Jump to content
GIGN Forum

Vidusskola


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

Nu taatad esmu matemaatiskaa novirziena klasee un gribas zinaat ko paareejie shii foruma lasiitaaji videnee panjeema kaa papildu stundas a/k/a fakultatiivus a/k/a omg wtf ? Like franchu valoda, lietvediiba, lietishkjaa etikjete un kas tur vel ir dabuujams klaat..

P.S. Varbuut kaads zin uz kaadu profesiju tagad izdeviigaak tiekties ? Kur buus normaali apmaxaata vieta + arii pieprasiijums peec manis huh.gif

Link to comment
Share on other sites

vaacu/franchu/aktiermeistariiba/gjeograafija/pa pusei defaulti naak - norveegju

tas jau atkariigs ,kur pats gribi iet un kaadas ir tavas zinaashanas dabasziniibaas, ekonomikaa hujekonomikaa utt

ha - kaut kaadam shitainam buuvinspektoram nekaadas lielaas izaugsmes iespeejas nav + 800 ls nekas iipashs nav + veel vajadzeetu "pazinjas" ,lai tamliidziigaa suudaa iekljuutu.Galiigi garaam 31.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

tu vidusskolu pabeigsi peec 3 gadiem, taatad universitaati peec 6 vai 7 gadiem... Pa to laiku jau daudzkas buus mainiijies, jo tagad ir taa, ka visi skrien tur, kur tajaa briidii vajag speciaalistus, liidz ar to peec paaris gadiem shajaa jomaa speciaalisti ir paar paareem... ik pa 5 (laikam kaukur taa) gadiem nomainaas tas pieprasiijums, taapeec ir gruuti kauko paredzeet

p.s. Protams, ja buusi uuberkeks savaa specialitaatee, tad peec tevis vienmeer buus pieprasiijums

Link to comment
Share on other sites

Nekādā gadījumā neņem lietvedību - nošausies.

Par specialitāti: uzskatu, ka ir labi mācīties par auditoru, kā es to mēģinu darīt, pēc tam var strādāt tādās vietās, kā KPMG, Price Waterhouse Coopers, De Loitte & Touche etc.

Runājot par algu - mans paziņa viens ar maģistra grādu kabatā aizgāja strādāt uz aizmirsu kā to firmu sauc (pie Triangula Bastiona ar lieliem ziliem burtiem happy.gif) un pirmos trīs mēnešus 600 ls uz rokas, pēc tam ap 1000 ls, darba BMW 320 smile.gif, apmaksāts telefons, benzīns, etcetera.

Nu bet darbs diezgan smadzenes noslogojošs un gana atbildīgs. Vidējo ieteicams ņemt kaut ko saistībā ar grāmatvedību, finanasēm un uzņēmuma vadību.

That's all folks.

Link to comment
Share on other sites

bļe nu, es te nāku atpūsties, nevis par skolu runāt. ja kāds pidiņš man vēl IB te atgādinās, tad es sajukšu prātā. bļē, es tā raujos, lai man viss būtu ideāli un galvenais - lai visas nedēļas nogales būtu absolūti brīvas. jūs pat iedomāties nevarat, ko tas nozīmē. slimi. un tagad mēneša laikā ir 4 IA, 2 esejas + vēl stāv EE uz gada beigām. SICK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nekādā gadījumā neņem lietvedību - nošausies.

Par specialitāti: uzskatu, ka ir labi mācīties par auditoru, kā es to mēģinu darīt, pēc tam var strādāt tādās vietās, kā KPMG, Price Waterhouse Coopers, De Loitte & Touche etc.

Runājot par algu - mans paziņa viens ar maģistra grādu kabatā aizgāja strādāt uz aizmirsu kā to firmu sauc (pie Triangula Bastiona ar lieliem ziliem burtiem happy.gif) un pirmos trīs mēnešus 600 ls uz rokas, pēc tam ap 1000 ls, darba BMW 320 smile.gif, apmaksāts telefons, benzīns, etcetera.

