Jump to content
GIGN Forum

Alus Pudeļu Attaisāmie


eziic
 Share

Recommended Posts

Esmu redzējis ŠĀDU, labprāt iegādātos ko līdzīgu, bet vēl labāk būtu ŠĀDS, kādu īsti nekur neesmu manījis. Šķiltavas apnikušas, tāpēc izdomāju, ka vajag ko tamlīdzīgu sadabūt. Varbūt kādam ir vēl kāds orģināls un praktisks variants (!!!), un pats galvenais - iegādes vieta, kur tādus brīnumi dzīvo? Paldies jau iepriekš. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jā, ir mēģināts, bet man tas gredzens tāds ļoti šaubīgs priekš tādiem gadījumiem, protams, ir iespēja iepirkt vēl vienu tieši šim mērķim, tomēr ja varētu atrast tādu speciālu kā bildē - neatteiktos. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Apjautājies zobārstam, kas notiks, pēc pāris gadiem, ar taviem zobiem, ja ik reizi taisīsi alu vaļā ar tiem.

Es parasti taisu vaļā ar visu, kas pie rokas - visbiežāk režģu atslēgas, bet ar šķiltavām ir foršāk.

Paskatīšos, ko eziic pasūtīs, varbūt sagribēsies arī ;)

Link to comment
Share on other sites

Man ir ūberattaisāmais - atslēgu piekariņš, ar kuru var arī nagus nokniebt, ar otru pusi - pudeļu attaisāmais :thumbsup:

Es gan viņu pirku Venēcijā, bet man ienāca prātā doma ieiet pie viena onkuļa atslēgu darbnīcā, varbūt tur varētu būt kas līdzīgs. Painteresēšos, šonedēļ editošu topiku :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...