Jump to content
GIGN Forum

Ušakovs Ir Cs Addicts?


macho
 Share

Recommended Posts

Pirms dirs tālāk, painteresējies, cik RD gadā tērē naudu jauniešu programmām vispār. Un tad padomā kārtīgi, kam ir domāts šis pasākums. Protams, PR gājiens ar nelielu devu idiotisma, taču tas, ka RD beidzot kaut ko jēdzīgu sāk darīt ar jauniešu auditoriju, ir apsveicam. Līdz šim tikai kaut kādi dauniski jauniešu jaunrades centri bija..

nezinu par kādiem laukiem tu runā, es esmu tīrs rīdzinieks. pie mums ēzeļus sauc par ēzeļiem. žēl, ka savu domu skaņa tavā tukšajā paurī tev škiet pareiza un tev liekas, ka citiem būtu jādomā tāpat. viedokļu uzklausīšana =/= mans viedoklis. es tavu viedokli uzklausīju (precīzāk izlasīju) un atradu to par tukšu salmu kulšanu esam.

Pirms dirst tālāk, painteresējies, cik īsti ir jēgas no tā kam RD naudu tērē vispār. ne tikai "jauniešu programmām", kur jauniešu (un izglītības un sporta utt) komitejas priekšgalā ir koalīcijas partijas (lpp/sc) funkcionārs - kurš sekos partijas vadlīnijai (sc gadījumā - visu naudu krievu skolām urā!).

"beidzot sāk jēdzīgu darīt" - cs turnīrs. rigth, jo attīstītajās pirmās pasaules valstīs pilsētas to vien dara kā rīko cs turnīrus (s korea ir unikāls izņēmums). jo es braucu uz romu tikai tāpēc, ka tur ir tādi turnīri rigth? jaunieši bariem vien laužas uz vāciju vai dāniju mācīties, jo tur papildus bezmaksas augstākajai izglītībai ir "jauniešu turnīri".

jo dauniskais jaunrades centrs ir anahronisms, kurš ir palicis no padsavienības laikiem un svaigās vēsmas no šlesakova puses beidzot to vietā ir dzemdējušas ideju par cs turnīru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

parādi man vienu rakstu, kur rakstīs kā datorspēles izraisa agresiju.

tā ir tāda pati agresija kāda tev rodas redzot, ka tavu mīļāko komandu kādā sportā apspēlē, vai, ja tev neizdodas uzinstalēt video draiverus uz datora. Tā ir faking dzīve, nav tādas ūberagresijas, kuru izraisa datorspēles.

Šeit es, protams, nerunāju par visādiem frīkainiem izņēmumiem, cilvēkiem, kam datorspēļu spēlēšana ir kļuvusi par svarīgāko lietu pasaulē. Tādi ir visur.

Man šķita ka šajā jomā tev būs cits viedoklis, bet tu izklausies pēc tipiskās personas, kam ar datorspēlēm nav bijusi nekāda saistība un viņš vadās pēc principa "tas ko nesaprotu, ir slikti un kaitīgi".

Link to comment
Share on other sites

Perfekts posts outlawz.

Bultiņa uz leju.

bet nu par agresiju tu, kā jau macho rakstīja, nošāvi greizi, jo datorspēles agresiju neizraisa (lai gan var izraisīt atkarību, bet tā ir atkal cita opera). agresiju izraisa, tas KĀ šis cilvēks ir audzināts, kādi vecāki viņam ir bijuši, cik daudz viņs kontaktējas ar apkārtējo pasauli.

vientuļs un nemīlēts geimeris ir potenciāli bīstams :)

Link to comment
Share on other sites

Macho Agresija .

Hallo macho tu parasti sit datoru, kad tevi kāds nošauj vai triec peli pret zemi ? Man ir zināmi daudzi cilvēki , kuri nevar savaldīties un sit pa kasti , ja viņiem kaut kas nepatīk. Izskrien cauri sev zināmajiem cilvēkiem un padomā , cik gadījumus tu atceries , ka kads iesit datoram vai sit ar peli pret galdu. Tā nav agresija ?

Outlawz es nesaku , kad katram izraisa , bet jauniešu publikai kibersporta , kur vidējais vecums ir 15-16 gadi noteikti.

Jā es pats sapisos! Nevis izraisa , bet palielina.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Tā ir tāda pati agresija, kāda man ir tagad, lasot tavu bezsakarīgo postu.

Tas, ka kāds 15 gadīgais hujārī peli/monitoru, pēc tam kad viņš csā ir nošauts, nenozīmē, ka cs izraisa agresiju, tas nozīmē, ka konkrētais indivīds ir duraks.

Tas, ka kāds pasaka "bļēēeģ, pidars" pēc tam, kad viņu nošauj, neliecina ne par kādu faking agresiju, tā ir vienkārši dzīves sastāvdaļa - pārdzīvot par kaut ko kas nav sanācis, ko var novērot 100 citās vietās.

just drop this subject.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka kāds 15 gadīgais hujārī peli/monitoru, pēc tam kad viņš csā ir nošauts, nenozīmē, ka cs izraisa agresiju, tas nozīmē, ka konkrētais indivīds ir duraks.

