Jump to content
GIGN Forum

Ar Ko Tad Nodarbojamies?


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

savulaik nogajau dzudo 13 gadus, bet nu to esmu pametis...

hokjiti prieka peec speleju jau 15 gadus

florbolu speleju 10 gadus

no ritiem skraidu 14 gadus (pedejos 2 gadus ne tik aktivi, bet censos)

volejbols, snows, ritens, auto kad sanak laicinjs... reali daudz ko esmu darijis un censos darit! viss tiri prieka unveselibas peec, nekad neesmu centies klut par profesionalu sportistu, kaut gan shadi tadi sasniegumi ir.

svarenes ik pa laikam uz neilgu laiku sanak...

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik neko tādu dižu nedaru only no rītiem kad pieceļos bik papumpējos un pataisu presītes, bet ar to man pašlaik pietiek lai noturētu savu normālo formu! :)

Garums tāds pats, bet sveru 105kg tas ir bik par daudz ja esi 1.89m tad svaram apmēram arī jabūt 89kg, jo parasti svaram ir jābūt tādam cik tev augumam cm nereiķinot to metru klāt! ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

hokjiti prieka peec speleju jau 15 gadus

florbolu speleju 10 gadus

no ritiem skraidu 14 gadus (pedejos 2 gadus ne tik aktivi, bet censos)

volejbols, snows, ritens, auto kad sanak laicinjs... reali daudz ko esmu darijis un censos darit! viss tiri prieka unveselibas peec, nekad neesmu centies klut par profesionalu sportistu, kaut gan shadi tadi sasniegumi ir.

svarenes ik pa laikam uz neilgu laiku sanak...

Fintot māki , ja jau 10 gadus trenējies florbolā ? :)

Edited by miikstais1
Link to comment
Share on other sites

Kādā ziņā kur? :)

Laukumi ir vairāki.. konkrēti es trenējos Mežaparkā, futbola laukums iekārtots priekš beisbola (bāzes, pičera kalninš utt.)

Ja Tu domā "kur" kā kādā līgā? Tad ir LBL 1. un 2. divīzija. Pirmajā ir 4 komandas, kas, protams, nav profesionālas, bet spēlē ļoti labi un piedalās starptautiskos turnīros utt.

Un ir 2. divīzija, kur spēlēs šogad 7 komandas, tajā skaitā arī komanda kurā spēlēju es.

Link to comment
Share on other sites

:)

Laukumi ir vairāki.. konkrēti es trenējos Mežaparkā, futbola laukums iekārtots priekš beisbola (bāzes, pičera kalninš utt.)

Ja Tu domā "kur" kā kādā līgā? Tad ir LBL 1. un 2. divīzija. Pirmajā ir 4 komandas, kas, protams, nav profesionālas, bet spēlē ļoti labi un piedalās starptautiskos turnīros utt.

Un ir 2. divīzija, kur spēlēs šogad 7 komandas, tajā skaitā arī komanda kurā spēlēju es.

rofl , es vispar nezinaju ka Latvija kads beisbolu spele :D

Kur var apstities kad vispar notiek tas speles? Obligati vajag pachekot.

Link to comment
Share on other sites

Bijach ... prieks par taviem vārdiem :)

PS spēlēju frisbiju jau gadus 4us ... nospēlēju basketbolu 9us gadus tad salcos ar trenneri un pāris gadus nebija nekas un tad man atklāja frisbija pasauli ... sports pietiekošs, trenniņi 2x nedēļā , regulāras sacensības ... PS ja ir interese šo 2dien (Šodien) un 4dien ir iespējams ierasties uz trenniņu uzvaras parkā plkst 18:00

Link to comment
Share on other sites

:D

Kur var apstities kad vispar notiek tas speles? Obligati vajag pachekot.

Maija beigās sākās līgas spēles, pagaidām notiek visādi frendliji.

http://www.beisbols.lv/ - par jauno sezonu vēl info nav salikts, bet tā itkā visu tur var uzzināt un arī katra kluba lapelē :)

1. līgas spēles ir ļoti interesantas, tākā uz tādu arī ir jāmēģina trāpīt..

2. līgā tas līmenis nav, protams, tik augsts un attiecīgi arī nav tik interesanti.

p.s. mader, šodien man ir basis, bet kādu dienu, labprāt, iečekotu.

ja ārā notiek, vējš baigi nečakarē visu?

Link to comment
Share on other sites

Vasaras sezonā spēles un turnīri notiek ārā un jā vējš čakarē spēlēšanu un tas ir pat forši jo pa ziemu zālē jau ir apnikuši precīzie metieni kā arī spēlēšana ārā ir uzreiz uz lielākiem laukumiem un vairāk spēlētājiem :) PS 6dien/7dien bija pirmais āra turnīrs šosezon ... pirmajā dienā pat dabūjām izbaudīt spēlēšanu sniegā jo bez lietus, stipra vēja un saules bija arī sniegs :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neliels offtopic: Ja reiz par svaru ieminējāties, tad cik būtu normāls svars priekš auguma ~ 1,89m?

Futbols no 8gadu vecuma divi gadi Skonto, Basketbolls no 12gadu vecuma pa laukumu no 14gadiem dazados baskteboll treninos nodarbojos, velak Riga pols speleju, smags luzums rokai apaksdelma augsdelmu un vel kkada figna, un metiens sapists uz visu muzu.

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

Nu tām, nodarbojos ar dejošanu. Gluži sporta veids nav, bet tiek atdoti daudz spēki lai kko sasniegtu hiphopa/breakdance/showdance/ modernais. 4-5 treniņi nedēļā, katrs vismaz 1h un 30min. Tagad sākas koncertu "sesija" tapēc treniņi notiek gandrīz uz pusi ilgāk un pietam ari sestdienās, svētdienās. Nav viegli, lai izsistos kautcik uz augšu, tāpēc jāpatērē daudz spēki! Dejoju profesionāli ~2gadus, kas priekš dejošanas ir maz.

Link to comment
Share on other sites

Uz svaru zāli eju kādus 9 mēnešus...

Volejbols ir foršs ar to, ka var spēlēt viskautkur ;D kaut vai pie jūras.. neko vairāk pateikt nevaru :D

Ja Rīgā, tad pie kura trennera.

Agrāk nospēlēju volejbolu 4 gadus. Tagad tikai svaru zāle (kuru jau apmeklēju kādu 4-5 mēnesi)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...