks tavi bērni

viss ir tieši tik vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Kāda identitātes krīze! Es vienkārši neticu, ka viss ir tik vienkārši.

ak, jā, pirmajā punktā par babu vanju. Viņas pareģojums nebija nepareizs. Tu, zinādams to, ka Tevi notrieks, no tā izvairījies. Ja Tu to nezinātu, Tevi notriektu. Viss, redz kur arī ir Tavs liktenis. Tu kalpo kā upuris, kāda cita attīstībai. Tu pilnībā izmaini tā cilvēka nākotni. Ja Tu izvairījies no šīs mašīnas, Tu nokritīsi no klints un tas, kam Tevi bija jānobrauc, nobrauks kādu citu. Nav teikts, ka liktenis ir detalizēts Tavas dzīves apraksts. Padomā tā, ka liktenis ir tas, kur Tu nonāc, par ko Tu kļūsti (Tavs dzīves piepildījums). Teiksim, kaut kādā grāmatā ir ierakstīts Tavs vārds un tas, kas Tu esi, par ko Tev ir jākļūst. Dzīves laikā, lai arī ko Tu nedarītu, Tu vienalga kļūsti par to, kas tur ir rakstīts.

Datoru nevar ieprogrammēt domāt, kā to dara cilvēks. Cilvēka domāšana nav matemātisku aprēķinu rezultāts. Tas ir instingts, intuīcija, zināšanas, praktiskās kļūdas, ko nu nekādīgi nevar ieprogrammēt. Bet ja varētu, tad nospiežot zaļo pogu, Tu izveidotu paralēlo pasauli, kas vairs nebūtu viens un tas pats. Pieņemsim uz brīdi, ka liktenis eksistē. Datoram tas būtu jāzin un neskatoties uz to, kādas darbības Tu veic, ceļ labo roku vai pird, vai sit, Tu beigu beigās, kaut arī pēc gadiem 20, kur dzīves ir pilnīgi dažādas, kļūsti par to, kas "likteņa grāmatā" par Tevi ir rakstīts.

P.S. Dauna sindroms pavisam noteikti man nepiemīt. Bla, bla, bla, agrākos filosofus un teorētiķus sauca par idiotiem un viņu teorijas par absurdām. Having that said, Tu vari svaidīties ar vārdiem, cik gribi, man ir mana paša taisnība, kuru Tu apgāzt nevari.

Link to comment
Share on other sites

macho - par astroloģiju mans mesidžs bija tāda, ka tā iespaido vienādi masīvas cilvēku grupas. Piemēram - mēs labi zinām, ka daudziem biznesmeņiem patīk savus lēmumus pieņemt balstoties uz pareģes pareģojumiem. Ja pareģe vadās pēc astroloģijas, tad vairākiem biznesmeņiem vairākas pareģes trešdienu pareģos kā veiksmīgu dienu darījumu slēgšanai. Protams - viņi to arī izdarīs un pareģojums būs piepildījies globālā mērogā (self fullfiling prophecy).

n0rek - par grāmatu. Pieņemsim, ka tāda grāmata/lapa/akmens/whatever pastāv un tur ir ierakstīts, ka tu nomirsi aizparīt.

Ja tu uzzinātu, ka tu nomirsi aizparīt - vai tu nomirtu aizparīt? Nē! Tu varētu izvēlēties nomirt šodien vai arī pieslēgt sevi sistēmai un nenomirt aizparīt (vai gluži pretēji - ar savu cenšanos viennozīmīgi izraisīt savu nomiršanu).

Bet tagad jautājums - ja šāda grāmata eksistē un tu izlasi, ka tev jānomirst aizparīt, bet izdari izvēli nomirt šodien (to tu, protams, vari izdarīt un nekas tevi nevarētu aizkavēt) - tad sanāktu, ka tā grāmata ir nepareiza un tur ir rakstītas nepareizas lietas!

No otras puses, ja par šo grāmatu nav iespējams uzzināt - kāda jēga domāt, ka tāda pastāv?

