Jump to content
GIGN Forum

Jautājums Ibio !


l1nk1n
 Share

Recommended Posts

Kā var no dobes izplēst suņa sūdu?

Kāpēc lai kādam būtu dobē iekaltis sūds? Vai varbūt iesaldēts? Vai iecepts?

Un kāpēc vienkārši neizrakt sūdu kopā ar kaudzīti zemes? Plēst sūdu vienu pašu, manuprāt, būtu diezgan apgrūtinoši.

Lūdzu sniedz sīkāku informāciju, lai varam virzīties problēmas atrisināšanas virzienā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nākamreiz, kad kādam gribas padirsties, vienkārši var uztaisīt topiku ar nosaukumu, teiksim, "pašļi nahuj visi". Tas būtu vieglāk, savādāk vēl jādomā par ko lai piepišas kādam, lai varētu pilnvērtīgi nodirst kādu no galvas līdz kājām.

Izskatās aptuveni tā, ka dažiem hormoni plosās no olām līdz papēžiem un augšā uz smadzenēm. Bet vismaz forums nestāv uz vietas, šādos topikos katram ir ko pateikt. Mans random sakāmais būs šoreiz tāds:

IDI NAHUJ PIDAR SMIRDIIGAIS ATLAIZI OLAS BULLIM TU NEJEDZIGAA AANUSA SINUSOIIDA PAUTLAIZIS UN VAGIINPUMPIS!

check ?

p.s. stresa nav

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc lai kādam būtu dobē iekaltis sūds? Vai varbūt iesaldēts? Vai iecepts?

Un kāpēc vienkārši neizrakt sūdu kopā ar kaudzīti zemes? Plēst sūdu vienu pašu, manuprāt, būtu diezgan apgrūtinoši.

Lūdzu sniedz sīkāku informāciju, lai varam virzīties problēmas atrisināšanas virzienā.

+1 manam tekstam, ka Tev patīk spamot ! :muahaha: :muahaha: :muahaha:

Izskatās aptuveni tā, ka dažiem hormoni plosās no olām līdz papēžiem un augšā uz smadzenēm. Bet vismaz forums nestāv uz vietas, šādos topikos katram ir ko pateikt. Mans random sakāmais būs šoreiz tāds:

IDI NAHUJ PIDAR SMIRDIIGAIS ATLAIZI OLAS BULLIM TU NEJEDZIGAA AANUSA SINUSOIIDA PAUTLAIZIS UN VAGIINPUMPIS!

check ?

Uzsākam stresot ? YO !

P.S. pubertāte jau kā 5 gadus garām atšķirība no pāris čaļiem !

Iebraucu !

Link to comment
Share on other sites

Mans variants - čalis piedzēries forumā troļļo, jo skaidrā neviens nevar būt tik debīls. Es protams runāju par 22 gadīgu cilvēku (vismaz pēc profila info spriežot).

Aizej un izgulies. Rīt pamodīsies, ja būs vēlme dirsties - piekāp, pasūtīsim tevi nahuj pēc standarta programmas.

Link to comment
Share on other sites

Aizej un izgulies. Rīt pamodīsies, ja būs vēlme dirsties - piekāp, pasūtīsim tevi nahuj pēc standarta programmas.

Sharigan ! +1 un arī -1 !

Keep writin` shit !

Pēc pilnas programmas vari veikt onanāciju !

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kвdu reakciju Tu gaidi ? Viss topiks ir viens sыds, kurв riekstu vietв (lol, tos kuтмis reti pвrstrвdв) ir kв piebвzts ar Tevis izdomвtiem uzbraucieniem.

Komфn. Tak pвrlasi pats. Tas draтнis par sыdu pagalmв, nerunвjot nemaz par siltumnоcas fufeli, ir neizdevuрies.

Aicinu Tevi vзlreiz doties gulзt.

Galu galв kuru uztrauc cik daudz papuиa naudiтas patзrз tвdi frukti kв entw.

