Jump to content
GIGN Forum

Vai Jums Tā Ir Bijis?


macho
 Share

Recommended Posts

Es nesen ēdu kaut kādu čilli picu aso, bija baigi laba, asumiņš arī ok, mute pēc tam kūpēja. Savukārt nākošajā dienā sēžot uz poda un diršot es sāku domāt, ka vēderam tas asums ne visai patika, klucis nebija tik kvalitatīvs kā gribētos. Bet par kluci šoreiz (diemžēl) nebūs runa. Lieta tāda, ka tad kad es padirsu un atslaucījos, es sapratu, ka līdzīgi kā pēc asu ēdienu apēšanas man kūp mute, tā pēc šī sūda izdiršanas man kūpēja dirsa. Ļoti īpatnēja sajūta, gribējās dirsā lāsteku iebāzt vai kā citādāk remdēt to aso sajūtu.

Jums tā ir bijis?

Link to comment
Share on other sites

Tas tak ir normali :) Jaa ipashi kad saeedies asos piparus,jo man patiiik est ljoti asus eedienus :) Minos kad Vaacijaaa normali parforseju ar tiem sarkanajiem pipariem kebabam,velns no riiita,pec kartiga dirsiena,toch gribejaaas sniegu biksees sabaazt :) Bet istenibaaa bija forsha sajuuuta :P Man patikaas :DD

Link to comment
Share on other sites

man nepatīk, kad asumu uz picas uztaisa ar tiem lielajiem asajiem pipariem, man labāk patīk vai nu tabasco mērce vai arī kaut kādi asie pipari (nu tb garšvielu šits).

bet nu lol - tādu kļūdu gan vairs nedrīkst pieļaut. Iedomājies, būtu piebāzis tos pirkstus pēc tam pie meitenes ZONĀM, vispār būtu pizģec.

Link to comment
Share on other sites

bet nu lol - tādu kļūdu gan vairs nedrīkst pieļaut. Iedomājies, būtu piebāzis tos pirkstus pēc tam pie meitenes ZONĀM, vispār būtu pizģec.

Pietiek ar to , ka tu jau piebāz pie savām zonām :D Uztaisi fingerfucku ar piparainu pirkstu :D HAHA tas tik butu skats , pec tam.

Link to comment
Share on other sites

Vai dabūjis triperi.

Vienreiz norāvu foršu caureju un kādam bija ašā ideja, ka šņabis ar pipariem (iebērtiem glāzē, nevis sūda ļerga "Piparu rūgtais") palīdz. Izdzēru to brīnumu un nākamreiz, kad skrēju, domāju, ka nāksies apmutēt dirsu. Tā jau jēla no nemitīgas pļūtīšanas un tie pipari līdz kaulam dedzināja. Manuprāt, tas bija visai izdevies prank's. Pēdējā laikā cenšos izvairīties no pārāk asiem ēdieniem (pirms gada gulēju slimnīcā ar kuņģa čūlu).

Link to comment
Share on other sites

Asi ēdieni FTW. Pirms pāris gadiem man bija iespēja 2 mēnešus atpūsties Anglijā pie paziņām, kuri īrēja māju no indieša. Lielākajai daļai no mums īstenībā nav ne mazākās nojausmas ko nozīmē ass ēdiens, tas, ko ēda indieši ir vienkārši vāks. Pieradināja arī mani, īstenībā kad sāc just ēdiena garšu nevis tikai to, ka mutē notiek ugunsgrēks un liekas, ka būs jānoliek karote, ir patiešām garšīgi. Tas pats ar dirsu - pirmo mēnesi uz tualeti gāju ar pamatotām bailēm, pēc tam arī dirsa pierada. Just practise. :D

Link to comment
Share on other sites

kautka tagad variak darbs ir pa majam. un tas saistas ar nemitigu uzkoshanu.. un neslinkumu dirst.. un ir naturaali mainijies suuda bliivums..

bet par pipariem.. ir man ta bijis..kad ungarija saedos eedienus visus tos trakos... tas nebija cool

Link to comment
Share on other sites

jaa.ta ir.. un pietam pirms piiipet nevajag iet klingeri likt,, vot iteshi tad kad izsleinos pa logu un piekupinu marlboro miiljo sarkano ar kafiju blakus..blj** ..vajag. un tad nevar saprast vai ta ka meginat tuert un meklet baudu tapat, vai iet dirst, nodzest cigareti, un atdzeset kafiju :)

Link to comment
Share on other sites

Ja no rīta iedzer kafiju un uzpīpē, tad vienmēr gribas dirst. Nezinu, pat ja tur vispār nebūtu sūdu iekšā, tāpat kaut ko izdirstu. Tapēc no rītiem kafiju nedzeru.

