Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Smieklīgākie Dārzeņi


macho
 Share

Recommended Posts

Macho diezgan episki stulbs video , nesanāca pagozēties saulītē tev ar šo video ielikšanu. Nav nemaz jēga meklēt domu šim video, jo tādas noteikti nav.

P.S. At last ,now we know that macho is an attention whore.

P.P.S Noskatījos beastie boys video tavu , kuram biju devis savu uzslavu , bet nebiju redzējis līdz galam, jo pēdējā reizē izrubīju momentā , kad visi bijāt LULU picā. Beigās pasmieties par omi , kurai nav kur palikt nav forši, vai tiešām dažreiz joki neaiziet par tālu ? Visi macho fani var oficiāli tagad iet dirst. Macho NOT COOL MAN NOT COOL!

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Vienīgo jēdzīgo domu es varu iedomāties tikai to, ka šis video ir uztaisīts tik pat stulbs kā liela daļa amerikāņu "prikolu video", kuros nemaz nekā smieklīga nav. Bet jebkurā gadījumā, diezgan dīvains video, salīdzinot ar to viģiku, kur tie spīdīgie tērpi figurēja un picērija, tas bija miljonsreizes labāks :)

Link to comment
Share on other sites

es nezinu, ja jums vajag domu, tad tā droši vien ir šī.

kā man patīk, ka jums, cilvēkiem, kuru domas man ir interesantas, bet tomēr nav svarīgas, lielisks piemērs ir hivemind, kurš vēl pie tam ir idiots, kaut kas nepatīk, bet maniem draugiem u.c. cilvēkiem, kuru domas man ir svarīgas, tas pats patīk. Tas vien liecina, ka viss pasākums ir izdevies :)

keep on hatin'!

p.s.

speciāls p.s. hivemindam - tu tak esi ultradaunis. Kāds pagozēties saulītē? Tavuprāt video ielikšana gign foruma radošā šita sadaļā ir vēlme ahūni pagozēties saulītē? Un wtf bija "pasmieties par omi, kurai nav kur palikt" - lai nu kurš to teiktu, pimpi. Tava dauņaseja varu derēt ir miljons reizes smējusies par cilvēkiem, kuri ir bomzīgi vai vienkārši neveiksminieki, tā ka viss ko tev varu pateikt - ej dirst!

Link to comment
Share on other sites

kā man patīk, ka jums, cilvēkiem, kuru domas man ir interesantas, bet tomēr nav svarīgas, lielisks piemērs ir hivemind, kurš vēl pie tam ir idiots, kaut kas nepatīk, bet maniem draugiem u.c. cilvēkiem, kuru domas man ir svarīgas, tas pats patīk. Tas vien liecina, ka viss pasākums ir izdevies :)

keep on hatin'!

p.s.

speciāls p.s. hivemindam - tu tak esi ultradaunis. Kāds pagozēties saulītē? Tavuprāt video ielikšana gign foruma radošā šita sadaļā ir vēlme ahūni pagozēties saulītē? Un wtf bija "pasmieties par omi, kurai nav kur palikt" - lai nu kurš to teiktu, pimpi. Tava dauņaseja varu derēt ir miljons reizes smējusies par cilvēkiem, kuri ir bomzīgi vai vienkārši neveiksminieki, tā ka viss ko tev varu pateikt - ej dirst!

Macho es smejos par tādiem , kuri ir nodzērušies, vai arī slavikiem. Tu vari iet 2vkārši dirst tagad , jo atkal es pārspīlējis as usual. Par savu video ielikšanu nedirs, tev tak patīk , ja tavi wannabe fani uzrakstu kādu jauku komentāru adresātu tev.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Breetz oooo, varbūt vēlies aiziet dirst :) ? Trolis tev mājo uz sejas .

Ko tu vispār atļaujies breetz , macho ir mega daunis mana uztverē pēc intergalactic 2009 noskatīšanos , pirms tam viņš bija tikai daunis. Tu ākst vēl ko viņu aizstāvi. Tādus lohus , kā tevi vajag cietuma dušās iemest.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc uzreiz aizstāvis? Starp jums ir atšķirība, ka macho lietas paskaidro ar iemesliem, tu visus sauc par dauņiem tikai tāpat, bez pamatota iemesla. KAs vēl par gozēšanos saulītē? Saspiedies esi, ar šitādiem video neviens nekur negozējās un tur arī nebijas nekas tāds, kas par to liecinātu...

Žēl, ka tu mani atkal nodirsīsi, jo es, laikam tagad skaitos macho pusē, līdz ar to esmu megadaunis :( Nekas, pirdienu viedokļi man ir pie dirsas ^_^

P.s. Lieki paskaidrot to, ka tu neko nepaskaidro, jo nevienā tavā postā neesmu manījis ticamus faktus un uzrādītus apstākļus, dēļ kuriem dauņi ir visi pārējie un tavs viedoklis ir pareizais :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...