Jump to content
GIGN Forum

Kā Jūs Mācaties Valodas


patis
 Share

Recommended Posts

Nu viss vieglāk mācīties ir pētot kodu, jo tā ir atliku likām internetā, bet vai no tā var ko iemācīties, nu ne jau tādi, kuri uzdod šādus jautājumus... Tad jau labākais risinājums ir vecā labā prakse. Ņem taisi un paralēli pēti kodus, kā ko taisa citi. Tikai sākumā galvenais nekopē kodus, bet visu pats taisi, protams, ar izņēmumiem ir kaut kādas JS bibliotēkas, jo ja tu sāksi kopēt lielas PHP klases un tās izmantot lapā, tad vēlāk no tā jēga maza, jo labāk ir sākumā, ka tu visu kodu 100% pārzini.

Link to comment
Share on other sites

Nu neatlaida mani! :P

Es tikai tiko atgriezies esmu darba tirgū, bet alga ir par īsu, tādēļ lūkojos kā piepelnīties. Ir viens projekts jau paplidus, kur es ļoti pieklājīgi esmu sarunājis krīzes laikam atbilstošu algu ~600 - 800Ls par 160h un to tagad varu labi izmantot, kāmēr esmu saslimis. Varu strādāt gan pie šī projekta, gan arī fonā pa kluso saņemt algu darbā (kura ir tik faking zema ka vemt gribas).

Labi - bet ne par to ir bazars - bazars ir par to, ka esmu vadījis kursus programēšanā firmā progmeistars, kad man bija 17 gadi (vai pat 16) un mana programētāja pieredze ar AFIGENĀ.

Labi - par 10Ls/h vel varam mazliet pakaulēties, bet atgādināšu, ka pasniedzēja darbs neaprobežojas ar to 1h, ko viņš pavada ar studentu, bet arī gatavošanās, materiālu sagatavošana + mājasdarbiņi un so on.

+ atgādināšu, ka ir profesionāļi konsultanti par savu darbu prasa virs 20Ls/h. Es domāju, ka pasniedzējam ir jābut master jackie chan vai vel krutāk, nevis klasesbeidram, kurš pats tiko ir sapratis, kas tā programēšana tāda ir! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

haivmaind ej nahuj noshaujies. es atshkririba no tevis nepavadu katru tusinju nonarkojies.. tapec ar vinju esmu paspejis parunat.dzive biifs ir sakariigs chalis, bet te vinsh uzvedas dauniski tapec ka vinjam pietrukst uzmaniba katastrofaali..

bet starp citu kodeshana vinsh ir gudrs..

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka skolotājs būtu vislabākais variants. Personīgi, kad mācījos php, html, vienkārši lasīju no neta, bet tas aizņēma bezgala daudz stundas, kuru galā sāpēja, kā acis, tā galva.

Edited by dextOr
Link to comment
Share on other sites

Es sāku ar visām kopā (html.css, php,js,ajax) :D tagad jau iet kkur 3 gadus moš moš vairāk hz laiciņš pagāji, kko zinu kko nezinu.

Saku no pieredzes :"Ar laiku apniks" :)

Tagad esu pievērsies mājaslapu griešanai, Bet lai sāktu to teu nederēs ar html,css,ps pamatiem :)

P.S. Ja tev ir uzzimēts dizains + 5 ls uzraksti.

Link to comment
Share on other sites

:D puika izaudz :D ar cipa krutajiem cs projektiem ko jūs veidojat banālus visus vienādus ka baltmaizes riecienus tu ar laiku sapratīsi ka tev zaibala tā baltmaize un vaig rupmaizi. Es jau kkur 4 gadus palīdzu/taisu cs projektiiņiem* majaslapas un man labums ir ka saka 'nulle'. Man ir protams pāris idejas ko es paturu sevī kā uzlabot tās cs majaslapas, bet es nevaru tas ka saka atistīt, jo tam vajadzētu normālu kasti :)

Ar cs projektiem tālu netiksi !!!

Ja protams ir gign, kas sērver kastei naudu var nopelnīt nedēļas laikā, bet viņi ir Pionieri, pirmie kas sāka cs sērverus mu4īt un tie kas cer ka ar Conter-strike var *nopelnīt tie maldās neatmaksāsies datucentrs, Detaļās utt staffs :) .Galvenā ir ideja, parejais ir vienalga.

Link to comment
Share on other sites

Ha n00b1, jūs no klodē$anas kaut ko vispār sapr0t1et.

Es esmu $ajā nozarē jau no pirmsākum1em Latv1jā.

Pēdējais projekts bija kopā ar macho un Dr. Pa1nu, kur mēs klodējām S1M kartes b1tes, tele2 un LMT, lai varētu Lattelecoma tīklā palaist, lai varētu reālo baks1 kāst!

Tas b1ja vēl p1rm Šlesers b1ja Rīgas domē. Š1s bija pēdējais stuffs, par ko es nevaru daudz rakstīt, jo tā ir konfidencionāla 1nfa.

Bet tur bija gan dzemdību nams iekša, gan Āfrikas valstis, gan vēl pāris džeki, kuru vārdus es labāk neminēšu!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es esmu $ajā nozarē jau no pirmsākum1em Latv1jā.

Pēdējais projekts bija kopā ar macho un Dr. Pa1nu, kur mēs klodējām S1M kartes b1tes, tele2 un LMT, lai varētu Lattelecoma tīklā palaist, lai varētu reālo baks1 kāst!

Tas b1ja vēl p1rm Šlesers b1ja Rīgas domē. Š1s bija pēdējais stuffs, par ko es nevaru daudz rakstīt, jo tā ir konfidencionāla 1nfa.

Bet tur bija gan dzemdību nams iekša, gan Āfrikas valstis, gan vēl pāris džeki, kuru vārdus es labāk neminēšu!

P0K3M0N5^^ R4k571 p0k3m0nu 571L4, M05H v3l r4k571 t4 , 35 35MU L337 ( Es Esmu Leet ) lol.

Tulit kads moderis man vel Warn Limeni pacels vai ari nobanos ,vnk zb sitie p0k3m0n1.

Edited by worm
warned
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...