Jump to content
GIGN Forum

Ušakovs Ir Cs Addicts?


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Piekrītu vienam cilvēkam ,kurš rakstīja ,ka ar 10 000 ,ne tiltu pabeigsi ,ne valsti no krīzes izvedīsi.

Būs jāiet paskatīties ,kā lielie papas spēlē +].

komentāri no koxx.lv

diskoalnis, 25 Feb 19:05

Sa1nt = Ushakovs?

kekdbyAzz., 26 Feb 16:37

Alni =DD Ushakovs tikai Source spele, viņam nepatīk 1.6 grafika.

:D

p.s. - kāds zin ,kas ir sa1nt ?

Edited by From Paris with Love
Link to comment
Share on other sites

em.. vispār interesē un šaubos, ka tas ir kaut kāds "iekšējais" humors. Paļubomu zem tā sa1nt slēpjas kāds oldskūleris, kas sen nav sāvis.

btw, vēlēšanas taču nāk, galīgi piemirsās. Nu SC ne tikai tautas vieno, bet arī jauniešus atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Izmest 10 tūkstošus cs turnīram ir kaut kas jēdzīgs? Get a life. Un ja jau tavai mīļajai Ušlera mauku mājai Rīgas domei 10 tūkstoši ir pielīdzināmi 2 santīmiem, tad kur problēma visiem maznodrošinātajiem uzsaukt pa dzīvoklim Rīgas centrā?

Link to comment
Share on other sites

runājot par komandām, agrāk bija arī ala.lv kur šaudīja jums labi pazīstamie bloodlord's un sharp's. ;)

un domāju, ka viņi arī tagad nebūtu slikti, ja apvienotos uz RESF.

turklāt, viss gatheris jau vairāk kā mēnesi tiek piedrazots ar floodiem, ka meklē mix team lai tikai piedalītos šajā turnīrā. Ja būtu brīvāks laiks, tad pats gan jau, ka pameklētu kādu komandu un domāju, ka arī atrastu, bet par cik man nav laika, tad atkrīt gan skatīšanās, gan spēlēšana.

Link to comment
Share on other sites

kā var labi noprast no ngear, tas ir vienkārši kvalitatīvi organizēts projekts ar veiksmīgu fund raisingu, malači. :thumbsup:

starp citu, no vecajiem šeit tiešām vēl daudzi spēlē CS? es pats personiski to antikvāro spēli neesmu aizticis jau nezinu, kādus 3-4 gadus jau nu toč. man kaut kāda sajūta, ka tagad pār viņu valda jaunā paaudze ar sīkajiem, kura man liekas, ka ir izteikta daunatniskāka kā mūsējā paaudze, bet, nu, ko es zinu.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

starp citu, no vecajiem šeit tiešām vēl daudzi spēlē CS? es pats personiski to antikvāro spēli neesmu aizticis jau nezinu, kādus 3-4 gadus jau nu toč. man kaut kāda sajūta, ka tagad pār viņu valda jaunā paaudze ar sīkajiem, kura man liekas, ka ir izteikta daunatniskāka kā mūsējā paaudze, bet, nu, ko es zinu.

5 gadi sanāk, jo kopš iznāca BF2. bet nu kāpēc vēl tik daudzi spēlē? nu pirmkārt, daudziem vēl ir veci dzelži, kuri jaunākas nevelk, otrkārt, cs ir līdzīgs mw2, tīmpleja nekāda toties ja esi baigais aimotājs, tad vari viens pats izvilkt visu komandu. par pašreizējiem spēlētājiem neko nezinu, zinu tikai, ka stīmā ik pa laikam parādās, ka dj erix to uzkapā, bet ne pārāk bieži :)

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

starp citu, no vecajiem šeit tiešām vēl daudzi spēlē CS? es pats personiski to antikvāro spēli neesmu aizticis jau nezinu, kādus 3-4 gadus jau nu toč. man kaut kāda sajūta, ka tagad pār viņu valda jaunā paaudze ar sīkajiem, kura man liekas, ka ir izteikta daunatniskāka kā mūsējā paaudze, bet, nu, ko es zinu.