Tas, ka kāds pasaka "bļēēeģ, pidars" pēc tam, kad viņu nošauj, neliecina ne par kādu faking agresiju, tā ir vienkārši dzīves sastāvdaļa - pārdzīvot par kaut ko kas nav sanācis, ko var novērot 100 citās vietās.

just drop this subject.

Es jau beigās piekritu , nevis izraisa , bet palielina . Subject dropped.

Turpinam tēmu par RD idiotismu sponsorēt šo turnīru.

Link to comment
Share on other sites

agresiju palielina jebkas, kur tu aizrautīgi iesaisties.

enivei, mani vairāk interesē no kurienes radās doma tieši par 10 000, nevis teiksim 6 vai 7k, ķipa Šlesers pateica, nu ko tur ņemties, ja ņem no budžeta, tad apaļu skaitli.

ngear, varbūt tu zini kāpēc izvēlēts tāds cipars?

Link to comment
Share on other sites

es uzskatu, ka šī ideja atbalstīt šāda veida pasākumu ir tikai ar pluss zīmi, jo nejau nu tur ir nenrmālās investīcijas. kas ir 10k uz rīgas domes budžeta fona. tie ir divi labi komandējumi. so, ar cerību nākotnē :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu pārliecināts, ka viņam ir bijusi ar to saistība, iespējams, viņš ir starp mums, jo mēs jau nezinam, kas otrā pusē sēž. hehe. Teorija turpinās..

Sāku domāt, ka varētu sameklēt kādu mix'u līdz tam laikam satrenēties un varbūt izmēģināt, bet man riebjas cs, tā spēle jau sen neinteresē un visi vecie krabji jau pazuduši, tāpēc tur vairs nav ko darīt - vajag tf2 turnīru :)

Link to comment
Share on other sites

Pec butibas mums ir vajadziga lielaka summa , bet tie 10k tas ir viss ko vini vareja mums piedavat.

Pie tam bonusa vel Rigas Makslas Telpa.

P.S. kapec tieshi izvelets tads cipars nezinu , iespejams pec musu prezentacijas vini pashi kaut ko aprekinaja jeb iedeva cik ir iespejams uz kaut ko tadu. Gribeju tik piebilst ka paris valstis kiberspelu turniri ir ieklauti jaunatnes programma , ja protams nav neka laba ka jaunatne sezh un bombi speles.

Link to comment
Share on other sites

:)

Nu kaut kāds 3x3 jau vrode taisās notikt. Šaubos vai TF2 lans gūtu tik lielu popularitāti šeit, Latvijā. I-series lani un nu jau arī pēdējā laikā Skandināvijas valstu rīkotie čempji ir guvuši sava veida atzinību un tur nu tie grandmasteri arī dodas, šaubos vai pa visu Latviju spētu savākt pat duci komandu, kas piedalītos, tāpēc jāmaļ vien ir tas vecais, entos gadus mirstošais, kubikainais CS :(

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tā piesaista ar zemajām dzelžu prasībām un ar tonnām ņūbegu uz kuru fonā var padižoties ar iedomāti massīvo e-peni. COD4 un MW2, kā arī TF2 scēna ir samērā plaša, tikai Latvijā tādas nav un CS ir un paliek Nr1. Tā spēle mirst jau entos gadus un nevarētu teikt, ka es nožēloju, ka spēlēju CSu tik ilgi, vienkārši nožēloju to, ka iesāku spēlēt TF2 tik vēlu :P

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Tikai kвpзc cs vзl joprojвm ir iekпauts wcg spзпu sarakstв , un tвds grands kв tf2 nav :) tвpec ka tf2 cw ir izsmiekls vienkвrрi, pat visas klasses nevar izmantot. lol x.x

COD4 un MW2 ir pвrejoрas spзlзs , nвks drоz cits cod vietв :) Tf2 nospзlзju 3 mзnзрus , beigвs viтр vienkвєрi apnika. Tf2 ir laba spзle pubam , bet cs cw un tf2 cw tas ir tв kв everestu ar gaiziтu salоdzinвt. Tf2 vairs nesasniegs savus zieda laikus , pзdзjais update tomзr padara to spзli grutвk spзlзjamu, man piemзrвm updeiti sвk jau besоt tf2.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Nevajag stāstīt par lietām, kuras neizproti. Tas, ka ir limits uz klasēm ir fakts, bet tas, ka nevar izmantot visas klases ir muļķības. Vienīgais aizliegtais ierocis uz šo brīdi ir Charge&Targe. Neviens nestrīdas par to, ka CSu spēlē miljoni, tikai tā spēle mirst vienkārši dramatiski lēni un tas, kas notur to spēli virs ūdens ir saujiņa ar top spēlētājiem un miljoniem puberu, kuriem patīk skatīties kā toperi šaudās. TF2 vēl nav sasniedzis savus ziedu laikus, tas vēl tikai uzplaukst un vēl pat šobrīd tāda stabila TOP nav un nu ( neteiksim ik katram ) ļoti daudziem vēl ir iespēja pacīnīties par iekļūšanu zem saulītes.

Tas fakts vien, ka jau notiek 2. on-line turnīrs ar balvu fondu 500 eiro ( Eiropā ) un I-series TF2 kategorija iekļauta jau ir neskaitāmas reizes, liecina par to, ka spēlei ir nākotne.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...