Jump to content
GIGN Forum

Attopies !


.em^
 Share

Recommended Posts

Biju dzirdejis kad no d.lv ir daudzi atkarigi bet nepieversu tam lielu veribu lidz apmeram kadu nedelju atpakalj pie manim atbrauca mana teva draugs (~35 gadiem vec) un veras ar jautajumu kadelj vinjsh nevarot ielogoties d.lv, katreiz esot varejis, bet tagad vairs nevarot un vinjsh to stastija tada izmisuma, kad man tiesham divaini palikas.

Laikam tiesham no d.lv jau cilvekiem ir atkariba, ja jau pat iestades, darba devejam ir janobloke pieeja pie d.lv portala . ermm.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmm....vai nu man nepatika tapec ka man bija slikts gariigais vai arii tapec ka tas nebija interesanti eusa_think.gif

runa nejiet par to vai movie bija labs vai ka, bet par to kad atkariba rodas no d.lv, un wnk vareja izteikt savad domas, ka isti ir (cilveki ir atkarigi vai nav ) !

p.s: un shitas bija tikai spam ..

Link to comment
Share on other sites

nu labi - izteikshu savas domas!

nu kr4 no draugiem.lv ir atkariigi cilveki... dazhus zinu. njaa... lai butu atkariigs no kkadas tur i-neta lapas nav iisti normali. nez - personigi man tie draugi saak apnikt confused.gif

Link to comment
Share on other sites

runa "nejiet" par to vai movie ...

Piedod, bet iekrita aciis smile.gif

Taatad, shis vaards shaadaa, proti, tagadnes 3. personas nolieguma formaa tik biezhi tiek rakstiits nepareizi, ka es to vairs neavru iztureet.

Piemeers:

Jaanis nejiet uz veikalu - kljuuda, kljuuda.

Pareizi ir:

Jaanis neiet uz veikalu.

Tas arii viss. 31.gif

Luudzu nenolinchojiet mani, ak naidiigi noskanjotie.

Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet iekrita aciis smile.gif

Taatad, shis vaards shaadaa, proti, tagadnes 3. personas nolieguma formaa tik biezhi tiek rakstiits nepareizi, ka es to vairs neavru iztureet.

Piemeers:

Jaanis nejiet uz veikalu - kljuuda, kljuuda.

Pareizi ir:

Jaanis neiet uz veikalu.

Tas arii viss. 31.gif

Luudzu nenolinchojiet mani, ak naidiigi noskanjotie.

Tu aizmirsi piebist, ka runa nevar iet! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man klasē ir vecenes, kuras ir tā smagi atkarīgas no tā šitainā portāla, viņas basto stundas, lai aizietu uz skolas bibliotēku un pasēdētu draugiem.lv.

p.s kautkas līdzīgs notika datorzinību stundā, kad 1 reizē negāja tas smirdīgais saits un 2 vecenes sāka psihot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...