Jump to content
GIGN Forum

De_celtic


Recommended Posts

Sen atpakaļ uz noxa tika spēlēta šitā karte. Tie kas zin - tie zin. Tie kas nezin - varat apskatīties kāda viņa izskatās. Karte nav nekas pārāk īpašs, bet nu, domāju būs interesanti kaut ko jaunu paspēlēt. Vairākās vietās var diezgan labi ar awp iekempot. Awperus gan var paņemt tā forši uzrašojot. Nu kopumā, domāju mapciklei vajadzētu pievienot.

vot tā.

de_celtic.zip

Link to comment
Share on other sites

thumbsdown.gif Kautkad spēlēju GIGNā vai kaukur citur. Paspēleju 10min atnāca admins pateica "ja mapu neznaju" un nomainīja smile.gif Vispār man nepatika, pameģināju ar botiem. mad.gif
Link to comment
Share on other sites

thumbsdown.gif cik atceros, bija smaga zhurkoshana

ā pareizi, cs_italy, kura ir visideālākā karte pasaulē un kura ir uz gigna - tur NAV žurkošana. Tāpat arī dust (vēlviens gļuks), cbble un bieži arī nuke.

Visās tajās kartēs ir tāda pati žurkošana kā būs celticā. Izņemot italy, kura sūkā. Ja būs kāds admins, kurš paskubinās spēlētājus, būs ok.

odiņ, nedirs, es lanā močīju - bija ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ā pareizi, cs_italy, kura ir visideālākā karte pasaulē un kura ir uz gigna - tur NAV žurkošana. Tāpat arī dust (vēlviens gļuks), cbble un bieži arī nuke.

Visās tajās kartēs ir tāda pati žurkošana kā būs celticā. Izņemot italy, kura sūkā. Ja būs kāds admins, kurš paskubinās spēlētājus, būs ok.

odiņ, nedirs, es lanā močīju - bija ok.

a nevar beidzot macho pateikt wormam un worms izdariit un pateikt macho ka izdariija laugh.gif

karoch nomainiit hosti_italy uz BUM_italy beidzot, ja jau IR LABA alternatiiva

psc... vismaz apskaidrojiet, kapec to nevar izdariit huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...