Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Serveris Gignam #2


worm
 Share

Recommended Posts

Ir apritējuši tieši pieci gadi (pavadzīmē rakstīts 2005.gada 4.februāris) kopš tika nopirkts pirmais GIGN serveris. Lai cik neforši tas nebūtu, tomēr, laikam ejot, datori un serveri noveco. Tas protams ir arī skāris GIGN #1 serveri, kuram noklājās storage cietais disks. Rezultātā lapa nebija pieejama veselu dienu, kamēr viss tika palaists uz GIGN #2 servera.

Jau iepriekš esmu izvertējis, ka ar tekošajiem serveriem ir samērā grūti turpināt attīstīt gameserverus, jo gluži vienkārši ir pa maz resursu. Tāpēc, ņemot vērā apstākļus, tika nolemts iegādāties jaunu serveri. Serveris ir jau pasūtīts un tiek gaidīta piegāde. Attiecīgi iekšas izskatās sekojošās:

1. Sistēma: Intel SERVER SYSTEM GROSSE POINT/SR1630GP: LVL 308.37

2. Procesors: Intel Xeon X3460 CPUXQC 2800/2.5GT/8M S1156: LVL 201.42

3. Atmiņa: 2 x 4GB 1066MHZ DDR3 ECC REG CL7 QR W/SEN: LVL 191.08

4. Seagate Cheetah 15K.7 SAS 6-Gb/s 300-GB Hard Drive ST3300657SS: LVL 118.15

5. Intel? RAID Controller SASWT4I: LVL 94.94

Kopā: LVL 913.96

Es protams ceru, ka lielu daļu no izdevumiem nosegs vecā servera pārdošana, jo tomēr viņš ir mūsdienu apstākļiem joprojām pietiekoši jaudīgs. Tomēr es rēķinos arī ar atbalstu no GIGN komūnas puses. Protams nākšu pretī arī ziedotājiem ar viņu lūgumiem, ja tādi būs.

Kas attiecas uz iepriekšējiem ziedotājiem un viņu hostētām lapām uz GIGNa - viņas nekur nav pazudušas, vienkārši dotajā brīdī uz GIGN #2 nav vietas kur to nohostēt, jo cietais disks ir aizsists līdz augšai pilns. Uz jaunās kastes viss parādīsies atpakaļ.

Konta informācija ziedotājiem:

Banka: A/S Swedbank

Konts: LV67HABA0551011003752

Iespējams ziedot arī uz paypal kontu: kaspars [at] gign.lv

Tiem, kurus interesē vecā servera iegāde:

Komplektācija sekojoša:

Sistēma (korpuss+mātesplate+psu): Intel Server System SR1435VP2

CPU: Divi Intel Xeon 2.8Ghz (BX80546KG2800EA)

Ram: 2 x DIMM 512MB DDR PC2700 ECC/REG (D27RB12P)

HDD: Western Digital Raptor SATA 36GB 10,000 RPM (WD360GD)

Par cenām kontaktēties ar mani privāti forumā vai arī uz mailu kaspars [at] gign.lv. Lūgums nekontaktēties ar mani, ja nav vismaz elementāras zināšanas serveru jomā kā piemēram par to kāda ir atšķirība starp 1U un Tower korpusiem un kāda ir atšķirība starp desktop un server mātesplatēm. Nenopietnus pircējus nemaz nerakstīt. Nu nemaksā šī kaste 30Ls un nekad nemaksās...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ziedotāju saraksts uz 14.03.2010:

ry.: 10Ls

MaX: 50Ls

blindmind: 12$

krish: 100Ls

vincister: 13.37Ls

^Ali^: 10Ls

andreart.net: 55Ls

Dj_erix: 50Ls

test2: 100Ls

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kopā: 394.37Ls

Link to comment
Share on other sites

aaa - es kaa bezdarbnieks wnk brinos kur cilvekiem musdienas ir tik daudz naudas ka izmet 50 Ls ziedojumam cs serverim!

Ooo fuck krish 100 Ls - shis ko Latvijas Bankas ipashnieks ?

Psc Gign kriizi to4 nejut ! Jus jau uz Ziedojumiem varetu atvert datu centru ! Ne tikai Serveris ! Cepuri nost ziedotajiem !

Edited by GB.
Link to comment
Share on other sites

Ooo fuck krish 100 Ls - shis ko Latvijas Bankas ipashnieks ?

Psc Gign kriizi to4 nejut ! Jus jau uz Ziedojumiem varetu atvert datu centru ! Ne tikai Serveris ! Cepuri nost ziedotajiem !

Tu mazais sūds nevis bezdarbnieks..

p.s 100ls točna ir daudz, nu ja cilvēks var, kāpēc gan ne?

Link to comment
Share on other sites

Ooo fuck krish 100 Ls - shis ko Latvijas Bankas ipashnieks ?

Psc Gign kriizi to4 nejut ! Jus jau uz Ziedojumiem varetu atvert datu centru ! Ne tikai Serveris ! Cepuri nost ziedotajiem !

tu vēl joprojām domā, ka tas ir tikai CS serveris? ok, es cs gignā nespēlēju, mani te interesē tikai forums.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...