Man liekas, tu nefilmē šīs lietas būtību, bet patiesībā es nonācu pie daudz dziļākas atziņas par šo!

Es izsecināju, ka tu tici šādām muļķībām (no mana skata punkta) nevis tādēļ, kā tā ir patiesība vai nepatiesībā, bet tāpēc, ka tev patīk tam ticēt. Attiecīgi - tas arī tieši iespaido tavu dzīvi.

Ja es vēlētos tevi pārliecināt par pretējo, pietiktu ar to vien, ka tu esi nelaimīgs. Ja tu jūties piepildīts un laimīgs, tad šāda pārliecināšana būtu tukša salmu kulšana!

Un patiesi - runa nav par to, kas ir patiesībā. Runa pat nav par to, vai ticēt nepatiesībai vai neticēt patiesībai ir slikti vai nav slikti! Vienīgais jautājums ir - vai tu - n0rek - jūties laimīgs, ticot tam, ka tavs liktenis ir ierakstīs "grāmatā" un tu nomirsi datumā x un tas nav maināms? Ja jā, tad jā. Ja nē - varam vel padiskutēt!

edit: par pareģošanu-

Viss vieglāk ir pareģot kaut ko sliktu, jo cilvēki ir tendēti darī lietas, kas uzlabo viņu dzīvu! Tādejādi - es varu pareģot, ka n0rek piektdien būs problēmas ģimenes dzīvē!

- ja tā tiešām būs - uzminēju vai arī n0rek apzināti to izraisīja! Man pareģojums piepildijās!

- ja tā nebūs - well - n0reks to ir novērsis! Malacis! Un atkal mans pareģojums ir piepildījies!

Daudz grūtāk ir "pareģot" veiksmīgu notikumu! Tieši tādēļ pareģes/zīlnieces izvairās to darīt vai arī ļoti izvairīgi definē atbildi. Jo pareģojot veiksmīgu gadījumu ir daudz mazākas izredzes, ka cilvēks ar savu rīcību tiešām to izdarīs. Tādēļ nākas paplašināt periodu vairāk, kā viena diena u.t.t..

Un pavisam neiespējami ir pareģot kaut ko, kas nav atkarīgs no personas, kurai tiek izteikts pareģojums, jo pareģojums spēj ietekmēt tikai to, kuram tas tikai izteikts. Piemēram - kāpēc es nevaru uzzināt pie pareģes, kura komanda vinnēs hokejā? Tas taču ir TIK globāls notikums!

UBER EDIT:

lol - zinot hokejistu dzimšanas datumus, ar astroloģiju būtu jāspēj pareģot (uber precīzi) spēļu rezultātus! :D

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Beef, Tu visu laiku koncentrējies uz divām lietām - pareģošana un nāves diena "likteņa grāmatā".

Zīlnieces, pēc manām domāt, neko nepareģo. Viņas saskata saikni starp lietām.

Lūk man zināms piemērs, kā gadījās vienai sievietei, kura aizgāja pie zīlnieces. Zīlniece pastāstīja sievietei par viņas bērniem, to vecumu un raksturu, pirms sieviete vispār atvēra muti. Es nesaku, ka es tam ticu vai nē, man tas liekas pietiekami interesanti, lai par to diskutētu un uzzinātu ko vairāk. Tāpat arī par likteni. Tā ir lieta, ko zinātne īsti nespēj izskaidrot (pieņemot, ka tāds eksistē), tāpēc man tas liekas interesanti.

