Jump to content
GIGN Forum

Cigretes


jerrico
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aizmirsu pieminet ka pipeju tikai un vienigi uudenspiipi tongue.gif

vienkaarshi lol thumbsup.gif Saakumaa saki ,ka nepiipee un lepojies ar to ,bet veelaak saki ,ka piipee...bezsakars

ak ,jaa, es nepiipeeju

Link to comment
Share on other sites

nepiipeeju. neteikshu, ka baigi lepojos ar to, bet... aaah, nu vienkaarshi nepiipeeju un viss laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

līdz 21 gada vecumam mierīgi iztiku bez pīpēšanas, turklāt vinnēju derības ar vecāko brālīti, ka līdz 18 gadiem nepīpēšu. bet tad redzēju divas filmas Life Aquatic with Steve Zissou un Coffee and Cigarettes, kuras iespaidā izdomāju, ka varētu arī sākt. nu ja, un kādus 2-3 mēnešus jau aktīvi pīpēju. un pīpēju Parlament Silver Blue.

Link to comment
Share on other sites

tikai un vieniigi Kubas labaakos cigaarus smile.gif iisteniibaa nepiipeeju, vienkaarshi nesaskatu tajaa procesaa jeegu - ziemas viduu skriet laukaa, lai uzvilktu duumu (mineeshu par piemeeru skolu smile.gif ), peec tam 10min drebinies no taa, ka pirksti ir atsalushi + smirdi peec duumiem, pretiigi... kad dziivoju vecajaas maajaas visi mani draugi pipeeja, es visu laiku biju pasiivais smeekeetaajs un taa vairaakus gadus, saaku just, ka vairs sportaa nevaru tik labi noskriet tos entos km, kuri jaaskrien ik semestri... peec tam paarvaacos uz dziivi citur un neelpoju cigareshu duumus cauraam dienaam, ja godiigi, tad fiilings uzlabojaas smile.gif rezumeejums - es nepiipeeju, man nesmird mute, man nesmird apgeerbs, es neklepoju kaa vecs onkulis un sporta stundaas (nu tas par pagaatni, kad veel skolaa maaciijos, bet tagad arii nebuutu lielaa probleema) apdzenot par apli kaarteejo piipeetaaju, ieskatoties vina saviebtajaa giimii, redzeeeju, ka tam cilveecinjam patieshaam ir gruuti kustinaat ekstremitaates smile.gif PAR VESELIIGU DZIIVI, BEZ CIGARETEEM UN CIGAARIEM smile.gif

+ gadienaa smeekeeshana neietekmee erekciju...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...