Jump to content
GIGN Forum

Ko Atbildēt?


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Vopšem jautajums ziņkārei! Ja tev draudzene/sieva/draugs paprasa vai Tu vinju miili, protams ja ir juutas tu saki JAA<bet pec tam kad pajautaaa cik stipri/daudz?,kadi ir jusu atbilzhu varianti? PALDIES!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz mazāk par alu, Tavā gadījumā? :D

Ja Tu gaidi nopietnu atbildi uz šo jautājumu, tad ne jau vārdi ir tie, kas to izmēra, bet gan darbi. Ja viņa Tev uzdod šādu jautājumu, tad vecīt, Tev ir nopietni jāsāk apsvērt, vai Tu viņai velti pietiekami daudz uzmanības un tik tiešām viņu mīli. Nezinu kā Tev, man personīgi patīk taisnība un atklātība, tāpēc varbūt pajautā to viņai pašai, kādu atbildi viņa cer sagaidīt un kas nav tā kā vajag.

Es brīnos, kā cilvēki, kas it kā skaitās ļoti tuvi, mīl viens otru utt., nespēj viens ar otru pat aprunāties un griežas pēc palīdzības citur. Ok, ja tas ir pirmais attiecību mēnesis, kur Tu vēl ķiķini ar draugiem un draudzenēm par to, ko iepriekšējā vakarā darījāt un kā Tevi tie taureņi vēderā beidz nost.

Link to comment
Share on other sites

Es nemaz neļauju uzdot jautājumu - "vai Tu mani mīli?"... Es pats to pasaku ('es Tevi mīlu, ļoti, ļoti' un nemaz nevar rasties jautājums cik ļoti), kad sirsniņai gribas... Tā lūk..

Link to comment
Share on other sites

Da neee manaa gadijumaaa taa ir ķircināšana,bet nu vnk uz šo jautājumu reali vairak pateikt kā "ļoti ļoti" vai "vairak pa visu" ir problematiskak! Da vinja zin un apzinas ka viss ir chikeniekaa,bet katru reizi pie shii jautajuma apstajos bez jebkadas izdomas :(

Link to comment
Share on other sites

bez dirshanas, es teiktu ka ir, ja nemiilu tad es iedotu buchu (tas ir vispopulaaraakais variants), ja miilu, par ko es shaubos, man nav sirds!

cik stipri, vari piedaavaat paraadiit?! apskauj tik stipri cik miili, tici man, pusee skaavienaa pati saaks bljaut

Link to comment
Share on other sites

cik stipri, vari piedaavaat paraadiit?! apskauj tik stipri cik miili, tici man, pusee skaavienaa pati saaks bljaut

Tu nu gan sevi zemu veertee...Nav sirds? Kaa var nebuut? :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Mans variants: "Es mīlu Tevi, nevis kādu citu" vai "Tu esi vienīgā" un šeit jau daudzuma variantam nav nozīmes. Saldi gan, bet ja runā no sirds, tad ideāls variants. Galvenais ir cieši skatīties acīs, nevis izspļaut tāpatās, un tad var noskatīties, kā viņai saļogās kājas ^_^ Kaut gan bieži vien sanāk mānīt pašam sevi ar šiem vārdiem, un tas paliek tikai tam, lai varētu turpināt feinu dzīvošanu palagos.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt jau nevajag atbildēt uz to jautājumu ar jā! Tā ir pirmā kļūda!

Vajag šitā-

- tu mani mīli?

- mmm... nē!

- mmm .. :(

- muahha :) - sūkā! :D

P.S. tiem kas nezin, tad cerezas noslēpumainais "miljons ļoti" ir neviens cits kā macho.

Beefs :D

p.s. jācer, ka cereza šito redzēs, pirms mačo paspēs edītēt! :D

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Vajag šitā-

- tu mani mīli?

- mmm... nē!

- mmm .. :(

- muahha :) - sūkā! :D

P.S. tiem kas nezin, tad cerezas noslēpumainais "miljons ļoti" ir neviens cits kā macho.

Beefs :D

p.s. jācer, ka cereza šito redzēs, pirms mačo paspēs edītēt! :D

tavi posti pie shada satura topikiem vienmer liek sakjert vederu no smiekliem :thumbsup:

un vispar - dont as dont tell, tas ir veseligi

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...