Par to nāves datumu. Kāpēc ir jāpieņem, ka tur ir rakstīts nāves datums. Kā jau Tu pats to esi 10x uzrakstījis, tas neizklausās loģiski. Es varu aiziet un tagad nolēkt no tilta un tas vairs nebūtu loģiski, ja tur būtu mans nāves datums + 50 gadi. Kā jau es teicu, varbūt tur ir mērķis. Kaut vai tāds, ka jāiestāda koks vai jāuzceļ māja vai jāpabaro 50 bezpajumtnieki. Tāds, ko Tu dzīves laikā izveido un saproti, ka Tu to gribi darīt un pēc tā tiekties. Un ja Tu man jautā, vai es jūtos laimīgs, zinot, ka kaut kur ir ierakstīts man nāves datums, tad nē, jo man no tā absolūti nav ne silts, ne auksts, jo es par to neko nezinu. Man šī tēma, kā jau minēju, liekas interesanta, un man nav iemesla viņai neticēt, jo nav pierādīts pretējais. Tāpat Tu izvēlies neticēt, jo nav pierādīta tā esamība. Tāpēc visi diskusiju ceļi ir vaļā. Un cenšoties saprast, kā viss sader kopā un vai sader - tas padara mani ne laimīgu, bet tas katrā ziņā ir tādā kā hobija līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu uzzinātu šo mērķi un nolēktu tagad no tilta, lai to nepiepildītu? ;)

Beefs

Edit: es arī varu pastāstīt par tevi, taviem bērniem un nedaudz par tavu pagātni. Par taviem brāļiem, māsām. Vai tādēļ es kļūstu par gaišreģi/zīlnieci? Varbūt! :)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nē! Nopietni n0rek. Ja tu uzzinātu, ka tavā liktenī ir ierakstīts nogalināt un izvarot sievieti. Tu atcerētos, ka tu to neesi darījis - vai tu varētu izdarīt pašnāvību un apčakarēt likteni? Vai arī tu saki, ka nekad neviens un nekādi nevar uzzināt savu likteni? Tādā gadijumā es domāju - kāda jēga par kaut ko tādu muldēt?

Un par tevi - lūdzu! Nešaubies! Es varu ļoti daudz par tevi pastāstīt. Pastāstīt par tavām bijušajām draudzenēm, par taviem vecākiem, par tavu ģimeni. Nopietni!

edit: bzzbzbbzzzzzz - mani rūnu akmeņi ir mesti, tie sastājas rindā - n0rek, tu tagad esi vientuļš, jo tev pietrūkst draudzenes. Tu dzīvē izvēlies iet pa gaismas un patiesības ceļu un tev nepatīk melot.

gaidam, kad metīšu nākamreiz.. varbūt vel kaut ko pateiks.. :P

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Savu likteni nevar uzzināt neviens, protams!

Tu vari izpriest tikai tāpēc, ka es jau kādu laiku šeit uzturos. Man arī ir radušies savi priekšstati par cilvēkiem, kas šeit apgrozās. Ja Tu nebūtu lasījis nevienu manu postu, būtu redzējis tikai vienu reizi, neko Tu nepateiktu.

Link to comment
Share on other sites

Tu vari izpriest tikai tāpēc, ka es jau kādu laiku šeit uzturos. Man arī ir radušies savi priekšstati par cilvēkiem, kas šeit apgrozās. Ja Tu nebūtu lasījis nevienu manu postu, būtu redzējis tikai vienu reizi, neko Tu nepateiktu.

Ejot pie zīlnieces, pirms tam "pierakstās". Nosauc vārdu. Varbūt vel kaut ko. Domā, ka "viņas" nesagatavojas? Nemaz nerunājot par maziem miestiem!

n0rek - sagrabini to naudiņu un aizej pats. Tu redzēsi, ka nekā tur nebūs. Esi skeptiskāks, čali! Neesi muļķis! Esi racionāls! Neizrādi savu naivumu! To ir viegli izmantot!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Eu, par šito es nebiju iedomājies. Tā tiešām varētu būt.

n0r3k - tu taču esi pietiekami saprātīgs čalis, kā var ticēt zīlniecēm es nesaprotu. Beefs te vairākas labas domas pameta, it īpaši jau par zīlēšanu (un tiem labajiem/sliktajiem notikumiem).

