Jump to content
GIGN Forum

Depresija, Vai Realisms?


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nu hivi tas chiksas atnaca pashas un kas vinjam ir lol? velos kaut vienu konkretu argumentu ( jo tu jau esi kautkads tur arguments) savadak apsolos pie pirmas gign tikshanas iespejas tev ta nopietni iedot pa muti. un shados brizhos es nejokoju..

a talak.. tev laikam patik spraust meitenes kuras padzivojushi vel 123 chalji, un laikam ka taveja nav iznjemums, ja reiz jums ir briva tipa ttiecibas

Link to comment
Share on other sites

Hehehe. Man patīk! 2ntlhl1.gif

Par pašu tēmu, nu nē, taču. Vienīgais, ko esmu skatījies ir basketbols, tas +/- ir skatāms, viss atkarīgs no tā, kas spēlē. Bet hokejs, par piemēru, jau paskatoties uz tiem rezultātiem, vai ir kāda jēga skatīties? Nedomāju gan.

Link to comment
Share on other sites

Hivemind :)

Es slikti atceros, kā Tu izskaties, bet ja tas biji Tu, kurš brauca atpakaļ ar mums vienā mašīnā un sēdēji priekšā - tad pasaki- ar ko TAVS ģērbšanās stils ir nePARASTS?

Labi ka Tu esi šajā forumā :thumbsup: par šo topicu es rēcu jau minūtes 15mit :DD

Un, Hivemind, man tāds jautājums priekš Tevis (atbildes NEVARI paturēt pie sevis):

1. Kad būs stavkas totalizātora topikā?

2. Kad Tev ir nākamās debates?

Uffff... es vairs nevaru vaigi sāp 2ntlhl1.gif

Link to comment
Share on other sites

Nākamās debates uz kurieni es došos uz amsterdama, kāp lidmašina , es es droši tev varu iedot datumus un laikus un vietu.

To dyversant! Man tev nav ko teikt , jo tu nebiji ali mashina , kad viena (neatceros tieshi kura) bazareja ar Ali . Episkāku dialogu (varetu pat teikt monologu , nebiju dzirdejis).

Edit: Divit laikam dzivo 100 gadus atpakal ,par gumiju dzirdejis laikam neesi , mister triper.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

:)

Tur jau tā lieta, ka viņš nav :slap:

Kompleksains īblis, kas grib paspīdēt un būt vairāk kā viduējība. XD

ES NEVARU!

Eu, moderatori, var atvērt kāds sadaļu (nevis topiku), bet veselu sadaļu forumā "HIVEMINDS"

MAN SĀP VAIGI lmfao

Link to comment
Share on other sites

To dyversant! Man tev nav ko teikt , jo tu nebiji ali mashina , kad viena (neatceros tieshi kura) bazareja ar Ali . Episkāku dialogu (varetu pat teikt monologu , nebiju dzirdejis).

Edit: Divit laikam dzivo 100 gadus atpakal ,par gumiju dzirdejis laikam neesi , mister triper.

1. Davai, padod ziņu, kad nākamās kas ir Latvijā.

Ja, protams, Tevi Amsterdamas debatēs nenoskatīs kāda Hārvardas, Jēlas, Oksfordas, Kembridžas vai citas universitātes debašu komanda un srazu nesavāks. Tad man Tavu debatēšanu neredzēt kā savas ausis, bet nu cerēsim uz to labāko, ka Tu būsi kādreiz Latvijā.

2. Neaizmirsti par totalizatoru!

3. Neesmu baigais eksperts šajos jautājumos, bet ar gumiju arī var noraut visādas zarazas. Piemēram V-veida triperi :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Ja, protams, Tevi Amsterdamas debatēs nenoskatīs kāda Hārvardas, Jēlas, Oksfordas, Kembridžas vai citas universitātes debašu komanda un srazu nesavāks. Tad man Tavu debatēšanu neredzēt kā savas ausis, bet nu cerēsim uz to labāko, ka Tu būsi kādreiz Latvijā.

2. Neaizmirsti par totalizatoru!

3. Neesmu baigais eksperts šajos jautājumos, bet ar gumiju arī var noraut visādas zarazas. Piemēram V-veida triperi :muahaha:

Zem 10% iespēja. Jurko LV debates ir fail , vienigais , ja es braucu uz LV debatem , tad tas ir tiesāt vinas.

