Jump to content
GIGN Forum

Ušakovs Ir Cs Addicts?


macho
 Share

Recommended Posts

zašibis ne - http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/307206-u...vel_10_000_latu

Manas domas par šo

1) Ušakovs pats agrāk ir kapājis cs

2) būs lol, tik lielas balvas (sīkāk - http://www.resf.lv/index.php) a kādas komandas mums Latvijā ir? Nekādas, leiši un igauņi visu droši vien savāks visas galvenās balvas

3) lol, jau kādas 65 komandas reģistrējušās, ja visas samaksās, tas jau vien būs 1625Ls, nav nemaz tik traki

Principā ļoti interesanti no vienas puses, jo cs neviens (neviena komanda tb) sen nespēlē starptautiskā līmenī, vispārībā jau kopš rpsn aizbrauca uz WCG es nedomāju ka kāds arī ir spēlējis. Un tagad tādas balvas (1000 lati pirmajai vietai) Latvijā counter-strike turnīram. Kaut kāds lol, Latvija laikam ir vienīgā vieta pasaulē kur šādus turnīrus sponsorē pašvaldība nevis atsevišķi sponsori.

Nevaru vēl saprast, priecāties vai bēdāties par šo visu. Vispār, ja šādas lietas attīstīs, tad varēs braukt spēlētāji no Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas moš pat Polijas un tad jau gūstot starptautiskāku atzinību dabūs arī sponsorus un tā lieta moška pat aizies, kā arī spēlētāju līmenis celsies (šeit runa vairāk par vietējiem geimeriem). Bet ja šis būs tāds vienas reizes pasākums, nu tad tā nauda ir galīgi zemē nosviesta.

Nu, kurš no jums ir pieteicies? :)

p.s.

16. lv eclipse (BudgiE, deficient, due, Kram, Sa1nt) - paid

bļa, tā vien šķiet, ka Kramam būs 40 gadi, viņš vēl cs kapās

p.p.s.

man šķiet, ka ar šādu balvu fondu, mierīgi arī skandināvus varēja piesaistīt jau šoreiz

Edited by n0r3k
links negāja
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lai arī kā man besītu tā krievu marionete, šis ir vienīgais tāds so, so labais lēmums.

Es, ieejot tvnetā, domāju ka kaut ko esmu sajaucis, tā bilde vienkārši :10cm:

Labāk tos 10000Ls izmanto nejēdzīgi kibersporta attīstībā, nekā noraksta tiem sušķiem algās vai vēl labāk, ieguldīt to naudu 9. maija svinībās.

307206_506x285.jpg

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

nu vot ar eclipse ir visinteresantāk. mana <3 komada atkal ir uz kara takas http://www.koxx.lv/main/news/1328/.

tas ir tikai pozitīvi,bet nedaudz pa vēlu, man liekas, kaut gan, kad gan csam varētu būt par vēlu, šī spēlē izskatās, ka netaisās mirt.

P.S. krm arī tašī joprojām normāli, tā ka no skatuves nozust nav īsti jēga vēl viņam, ja neskaita to, ka viņam ir ģimene un atkal normāls laiks tiks veltīts klanam. bet tad jau redzēs, ja nemaldos, tad tagad sanāk, ka eclispe ir vienīgais klans Latvijā, kas jebkad saņems "algu" par to, ka spēlē cs. ļoti labi man liekas :)

EDIT: komentārs no tvnet -

jancis Pirms 1 minūtes

nākamais raksts būs - Ušakovu izslēdz no CS sacensībām par čītošanu :D čīteriem būs bans :D

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Pagaidam tik Baltija , protams ir jau plani sakara ar nakamo turniru.

Kad vacu info sakara ar tiem turniriem , runaju ar organizatoriem no citam valstim. Piemeram Bulgarija pashvaldiba atlauj arendet tirdzniecibas centru pa brivu prieksh ta pasha turnira. Vel bija paris valstis kur jau 2-3 gadus valsts atbalsta so visu pasakumu.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Vajadzeja 2 disciplinas , so sis ir pirmais sada veida turnirs/festivals. Ta ka primara disciplina ir CS 1.6 , tad otro vajadzeja panemt to kas ir vismaz aktuals un without_violence. SC un WAR3 ir gandriz nomirushi( izmirushi jeb h.. zin , gramatika iesuka) , visi spele custom_maps jeb DotA.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Ne Starcrafts, ne Warcrafts nav izmiruši. Neskatoties uz to, ka ir jau iznācis SC2beta notiek ļoti daudz turnīru (ne tikai proleague, bet arī priekš tiem, kuri nav korejieši). Vienmēr esmu uzskatijis ka SC ir pati labākā spēle, kur ir vajadzīgs ļoti liels skills. Nesaku ka CS vai FIFA sūkā, bet salīdzinoši ar SC, tās ir bērnu spēlītes.