liktenis - tāds tev ir tavā galvā. Ja tev tiešām būtu paredzēts kaut kāds maģisks liktenis, tad tāds būtu paredzēts arī citām dzīvajām būtnēm, bet kā jau tu vari iedomāties, zelta zivtiņai akvārijā nav nekāds pasakainais mūžs paredzēts.

p.s.

pie krutas zīlnieces tiešām varētu būt interesanti aiziet, ja kāds(a) tajā jomā ir kruts, tad droši vien viņam ir diezgan kruta sistēma kā izkost informāciju par atnākušo cilvēku. Bet man apniktu tiklīdz kā viņa sāktu runāt par nākotni - tā nenoteiktība izteikumos ir drausmīgi kaitinoša.

Link to comment
Share on other sites

Okultisms ir lieta, ar ko nevajadzētu sapīties. Atbildot par zelta zivtiņu, varu teikt, ka dzīvniekiem nav dvēseļu.

Negribu izplūst garās diskusijās, jo apšaubu faktu, ka šeit varētu būt kāds aktīvs kristietis, ar ko varētu padiskutēt.

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā saprotu, ka es vēl esmu mazs perdelis un dzīvē neko vēl neesmu nedz sasniedzis, nedz piedzīvojis, bet man ir savi uzskati, savas teorijas un savi principi. Es atļauju uzskatus mainīt, bet tikai ar pārliecinošiem faktiem un argumentiem. Tā kā man trūkst informācijas par tādām paranormālām tēmām, kas patiesībā var nemaz neeksistēt, tad es izvēlos pieļaut iespēju, ka kas tāds patiešām var pastāvēt. Un tas nebūt neparāda manu naivuma pakāpi.

Link to comment
Share on other sites

Labais topiks... Jebkurā gadījumā ne vienu, ne otru teoriju tā īsti nevar pierādīt, bet jebkurā gadījumā par to neizdomāties ir visvienkāršākais, tomēr domāt, ka tu esi pakļauts liktenim ir debīli, (tas pats, kas ar Dievu, es pieņemu, ka cilvēks tic Dievam un dzīvo pēc kādiem pamatprincimiem, bet nu lūgšana un kalpošana Dievam ,un domāt par kkādu laimīgu aizsauli gan ir diezgan stulbi) jo, ja viss izlemts(vai paar tevi ir kkada augstaaka vara, tad zuud jeega jebkaadai aktiivai darbiibaai.

Taapat fanošana par hokeju, es mājās sēžot pie telvizora turu īkšķus ticot, ka tas kuatko maina, kamēr loģiski domājot- diezvai :) bet ši ticība vienkārši ir labāka.

Link to comment
Share on other sites

nu lol. Es saprotu, ka eksistē nezināmās lietas, kaut vai tā pati tumšā matērija un neatklātās Higsa daļiņas, es apzinos, ka ir padaudz vēl citas lietas, kas nav atklātas un kas ir svarīgas, lai izprastu kā pasaule ir uzbūvēta un kā viss darbojas, bet nu ņemt un ticēt kaut kādām konkrētām neesošām lietām ar vienīgo pamatojumu "kaut kam tur ir jābūt" ir diezgan stulbi.

quickaim - manā gadījumā ar okultismu viss ir pagalam vienkārši - tā kā manā pasaules uztverē tāds neeksistē, tad man ar to ir neiespējami sapīties.

edit:

pareizāksakot, manā uztverē neeksistē lietas, ko apskata okultisms.

Link to comment
Share on other sites

Skolotājs saka māceklim :"Katrs pats sev ir dievs."

Māceklis to uztver un vēlāk iet pa ielu pastaigāties, bet tur viņam pretī bracuc pajūgs lielā ātrumā, viņš malā neiet kaut vai čalis uz pajūga bļauj : "Vācies nost." Māceklis atceras, ka ir dievs un neiet malā, rezutātā māceklis salauž kājas. Pēcāk viņš prasa skolotājam :"Ja jau es pats sev esmu dievs, tad kāpēc mani notrieca." Viņam atbild : "Bet kāpēc tad tu neklausīji dievu, kad viņš tev teica, lai tu ej malā."

