Jump to content
GIGN Forum

Weed...


aToss
 Share

Recommended Posts

amsterdamaa var nopirkt taad ukaa iepakojumu, ar seeklaam un ar visu zemi + veel visiem suudiem kas nepiecieshami labai augshanai, maksaa 20 eiro laikam.. atliek iebeert visu podinjaa un laistiit + veel naak klaat receptes kaa sagatavot visu, kad jaanovaac utml..

Link to comment
Share on other sites

ūūū rawen happy.gif par taam divām sēklīņām, es viņas sildītu zem solārija + lampas un lai būtu siltāk es viņas azotē audzētu 18.gif

Set - nepatiik neskaties!

LV kanjepe nav diez ko laba!

Labprāt paķertu tavas marihuānas sēklīnas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ūūū rawen happy.gif par taam divām sēklīņām, es viņas sildītu zem solārija + lampas un lai būtu siltāk es viņas azotē audzētu 18.gif

Set - nepatiik neskaties!

LV kanjepe nav diez ko laba!

Labprāt paķertu tavas marihuānas sēklīnas smile.gif

žēl ka tu pat viņa niku pareizi nemāki izlasīt/uzrakstīt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ka ar to Latvijaa audzeetuo... vinja kareiz vairak dod galvaa manuprat smile.gif

zaali es 1x pipeju normalu, no bongas vel, bet man nekas nebija no vinjas un velvienam gekam, parejie visi reca ka debili.

tad 2x bijam pie viena drauga, dzeeram a baigi pipet iegribejas, tad vinsh panjema savas muteres tabaku a tani tabaka mes atradam zaali(pasleepta maza masinja bija), tad mes panjemam to zali, a tas geks sev majas audzeja vel zali, mes to panjemam, pielikam klat, un no tas zales man tikai palika hujova un es apvemos! man jau nezcik ir piedavats, bet vairak es zali nepipeshu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...