Un jā, quote no kāda laba SC spēlētāja ieraugot disciplīnas (mana reakcija bija līdzīga) -

[14:40:36] xxxx: FIFA !?!?!?!?!! XDDDDD ..................

Nav ko tur daudz raudāt, vienīgi ceru, ka nākamgad (ja fests būs atkal) tiks iekļauts SC2.

Link to comment
Share on other sites

Un jā, quote no kāda laba SC spēlētāja ieraugot disciplīnas (mana reakcija bija līdzīga) -

Nav ko tur daudz raudāt, vienīgi ceru, ka nākamgad (ja fests būs atkal) tiks iekļauts SC2.

Kad mes organizejam to pashu WCG qual onlajna , toreiz bija WC3 un SC. No Baltijas katra disciplina bija ~15-20 cilveki , nemot vera ka pirma vieta pa brivu brauks uz WCG finalu/dabus kaut kadu hardwaru un vispar bus jaspele no majas. Iespejams ka daudzi spele , bet mums jarekinas ar to cik atbrauks speletajie uz to pashu turniru.

Link to comment
Share on other sites

nu, būtībā ja uztver, ka kibersports ir arī sports, tad jau nav tas nemaz tik jocīgi, ka pašvaldības sponsorē. citus sporta pasākumus tak arī valsts / pašvaldība sponsorē, kādēļ tad arī ne kibersportu?

Link to comment
Share on other sites

ngear tur bija tāda dezinformācija, es ļoti gaidiju wcg, bet saits nestrādāja.. Nodomāju ka wcg nebūs un par viņu uzzināju, kad reģistrācija jau bija slēgta. No manas puses 5 cilvēki būtu pieteikušies tieši SC + vēl pārītis WC3..

Link to comment
Share on other sites

da bļā... :pizdiblee:

valstī krīze, dienvidu tiltu pabeigt nevar, bet nē, jāpiešķir csam. varbūt tad uzreiz zolei vai bļitkotājiem, tos arī rūdīti veči kapā čempionātos.

sviests. šlesakovs vienkārši rīgu noraks.

Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee:

valstī krīze, dienvidu tiltu pabeigt nevar, bet nē, jāpiešķir csam. varbūt tad uzreiz zolei vai bļitkotājiem, tos arī rūdīti veči kapā čempionātos.

sviests. šlesakovs vienkārši rīgu noraks.

ar tiem 10 000 ne tiltu pabeigs, ne valsti no krīzes izvedīs. Par laimi, RD ir pietiekami bagāta pašvaldība, lai ar tādiem 10 000 kā tu ar 2 santīmiem svaidītos. Uz pārējā budžeta fona tā nauda vispār ne pēc kā neizskatās...

Link to comment
Share on other sites

tādu idiotu kā tu dēļ, nauda nav taupīta "treknajos gados" un tagad valsts iestādes sten un pūš, ka redz pat no printējamā papīra jāatsakās. protams, ja zelta tiltam izmet miljonus, tad 10 štukas par sūdu uz kociņa ir "tāds nieks vien". princips, tu ēzeli tāds, ir svarīgs.

Link to comment
Share on other sites

+1 outlawz.

Nesaprotu šo gājienu , pašiem krīze un 10k latus dod kibersporta turnīram. HALLO ! Mostamies! Būtu labāk tos 10k latus zupu virtuvēs ieguldījuši vismaz kāds labums. Tas ir pilnīgi nesaprotami sponsorēt kiberturnīru.

Link to comment
Share on other sites

Tā nu arī nav kā Hiveminds un Outlawz saka. Idejiski tā nauda ieguldīta var atnest atpakaļ peļņu, bet tas ir tikai tādā gadījumā, ja šeit sarastos pietiekoši daudz ārzemnieku, kā arī šis notikums tiktu starptautiski atspoguļots. Rezultātā pati Rīga varbūt vēl nopelnīt varētu.

Kas šo iespēju uzreiz padara par neiespējamu - Latvijas neesošais kibersporta līmenis, līdz ar to nebūs tik daudzi spēlētāji, kā teiksim Zviedrijā, kur, ja šādu pasākumu noorganizētu Stokholmā, es domāju tos 10k atpelnītu uz dalībnieku reģistrāciju vien.