visiem sākumā liekas, ka būs baigie cs meistari, šaus visiem galvās un vēlēsies pelnīt piķi ar datorspēli, bet tad nāk lielāki un gudrāki, uzrodas meitenes, alkohols un citas figņas. un beigu beigās saprot, ka ar datorspēli nevar pelnīt normālu naudu.

okej, var. spēlējot pret brandiem un brandu turnīros.

edit: teamplay- piesedz viens otru, runā kur ir, neviens neskrien kā pa parku, spēli vada ingame līderis, visi viņu klausa un nerunā prēti.

taktikas izstrādā apmēram 2 nedēļas pirms norunātā teiksim LAN cup vai sazin vēl kāda cupa.

un katrā komandā ir kāds talants, kam padodas kāds ierocis viss labāk, tobiš awp vai sazin vēl kas. Uz to cilvēku arī spēlē pāris raundus.

Edited by emys
Link to comment
Share on other sites

okej, var. spēlējot pret brandiem un brandu turnīros.

edit: teamplay- piesedz viens otru, runā kur ir, neviens neskrien kā pa parku, spēli vada ingame līderis, visi viņu klausa un nerunā prēti.

taktikas izstrādā apmēram 2 nedēļas pirms norunātā teiksim LAN cup vai sazin vēl kāda cupa.

un katrā komandā ir kāds talants, kam padodas kāds ierocis viss labāk, tobiš awp vai sazin vēl kas. Uz to cilvēku arī spēlē pāris raundus.

Panemsim Eiropas PRO komandas , viniem ir 2-3 gadus kontrakts kur ir ieklauta alga ( mazaka ir 500$ menesi , top10 sanem kaut kur 1k + vel macas vai strada pec professijas ). Pec tam viniem apmaksa visus LAN turnirus , izmaksas sakara ar celoshanu , dazhiem atrod kur dzivot ja piemeram ir no citas valstis.

Azija alga ir kaut kur 3-4k $ + bonusi par to ka vini vinne turnirus un protams nauda no turniru balvas fonda.

Talak seko visada veida reklamas , piemeram Ukraina cels spelu lauku prieksh turniriem pec de_nuke mapes.

P.S. Protams lidz naudai tiek 10-20% no visiem geimeriem , bet pedejos 3-4 gados alga ir jau diezgan normala. Shitas viss bija sakara ar CS , runajot par WC3 un SC tur nauda ir daudz lielaka ( Azija ir TV Channeli utt. ). Runajot objektivi par mani , es pedejos 3 gadus tikai vienu reizi sanemu normalu algu. Sanak ka man un tiem ar kuriem es stradaju vajadzeja ieguldit 3 gadus laika lai organizetu Latvija kaut ko tadu.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Azija alga ir kaut kur 3-4k $ + bonusi par to ka vini vinne turnirus un protams nauda no turniru balvas fonda.

Talak seko visada veida reklamas , piemeram Ukraina cels spelu lauku prieksh turniriem pec de_nuke mapes.

P.S. Protams lidz naudai tiek 10-20% no visiem geimeriem , bet pedejos 3-4 gados alga ir jau diezgan normala. Shitas viss bija sakara ar CS , runajot par WC3 un SC tur nauda ir daudz lielaka ( Azija ir TV Channeli utt. ). Runajot objektivi par mani , es pedejos 3 gadus tikai vienu reizi sanemu normalu algu. Sanak ka man vajadzeja ieguldit 3 gadus laika lai organizetu Latvija kaut ko tadu.

par to arī es runāju...

Link to comment
Share on other sites

Latvijā ir 10 000 neēdušu ģimeņu, bet Urlakovs ( Ušakovs) atvēl 10 000 Ls Counter-Strike turnīram.

Stulbums :slap:

Link to comment
Share on other sites

Stulbums :slap:

Tu doma tie 10k palidzes? Ja jau iedos ~100 gimenem pa 100 latiem , tad rodas jautajums - kape tikai viniem. A ko tad parejie daris? Kur tad logika , visi te ir palikushi baigi gudri. Kas trauce bezdarbniekiem aizbraukt uz UK , NL un stradat tur pa 1200$ menesi ( pakot partiku , mazgat mashinas ).

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...