Nu bet darbs diezgan smadzenes noslogojošs un gana atbildīgs. Vidējo ieteicams ņemt kaut ko saistībā ar grāmatvedību, finanasēm un uzņēmuma vadību.

That's all folks.

haha, tik tādu sīkumu piemirsi, ka auditoriem nav nekādas privātās dzīves, jo darbs aizņem visu laiku. Cik dzirdēju tad kādus ~3 gadus noraujoties melnās miesās (ar ideju darba diena ~12h) vari sākt pelnīt salīdzinoši okejisku baksi. Bet nu, dzīves viņiem tiešām neesot, tikai darbs. Es nekad mūžā nespētu kaut ko tādu darīt...

ekstra, a tu dari ko vēlies. Protams, lieta, ko iesaku, ir ņemt franču valodu, bet tā ir grūta un daudz jāmācās, ja tu patiešām gribi to ZINĀT. Tā kā esmu 80% drošs, ka tu nemācīsies tad ir diezgan vienalga, ko ņemt, lai gan valodas tiešām noder. Un ko darīt ar universitāti izdomāsi 12ajā klasē, ja vien baigi negribi tēmēt uz ārzemēm. Tā kā spied mierīgi.

p.s.

lol, edd, pidiņ, 12ajā IB kaut kas ir pēc ziemassvētkiem jāsāk darīt - teiksim februārī. Par ātru sāc stresot lol.

Link to comment
Share on other sites

bļe, es taču neko nedarīju tajā 11ajā, tagad visur pa nullēm un tagad es sāku kautko darīt. nerunāsim par analīzi un algebru (un ģeometriju un toku) kur mums ir visforšākā pasniedzēja skolā mrs.ševčenko. par to es smagi besos. ieliek nevis mums kādu Balodi vai Vasju bet visslikāko matenes učeni skolā. pamatīgi sliktāko, bļēe... es tā jūtu ka man nāksies ņemt privātstundas matenē, jo es negribu kautkādu nožēlojamu b līmeni uz LV un zemāku par 7 uz IB diploma-jo uz to šobrīd viss iet. nu jā un es jau teicu ka mācos tikai darba dienās, lai 6,7dienas būtu viss off... nu tad tās darbadienas tad arī ir smuki pretīgas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

oi kā mēs zubrījāmies 11ajā PSC!!! Nevienu brīvu dienu neatceros. Jā, tieši tāpēc 12ās sākumā varējām atlaist. Kā es te stāvu. Ļoļiks.

nu ok ševčenko sūkā, bet ja tev nav hl matene tad jau nevaidzētu būt tik traki. Tāpat jau šī māca pēc programmas...

Link to comment
Share on other sites

aii, es maacos savaa RAV, savu reklaamas dizainu un pagaidam juutos labi, vieniigi datorgrafikas uzhuks mani vakar smagi shokeeja pasakot ka nu mums laiks atkaartot exeli, par ko es vinju gribu smagi noshaut, lai gan vinjsh mums pa 2 gadiem reaali neko nav iemaacijis, viss ko zinu fotoshopaa, corelii etc esmu maaciijies pats.. naakamgad diplomdarbs smile.gif un taad ai nu taad es nez, vai nu MA uz audio vizuaalo, vai arii chikaaga uz multimeedijiem.. [tik redzees kaa ar taam finanseem buus..]

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

haha, tik tādu sīkumu piemirsi, ka auditoriem nav nekādas privātās dzīves, jo darbs aizņem visu laiku.

Nu jā, jāstrādā ir daudz un smadzenes arī vajadzīgas, bet nu tik traki nav, ka galīgi laika nav. Piemēram mūs nāca auditēt KPMG, viņi ierodās savos plkst. 10:00 un aiziet ap 17:00 + vēl kāds laiciņš info apkopošanai un ziņojuma izstrādei, tā ka normāls darba laiks, vienīgi uz gada slēgšanām droši vien, ka ir ko pastrādāt happy.gif. Man jau liekas, ka tas ir tās naudas vērts, ko viņi saņem. Neteikšu, cik mēs viņiem samaksājām par nedēļas darbu, bet summa bija 5 ciparu skaitlis wink.gif.

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...