Jump to content
GIGN Forum

Par Seenjoshanu!


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Shodien bija ar muteri un muteres draudzeni seenjot! Saakumaa viss bija kaa pasakaa!

Aizbraucaam uz Inciema vieteejo mezhu, atradaam iisto vietu un saakaam seenju mediibas! 1 minuutee atradu 1 siiku,aizgrauztu beku! Peec tam 40 minuushu beztolka staigaashana pa mezu, neatrodot nevienu seeni! Peec tam pa nakamajaam 20 minuuteem iznaaca atrast 1 gaileni!

Peec tam aizbraucaam uz citu vietu, kur gaaja biku labaak! pa 2h salasiiju 1/3 no groza! Manai muterei gaaja aptuveni kaa man, kopaa pielasiijaam 1/2 no groza! Muteres draudzenei veicaas biku labaak, vinja kopsummaa pielasijaa tikpat cik mees ar muteri kopaa!

Peec 3h pavadiishans mezhaa man uznaaca baigais besis, un mees noleemaam braukt maajaas!

Jautaajums paareejiem foorumieshiem-Kursh veel shajaa nedeeljas nogalee bija aizbraucis pie dabas kruuts vai nu paseenjot,pamakskjereet,piknikaa vai vienkaarshi atpuusties?

Paldies par uzmaniibu!

P.S. Par kljuudaam nepiesieties, jo tas ir mans pirmais pasha topics!

Link to comment
Share on other sites

nu no tevis mineeta es tikai makshkereeju, bet ar lamera liimenii! parak biezhi nesanak, visadus mazus suudus esmu sakjeris, bet ar spiningu neko neesmu! baigi gribaas, pedejo reizi kad biju pa vasaru Inesii, salauzu spiningu metot smile.gif(tas nebija mans), bet es nebiju vainiigs! tas bija tjipa tads no 2 daljam saliekams, es tjipa jau diezgan biju metis vinju, tad viena metiena skatos puse aizlido, domaju pardalijas tani salikuma vietaa, bet nifiga, nedudz virs vinja parluuza! Bet nu makshkereeshana vienmer asocieejas ar alu smile.gif un galvenais jau nav nokjert zivis!

Link to comment
Share on other sites

nu no tevis mineeta es tikai makshkereeju, bet ar lamera liimenii! parak biezhi nesanak, visadus mazus suudus esmu sakjeris, bet ar spiningu neko neesmu! baigi gribaas, pedejo reizi kad biju pa vasaru Inesii, salauzu spiningu metot smile.gif(tas nebija mans), bet es nebiju vainiigs! tas bija tjipa tads no 2 daljam saliekams, es tjipa jau diezgan biju metis vinju, tad viena metiena skatos puse aizlido, domaju pardalijas tani salikuma vietaa, bet nifiga, nedudz virs vinja parluuza! Bet nu makshkereeshana vienmer asocieejas ar alu smile.gif un galvenais jau nav nokjert zivis!

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

mm man ar vienreiz baigi augstais bija, bet līdz 170 man liekas neaizvilka. Enivei, ēdu gaileņu mērci aizvakar. Raunas apkārtnē bija salasītas (es gan to pats nedarīju - es tā vietā puķītes fotogrāfēju). Gaileņu mērce pwnz! Cēsu pīles arī.

Link to comment
Share on other sites

nu seenes mani it nemaz nesaista. makshkjereeju es arii tikai lamera liimenii, toties biju vienaa forshaa vietaa - basketbola laukums kur bija taads ritiigi zems grozs, ka es taa forshi ar 360 tur areeju ielikt un veel visaadus baigos dankus tur taisiiju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...