Jump to content
GIGN Forum

Mazu Gign Cempi Varbut?


Rayus
 Share

Recommended Posts

Okz pirmo tadu kaa nini turniru varetu uzrikot ar 16 komandam pa 5 speletaji katra, kas ir pec principa savacam un komandas kapteinis piesaka. Pieteikumu varetu sutit uz e-mail, kuru es pa godu sim pasakumam uztaisitu visticamak ka tvnet (man patiik TVNET evil6.gif ). Ja komandu butu vairak neka vajag, varetu uzrikot atlasi. Laiks komandu pieteiksanai butu 7 dienas. So testa turniru varetu rikot pec principa 2 grupas 8 komandas katra, no katras grupas 4 tiek talak un spele playoff pec principa, kads tas ir futbola specigakais no vienas grupas ar relativi vajako no otras tobis A1 vs B4, B1 vs A4, A2 vs B3, B2 vs A3. Savukart komandu izvietojumu grupas varetu noteikt pec 1) punktiem (pa uzvaru varetu dot 1 punktu par zaudi 0) 2) speles rezultata (piemeram 12 : 0, 6:6 = 12 raundi plusa un 8:4 , 8:4 = 8 raundi plusa) (nu sito vel var izfii4ot lidz galam). Nu manuprat demokratiski un godigi.

Te nu man rodas tikai viens jautajums, vai vares izcekot lai spele Superrembo nevis cits?

Ko jus sakat par sadu uzmetumu turniram?

ja kautko piemirsu, lugums sakiet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tas par to izčekošanu - vēlviens iemesls kāpēc spēlēt varētu tikai reģistrētie, jo tie tomēr lielākoties ir no mājām. Protams ja atnāks profesionālis Kārlis no blakus poģika pie čaļa mājās uzspēlēt tad to nevarēs pamanīt, bet nu visi jau tāpat +- zin kā katrs spēlē, tā ka būs ok.

Link to comment
Share on other sites

Macho, bet parejais organizatoriskais ir ok? Jo vienkarsi, ja kautkas pietrukst, tad labak seit izlemt. Negribas uzbliest jaunu topiku ar visu ko ieks pasakumi, un izradas, ka kautkas vel nestimme. Kautgan varu uzbliezt drizuma to komandu pieteiksanu. Un pec tam vienu topiku, kura vis izklastits, aks un kaa notiktos.

Bet caurmera ir ok?

Link to comment
Share on other sites

meni, sito pirmo ar komandu vaksanu. Vienkarsi vienu mazo turniru, lai izmeginatu cik atri tas iet, kadas problemas uzpeld utt. Es ar labprat speletu, bet teisim man nebutu nekas pretim paverot norisi ari no malas. Un ja sis sanak ok, tad var meginat vairak komandas un to random sistemu. Sitaja varetu piedalities registretie speletaji, kas savacas kopa viena komanda, lidzigi kaa gather tipa ma4os, vai ari gatavi klani. A nakamreiz butu incigi salozet, jo nu augstu teamplay kaa tur sazin kadiem klaniem no zviedrijas vai krievijas nav ko gaidit, drizak uzrikot tadu, kaaa gather tipa cempiti. Sarunat taktiku tacu var mirca uztaisot jaunu chatroom utt.

Link to comment
Share on other sites

nu itkaa varot to Cw servu uzleik, cik sapratu un kartes sliktaka gadiena var uzlikt uz balsosanu, vai panemt tur piemeram de_dust, de_dust2, de_aztec un vel dazas un viss. Galvenais, lai cilvekiem butu interese un savaktos komandas.

Link to comment
Share on other sites

Pinkij skaidrosu velreiz

ja ir velme vari mocit ar savu klanu (komandu), bet ja nu nevienam no tava klana (komandas) nav nekas pretim, ka tu uz turnira laiku mocii gather tipa komanda, tad var no REGISTERTAJIEM speletajiem uztaisit komandu. Velams, ja piedalies ar klanu, but registretiem speletajiem ieks GIGN servera.

Link to comment
Share on other sites

par noteikumiem:

1.ja speelee kaads no uuberpro vai gign pidinjiem - awp nahrenaizings

2. regotie speeleetaaji - tas ir labi, bet ieksh gign ar manu niku var tikt jebkursh, kas speelee no mana pc

3. probleemas ir ar laikiem, jo viena dalja shameejo straadaa, bet darba laiki meedz buut dazhaadi...

lai gan es vareetu nedaudz uzspeeleet

Link to comment
Share on other sites

Homm3 ir PILNIIGI POKEMOONISKS, skaistie engjeliishi un rukjiishi spiidiigas apenees -

Homm2 ir klasika

pokemoniski ir tavi izjātie uzskati pidiņ. Homm3 rullē nejēgā.

Duh - baby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gifbaby.gif

aizmirsti par to ka nebūs awp.

Bet vispār, worms kaut kur nozudis, jāparunā ar viņu lai uzliek hltv serveri, citādi nav jēgas.

A tā pagaidām vienīgā problēma, ko redzu ir kā tiks nokomplektētas komandas jo tas tā arī līdz galam netika izlemts.

Link to comment
Share on other sites

nu cerams ka tas viss nenotiks aatraak par 9 okt, liidz tam laikam es veel ciemoshos pie Elizabetes Angliija, nu katraa zinjaaa es arii labraat uzspeleetu, pildiitu galjas lomu smile.gif jo neko citu es vairaak neprotu, 4 meeneshi bez cs, smags celebaats wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Pichoni - nevis orgkomiteju, bet orgkom! (nu tas no krievu supersaiisinaajumiem, taapat kaa glavnij vrach vinji uztaisiija par glavrach, jo taa izrunaajot nav tik laikietilpiigs tas process.)

Tad par taam karteem!

Zinu ka visi droshi vien gribeetu iekljaut aztec, bet nu mans kompiic to briinumu taa shvaki sagremo! Videejais fps ~25, kas svaarstaas no 40 baazee liidz pat 15-16 smokos un uudenii smile.gif

Tad man taaads matrix iestaajaas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...