Link to comment
Share on other sites

Hivemind ... vai tiešām tu esi spējīgs uzskatīt brīvās attiecības par ATTIECĪBĀM ? tev tas nešķiet vairāk kā kkādas seksa pirmtiesības? :)

Piemērs ... Meitene atbrauc uz LV un saka piemajam kas grib ar viņu nokniebties ... pagaidi es nokniebšos ar savu Hivemind un kad viņš brauks debatēt prom tad varēsi mani paņemt priekšā ...

tjip norm ?

Link to comment
Share on other sites

nз nu ok, daudz no hivemind teiktв ir sviests, piemзram, pisties pa labi pa kreisi ar ko grib, bet nu paрiem jums arо vajadzзtu skatоties plaрвk, ir tвds tips ''brоvвs attiecоbas'', neviens nekad neko tвdu nav dzirdзjis? Kaut vai gadвs attiecоbвs grыtie brоюi, ka vajag nedaudz atelpu no tв visa, tas posms arо ir bєivвs attiecоbas manuprвt, bet par to piрanos pa labi pa kreisi tajв stadijв grыti spriest, laikam tas jau katram individuвli.

Tas jaunais smailijs gan labais :muahaha:

Tзma aizvirzijusies galоgi ne pa tзmu.

Sievie;su sportu neskatos, pat tenisu nз, izтзmums ir modernвs dejas, cik nu to var skaitоt par sportu, tur gan ir ko paskatоties :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

tici man es par vinjam varu spriest.. kads sheit sakars ar traktoriem?

es nevemju uz augshu, es principa nenocuukojos ta lai butu javemj.. ko mes nevaretu teikt par tevi.starpi citu tu savos tizlajos postos zaude argumentetspeju un sac runat atbilstoshi tam cik nozhelojams tu sei. sac stresot?

Link to comment
Share on other sites

Kura vieta es stressoju :) ? Tas ka tu vislaik no zila gaisa izrauj kadus faktus jau vien rada, ka tev nav ko teikt. Safabricet lietas laikam tev patik. Ta lai tu nespried par debatem , par kuram tu neko nezini , un brauc ar traktoru , par kuriem tu noteikti zini daudz vairak neka par debatem.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Kam ir 10% iespēja? Triperi var dabūt pat nekniebjoties. Vari kniebties ar trijiem prezervatīviem, bet pēc tam lietot kaut kādus sadzīves priekšmetus - dvieļus, mačalkas utt. :)

Un kādi ir Tavi sasniegumi LV debatās, ja viņas tā feilo un Tu viņās nepiedalīsies, bet tiesāsi.

Par tiesnesi neņem kuru katru.

Iedo kādu linku vai pasaki rezultātus novada vai republikas mērogā ar ko Tu esi apmierināts (nu godalgots vai atzinība) :lalala:

Un par drēbēm, par drēbēm - kas Tevi padara individuālu un neparastu? Zili džinsi, Reebok džemperis + sportiska tipa brūnas kurpes?

Link to comment
Share on other sites

pulkstenis pa 13ls gan jau..

zin ka ir.. men jau ne tikai traktors eksiste, tagad jau vairs lauksaimnieciba nestradaju vispar.. stradaju atbilsotoshi tam cik labi darbs man ir apmaksats. un tad tici man pelniju vairak neka tu.

a aja..ieskane kadu diplomu, foto, video, vai ari tik tiesham jasak shaubities par tavu debashu patiesibu

Link to comment
Share on other sites

lmfao matos, vnk matos ! Te taču var līks aiz smiekliem palikt :lolza:

Ja patīk sieviešu sports, tad droši var skatīties, bet ja nepatīk, tad kāda jēga nodirst sieviešu sportu - vienkārši pārslēdz kanālu :)

Sieviešu basketbolu mēdzu skatīties, protams, tikai tādā gadījumā, ja mūsu zeltenes piedalās :) ( es runāju par izlases spēlēm, klubiem līdzi nesekoju )

Un, godīgi sakot, man 21 gada vecumā sirmi mati dēļ viņām sāka palikt. Cik labi nospēlē vienu ceturtdaļu, tik sūdīgi nospēlē nākamo. Bet nu tās ir mūsu meitenes, tāpēc nekādu kritiku viņām neveltu, viennozīmīgi iekabina debiliķiem no vīriešu izlases, panākumi arī dāmām ir, salīdzinot ar mūsu "iekapātājiem".

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

:)

Tas ir šitas?

189. Society for Associated Inter-Tertiary Debaters (SAID) Singapore 0 0 12 17 29

Singapūras komandā trāpīji! Kūl :thumbsup:

SSE ir 128 vietā, varēji jau vismaz apskatīties pirms posto!

ā, nē, tas ir world rankings kaut kāds, nevis šī gada. my bad!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...