Nu ar to es gribēju pateikt, ka liktenis ir tikai tik daudz cik tu tam tici, savos ietvaros cilvēks var visu.

Link to comment
Share on other sites

Čaļi, nolāpīts, mēs visi dzīvojam matrixā! Noreks ar bandu ir Neo armija, kura mūs glābs no mašīnām! Viņi ir fakin' izredzētie!

Norek, baigi stilīgi atgremotas un izkropļotas citu domas saukt par savām teorijām?

Starp citu, dzīves jēga ir mīlestība, punkts.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu domā, ka dzīves jēga ir mīlestība? Kas vispār ir mīlestība un kā tā var būt dzīves jēga? Un ja es mīlu bakstīt ārā kaķiem acis, tad mana dzīves jēga ir mīlestība pret acu bakstīšanu, vai acu bakstīšana?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nekas cits nav tā vērts, lai to sauktu par dzīves jēgu.

Bija tāda jauka grāmatiņa par Džonatanu Livingstonu Kaiju, kurš uzskatīja, ka dzīves jēga ir pilnības sasniegšana caur sevis izglītošanu. Pilnība viņa uztverē bija stāvoklis, kad tu esi izpratis tādus mūsu dzīves fenomenus kā draudzība un mīlestība. Man šī doma ļoti pieķērās.

Neprasi man, lai es tev definēju, kas ir mīlestība! Mīlestība nav definējama (varbūt arī ir, bet es pavisam noteikti neesmu pietiekami zinošs un spējīgs, lai to varētu).

Edit: Rakstīt ar on-screen keyboard totāli nerullē.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Cūciņ - man arī ir attīstījusies sava uztvere par un ap šīm lietām. Pirmais slēdziens, un domāju, tu man piekritīsi - dzīves jēgu nevar nodefinēt kā universālu lietu vienādu katram cilvēkam.

Un te varētu būt jautājums (piemēram no mačo) - kā? Kāpēc nevar? Teiksim - dzīves jēga ir taisīt pēcnācējus! Ļoti loģiski, dabiski un visādi savādāk meiko sensu. BET - uzreizu pretīm sekotu jautājums - kāpēc?

Šis ir neizbēgams jautājums, meklējot ko tik vienkāršu, kā dzīves jēga!

Un tad sekotu kaut kāds paskaidrojums. Un te arī vienmēr mēs nonākam līdz vārdiem labi, slikti, pareizi un nepareizi!

Un te ir problēma, kura ir daudz sarežģītāka par pašu jautājumu par dzīves jēgu! Kas ir pareizi un kas ir nepareizi. Un kas ir labi, bet kas ir slikti?

Par laimi - šiem jautājumiem atbilde ir ļoti vienkārša - labi un pareizi ir tas, kas tavuprāt ir labi un pareizi! Un tas ir neapstrīdami! Patiesi - apgalvot, ka labi un pareizi nav labi vai pareizi ir neloģiski!

Tā var muldēt un muldēt, bet ātri vien nonākam pie kopsaucēja - patiesā dzīves jēga ir darīt to, kas ir labi un pareizi, jo tas ir labi un pareizi un darot labu un pareizu, darītais ir labs un pareizs! Jo to taču mēs vēlējāmies?! Atrast labu un pareizu dzīves jēgu!

Diemžēl konkrētas darbības šajā definīcijā nav iespējamas, jo labi un pareizi Āfrikā, nav labi un pareizi Latvijā!

Mums pietiek paskatīties uz krieviem vs latviešiem, lai mēs redzētu, cik ļoti atšķirīgi var būt cilvēki un to mentalitātes, kaut ar tik līdzīgām labi un slikti definīcijām!

Tad padomājiet, kā jūs saprastos ar nigeriem, kuriem nogalināt otru nigeru ir ikdiena?!