Sakiet, ko gribat, bet haizivs sūds nepatīkamības ziņā ir tālu priekšā visiem. Dažreiz ir sajūta, ka es dzemdēju caur dirsu.

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz norāvu foršu caureju un kādam bija ašā ideja, ka šņabis ar pipariem (iebērtiem glāzē, nevis sūda ļerga "Piparu rūgtais") palīdz. Izdzēru to brīnumu un nākamreiz, kad skrēju, domāju, ka nāksies apmutēt dirsu. Tā jau jēla no nemitīgas pļūtīšanas un tie pipari līdz kaulam dedzināja. Manuprāt, tas bija visai izdevies prank's. Pēdējā laikā cenšos izvairīties no pārāk asiem ēdieniem (pirms gada gulēju slimnīcā ar kuņģa čūlu).

APmutēt :)

ezīt, nešķiet reāli, ka dirsa pie kaut kā tāda var pierast :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tās Okeānijas valstiņas tādus asus ēdienus ēd kā mēs Selgas cepumus vai konfektes "Gotiņa". Mātes priekšnieks bija Malaizijā, ja pareizi atceros, un no turienes atveda tādu kā cepumu kasti ( vismaz uz pirmo acu uzmetienu tie izskatījās vienkārši cepumi ar glazūru ). Atvedam cepumus mājās, katrs paņemam pa vienam un es paņemu to košāko ( ar sarkanu virspusi ), izskatījās apetītīgs ( pēc izmēra tāds kā selgas cepums tikai apaļš ), nokodu pusi un pēc 2 sekundēm skrēju uz vannas istabu ar dūmojošu muti un ausīm, jo tas bija kas vienkārši neredzēts. TIK asus piparus nemūžam neesmu mēģinājis ( esmu čilli piparu ēdis un tas jau šķita ass ). No tāda puscepuma dibens sūrstēja dienas 3 un vēl vismaz 4-5 stundas gribējās dzert, jo pēcgarša bija neizturama.

Priekšnieks teicis, ka tur visam liek klāt tādas garšvielas. Gan sīči, gan pieagušie gan jau gados vecāki cilvēki tur tādus grauž kā saldumus.

Esat mēģinājuši vasabi? Caurejas effekts un sūrstošs dibens izpalika, bet nu to garšu un kodīgumu no mēles dabūt nost ir šausmīgi grūti. ( ja kāds nezin, tad tā ir tāda kā pasta, ko japāņi laikam pie suši liek vai vispār pie ēdieniem, kā garšviela )

Link to comment
Share on other sites

Es nē.

Jā man viens pazīstamais arī vienreiz bija gudri sacenties, ja nemaldos ar armēni par kaut kādu baigi monstrīgo piparu ēšanu.

Saēdušies abi baigi forši paspieduši viens otram rokas, jo armēnis bija baigi izbrīnīts, ka šeit arī kāds ēd vienkārši piparus tā normāli. Viss tipa čībā.

Un tad nākamajā rītā viņš no rīta aizgāja padirst.

Un tas bija vienkārši :sparta:

Viņš teica, ka 1/2 dienu nostaigājis ar rokām plēšot vaļā dibena vaigus un katrs toaletes apmeklējums bija vienkārši rullis :wc:

Link to comment
Share on other sites

:)

Ir ir reāli, tas ir tāpat kā mēle & stuff pierod pie asuma un sāc tam ēdienam izjust arī garšu.

Par pipariem runājot, kā mani mācīja, visasākie esot mazie, zaļie [kaut kā smieklīgi man šis izklausās - mazie zaļie]. Vienreiz nokodu apmēram trešdaļu no tā brīnuma, domāju, ka nosmakšu, turpretī tas čalis, Indietis, viņus grauza pie pusdienām kā burkānus.

Kaut kas te minēja skriešanu uz vannasistabu pēc ūdens - samērā bezjēdzīgs pasākums. Vislabākais, ja ir ieēsts kaut kas ass, ir dzert pienu un ēst baltmaizi, ūdens ne velna nepalīdz, tieši pretēji - sačakarē visu vēl vairāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...