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet, atvainojie,t, bet es laikam tomēr neesmu vienīgais, kas neiebrauca, kur jāmeklē problēmu (šajā topikā) un kādu atbildi ir īsti jādomā uzrakstīt?!? Krīze? Tas vārds skan kā vēmiens aukstā ziemas naktī, tā ka liekas, to sadzirdēs arī kaimiņmājās... Krīze ir galvās, par to nav jādomā, nezinu kas ir krīze un negribu zināt, ja tā mani neskar tad lai viņa skar tos, kam viņa interesē... Kam ir nauda, kam nav, kāda atšķirība, katrs piedzimst savādākā ģimenē ar saviem materiālajiem labumiem un katrs pats kaļ savu laimi (ar vai bez palīdzības, arī tas nevienam neko diži neinteresē), jo, kā saka : "Nauda laimīgu nepadara" << Bullšits... Labi, pietiek sviestu kult, un īstenībā tiešām, kāda šķirba par tiem topikiem un pc cenām? :) Katrs pērk to, kas viņam tīk, cena nav risinājums nekam... Nē es toč aizmirsu/nesaprotu, par ko īsti ir tagad jāraksta ^_^

Link to comment
Share on other sites

Blja... neviens nav iebruacis laikam topika jeegaa...

Visi raksta... ES PIRSKHU, IR DOMA ... utt...

Gribetu redzet ahuunos pacanus darbiba !

Whatever ko esmu raxtijis... man pohuj ... vnk chakji aidaa.... radiet savus agregaatus, ja vien tas nav prosta TOPIKA veerts ieraksts utt... GO AHEAD !

Link to comment
Share on other sites

l1nk1n, sapisies? Bļeģ, tagad bija jaunā gada brīvdienas, kur pie velna kāds veikals strādāja? Kreklu piemēram jau pasūtīju no viena veikala (seksīgs diezgan, ahaah), un cieto disku es pirkšu kad man skola sāksies t.i. rīt, tākā p1ss off no manis, un kā jau cash teica, ka dažus krīze vispār nav skārusi, kā piemēram manu ģimeni. :unsure: uhh, palielījos, paldies l1nk1n. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Es prātoju ko Tu meklē šeit un mēģini iespridzināt aka iespamot ? + par gaumi nestrīdas ! + LP nav metāls lubrikant ^^

Ja vēlies lai es aizsūtu PM, atsūti man PM ar šo paziņojumu !

EDITED: el_moerto... naudas pietiek, bet kam to vajag ?!

ā un šas paļube būs.. darbam nepietiek... NĒ !!! ES TO VĒLOS IZDARĪT PATS !

Bļa, pacifists atradies.

Tebja jebjot?

Ja tev šausmīgi dvēsli spiež, kad ieskaties sev maciņā, un redzi, ka cilvēki grib nopirkt videokarti VIRS 15 LS ( OMG WTF, kas var būt dārgāks? :blink: ) vai vismaz interesējas par produktu, kas ir iekritis acīs, tad problēmas patiešām ir tev. Skrien vēlreiz uz baznīcu un stāsti cik ļoti tu esi bijis skaudīgs ( JĀ, arī tas ir grēks! ) un cik nesmukiem vārdiem runājies...

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Amii.. yeah... un man ir 13 Mc`donaldi īpašumā un mana māsa ar suni ir superaģenti !

Ja nevari kaut ko normālu pateikt, tad ej nosit gulbi ar airi Lubānas ezerā jebaķ !

cash^ zini... man tas vecums ir garām, kad man vajag kaut ko materiālu... es pieņemsim šogad aizgāju uz baznīcu līdzi muterītei kā dāvanu un pretī saņēmu ROCHE ferrero končas... man ar to pilnīgi pietika...

Un visiem krutajiem. kurus krīze neskāra ?! --> FUCK THEM... THEY LIE !!!

P.S. arī mūs krīze neskāra, bet mēs to neizrādam !

pleasure: ej noduries !

Amii: apēd tuvāko sūdu pagalmā nah !

retard.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...