Nodemonstrēšu labas dzīves jēgas piepildījumu pseidocilvēkam - Pēteris!

Pēteris ir narkomāns! Lieto heroīnu! Dursta vēnās! Bet nauda Pēterim heroīnam šodien pietiek! Kad Pēteris iedur vēnā, tad viņu pārņem fantastiski patīkamas sajūtas un viņš jūtas ļoti ļoti labi. Kad Pēteris kādu laiku nav iedūris, dzīve sāk viņu nomākt. Tomēr Pēteris zina risinājumu! Viņam ir tikai jāiedur!

Jautāts Pēterim - vai ir labi lietot narkotikas, Pēteris pārsteidzošā kārtā atbild ka ir gan! Neticami! KĀ?! O_O narkotikas taču nogalina, padara par lohiem un noziedzniekiem...

Wait! Saka Pēteris! Neesi old fart! Paskaties, cik es esmu laimīgs un piepildīts! (Pēteris smaida)

Apskatot šo situāciju mēs redzam laimīgo Pēteri, kurš ir atradis savu dzīves jēgu! Patiesi - tas viņam sniedz nebaudītu gandarījumu. Viņa dzīve viņam sagādā prieku. Viņš dara to, kas viņam patīk un jūtas lieliski!

Vai kādam ir kāds pamatots iemesls teikt, ka Pētera dzīves jēga ir nožēlojama? Nebūt ne!

Vēl jo vairāk - ja notiks negadījums un Pēteris nomirs (tagad, nevis pārvērties par nožēlojamu nabadzīgo narkomānu) - vai viņa dzīve nebūs bijusi 100x piepildītāka un laimīgāka, kā jebkura parastā cilvēka? Vai viņa dzīves jēga nebūs bijusi daudz spilgtāka un vērtīgāka? IMHO būs gan!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Oooo, īstais topiks priekš manis :)

Es, protams, nepiekrītu mačo, ka visu izlemj pats cilvēks, blablabla, nekādu augstāku/nezināmu spēku arī nav utml.

Man arī bija mirklis, kad es neticēju absolūti nekam no tā visa, kamēr sanāca saslimt ar kaut ko (vēl aizvien nezinu, ar ko, varbūt vienkārši nervi nobruka no pārslodzes) un man māte lika aizbraukt pie kaut kādas tur dziednieces Maskačkā. Aizbraucu ar absolūtu neticību un wtfkasnutgadbūskoviņamantagadmuldēs galvā. Apsēdos. Viņa pienāca klāt, paskatījās uz mani, pabraukāja ar rokām pa ķermeni (nepieskaroties, ķip pārbrauca pāri). Apstājās pie muguras apakšas, prasīja - sāp? Es saku - nesāp. Viņa saka - uzmanies, sāpēs. Es - ānuloltadjaujebkasmansāpēs. Tad viņa tur kaut ko paņēmās, kaut kādus vārdus paskaitīja, uzlika man roku uz pieres un...es sāku kaut kā kaut kāda 2 gadīga meitenīte. Iemeslu raudāšanai - 0, bet tik ilgi, kamēr viņa man to roku uz pieres turēja, es raudāju. Jebkurā gadījumā, iemesls, kāpēc es pie viņas vispār aizgāju, pazuda, kad es aizbraucu mājās. No tā mirkļa man tādu gļuku nav bijuši. Un par to muguru - pēc 3 mēnešiem es nakts vidū tiku aizvesta uz slimnīcu ar strutainu iekaisumu nierēs. Kaut kā tā. Mačo, protams, varētu kaut ko dirst par all mighty sakritību utt., bet nu esmu jau atklājusi, ka ar viņu par šīm tēmām nav jēgas vispār sarunāties.

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgi bija manam dumjajam onkulim, kuram ēdes neviens dakteris ne ar kādiem preperātiem nevarēja izārstēt. Viena zīlniece viņam uztaisīja kaut kādu superpretīgu šķidrumu, kas viņam palīdzēja. Visas ēdes bija nost viens divi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...