Iespējams, ka šim ir nākotne, šoreiz RD būs noziedojuši kādus ~8k, nākošreiz no tiem ieguldītajiem 10k dabūs atpakaļ jau 5k vai vairāk (ja izdosies piesaistīt cilvēkus) un beigās jau uz šito varētu nopelnīt, ja viss izdotos kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par to , ka pasākums varētu atpelnīt pēc gadiem, bet tagad tādu pasākumu ar tādiem naudas līdzekļiem pie šī ekonomiskā stāvokļa rīkot ir stulbi. Nav īstais brīdis , kad mētāties ar naudu. Sākumā vajag tikt ārā no bedres , kuru paši un zviedru kolēģi ir izrakuši mums .

Edit:To outlawz par dienvidu tilta būvniecību. Nav jēga šim pasākumam tagad tērēt naudu arī. Uz ko galvenais tagad vajag spiest ir jaunu darba vietu radīšana. Cilvēkiem nav naudas un nav darba, naudas apgrozība jau nepalielinās. Bišķi offtopikā iebraukšu tulīt. LV galvenais mērķis ir ātrak ar visiem spēkiem iebraukt eirozonā.

P.S. Man jau cepī jaunais dienvidu tilta kompānijas nosaukums Transport systems. VIENK LOL.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

ē, kā tad īsti paliek ar buldozera kūrēto LIVE RIGA? kaut kā nemanu (protams, ja kādam ir oficiāla statistika ar visiem linkiem, lūdzu iepostēt), ka pa rīgu staigātu vairāk ārzemnieku kā parasti.

pvn vajag viesnīcām samazināt. tad būtu "live riga, cheap booze and girls, dont piss on monument".

bet 10 000 lv par turnīru ir sviests, jo pat ja atpelnītu, tas vairāk ir ušakova kā tētuka reputācijas celšanai (kā jau viens te atzīmēja).

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā tavos laukos, bet pie mums nav pieņems jebkuru svešinieku par ēzel saukāt. žēl, ka citu viedokļu uzklausīšana tev ir tas pats, kas ar grābekli pautus kasīt. GL.

Pirms dirs tālāk, painteresējies, cik RD gadā tērē naudu jauniešu programmām vispār. Un tad padomā kārtīgi, kam ir domāts šis pasākums. Protams, PR gājiens ar nelielu devu idiotisma, taču tas, ka RD beidzot kaut ko jēdzīgu sāk darīt ar jauniešu auditoriju, ir apsveicam. Līdz šim tikai kaut kādi dauniski jauniešu jaunrades centri bija..

Link to comment
Share on other sites

par LIVE riga esmu redzējis tikai izsmējīgas bildītes, kas īstenībā diezgan rēcīgi apspēlē easy to come, hard to leave domu.

vispār jau 10k ir pārspīlēti, mierīgi būtu pieticis kaut vai ar 5k. Nezinu kāda tam doma ir apakšā, bet man ir nelaba aizdoma, ka Nils pats ir cs geimojis diezgan smagi.

Link to comment
Share on other sites

RD ir jāpopularizē kiberspēles ? Tu neesi saspiedis galvu ? Šis nav īstais veids , kā pateikt jauniešiem , lai viņi sāk ko darīt. Sveiki mani sauc Pēteris un mana pilsēta atbalsta , ka mazie puikas spēlē datorspēles , kas izraisa agresiju un atkarību,spēlējot viņu regulāri .

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

te nu gan tu sūdos iebrauci, kādu vēl agresiju. Jebkurš geimeris (neskaitot Kramu, kas strādā par apsargu) nespētu kādam pāri izdarīt pat ja VĒLĒTOS :) Izklausies pēc tipiska cilvēciņa, kurš padzirdējis, ka kāds izdomājis izšaut savus skolasbiedrus, jo filmā to redzējis un automātiski vainu uzveļ uz filmu nevis uz atsevišķo, prātu zaudējušo indivīdu un iemesliem, kāpēc viņš zaudējis prātu.

atkarību izraisa viss šajā pasaulē, tā ka tas arī ir sūdīgs arguments.

Link to comment
Share on other sites

:)

atkarību izraisa viss šajā pasaulē, tā ka tas arī ir sūdīgs arguments.

Macho es nerunāju par pieaugušiem cilvēkiem. Laikam neesi lasījis ntos rakstus par agresiju , ko izraisa datorspēles. Varbūt pārteicos , drīzāk izraisa noteiktu agresijas līmeni.

Perfekts posts outlawz.

Bultiņa uz leju.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...