Jump to content
GIGN Forum

Iepazīsimies?


entw
 Share

Kur/Kā iepazinies.  

102 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tas atkarīgs arī no otras puses, ja tā ir kautrīga, tad ir sūdi. Nav pat jēgas uzsākt kaut ko. Es nezinu, runā par sūdiem, vienalga. Mēs pirms ko sakām, to taču lēnām pirms tam pārdomājam.

Vai tad ir tik grūti runāt par kādiem atgadījumiem, piedzīvojumiem, piedzeršanos un tamlīdzīgi. Ko nu tev vajadzētu tik labi pārzināt/atcerēties, ka runājot neko nesaķakarēsi. Ja tomēr izgāzīsies kā veca sēta, otrai pusītei tas ir jāsaprot, ja ne, tad arī nav jēgas turpināt - iedomīga kuce, kas piesinas pie katra vārda, pareizā.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ir tik grūti runāt par kādiem atgadījumiem, piedzīvojumiem, piedzeršanos un tamlīdzīgi. Ko nu tev vajadzētu tik labi pārzināt/atcerēties, ka runājot neko nesaķakarēsi. Ja tomēr izgāzīsies kā veca sēta, otrai pusītei tas ir jāsaprot, ja ne, tad arī nav jēgas turpināt - iedomīga kuce, kas piesinas pie katra vārda, pareizā.

Ko darīt ja nav piedzēries? :? Diezvai kāda dzērusi piesiesies, vienkārši aizies prom pie pirmā nepareizā vārda... Stulbākais ir tas, ka nezina, ko meitene grib.. :?

Tapēc viņai, manuprāt, pirmai jāuzsāk, vismaz daļēji.

Link to comment
Share on other sites

Visbiežākais iepazīšanās iemesls ir kopīgi draugi. [..]

Piekrītu, dažreiz sauc vienu pazīstamu, lai pasauc to, kas tev patīk. Ir gadījies.

Uj, šitam gan es piekrītu, bet pēc tā daļēji, arī var spriest, ka tu viņai neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

Nemīz, es arī nemāku dejot. Pēc pāris aliņiem tas vairs mani neuztrauc. Divatā dejojot, tu neizskaties pēc tik liela idiota kā viens pats.

Ā, jā, runāju lēnam, filtrējot, ko saku. Ja nepiedomāju, tad ātri vien visu sadiršu.

Link to comment
Share on other sites

Tapēc viņai, manuprāt, pirmai jāuzsāk, vismaz daļēji.

Es nerunāju par piedzeršanos, runāju par to kā tēmu, kā to dara gūd mēns iekšā nakts rīta spamā. Viņš referātu varētu sarakstīt par katru savu piedzeršanos, kāpēc tu to nevarētu?! Ar mums notiek tik dīvainas lietas, dažkārt. Mēs katru dienu smejamies par visādām lietām, kas mums atmiņā iesēžas, lai varētu to kādam citam izklāstīt, pacelt garastāvokli un tamlīdzīgi. Pierādi to, ka neesi tāds kā citi. Jau sperot pirmo soli, uzaicinot uz randiņu, tu parādi to, ka neesi kautrīgs, tad turpini to.

Viņas pašas nezin ko vēlas.

Link to comment
Share on other sites

Esmu pārāk garlaicīgs un lonely, kaut liekas, esmu sabiedrisks, bet tur neiederos. :D

Kad tas tur atmiņā iesēžas? Mājās nekā tāda nenotiek, lai iesēstos atmiņā..

Vis biežāk paliek tādi ordinary mirkļi atmiņā, bet par tādiem jau nevienmēr var runāt, it īpaši, ar meiteni..

Ja stāst, piemēram, būtu par citu meiteni utt.

Ak, man vairs nav ko teikt.

Link to comment
Share on other sites

Ir taču vēl citas alternatīvas iespējas. Mēs visi mākam fantazēt, jautājums galvā un uz priekšu. Par piemēru, varam paņemt, no kā visvairāk baidies, random jautājums, bet tas tā. Ja sāksies sprādziens galvā ar šādiem jautājumiem, nebūs problēmu, un ar laiku jutīsies tā cilvēka klātbūtnē drošs, vajag tikt tikai pirmajai fāzei cauri. Cilvēki kā tādi mūs maina, ne tikai mēs to paši spējam izdarīt.

Filmas mēs visi skatāmies. Mūziku mēs visi klausāmies. Esam bijuši atkarīgi no kaut kā, gandrīz visi.

Bļ, nu nevar būt tā, ka visu laiku sēž mājās. Ja tā, tad iesaku ātri to beigt darīt un iziet ārā.

Par dejošanu, paprasi mātei, lai iemāca. Pats tikai vasarā tā īsti iemācījos, tik un tā pirms tam laidu danci kā ēzels.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta ar interneta paaudzi, sēz pie neta dienām bet kad jārunā ar meiteni, čiks mute ciet.

Tak padomā, kas sliktākais var notikt ja runāsi ar meiteni ? Atšūs ? vaimandieniņ no tā nenomirs. Āber padomā cik labi būs ja runāšanas gaitā sapratīsiet ka te kau kas var sanākt ? ^^

Ar savu draudzeni iepazinos pasākumā, sanāk jau laikam caur draugiem, kopīgi draugi viens pasākums runājām, iepazinamies. Izdomājām kau kur kopā aiziet, satikties un lēnām viss notika :)

tagad esam kopā 1 gadu 3 mēnešus, un viss pagaidām ir ideāli ^^

Link to comment
Share on other sites

man jau gadu, mybee pusotru no vinam ir miers ^^ biju ar vienu labu laiku kopa (paxodu 7menesi) un tikai tapec ka es negribeju ar vinu *mhm* kamer vina bija dzerusi tpc laikam ari izkiramies...

bet nu man bez vinam ir labi :)) nav kas nervus 4akare, nav par ko uztraukties....

Vsp paxodu neesmu radiits attieciibam esmu nenormali kautriigs + nenormali greisirdiigs x] ehh :)) p.s interneta ar norm variants sarakstijos ar vienu meiteni kkadi 8menesi bet tad man sakas gatavosanas eksameniem, vina laikam parprata (domaja ka ar vinu vairs negribu sarakstities, bet man vnk fiziski nebija laika) un to saraksti ari beidzam...

blēģ kā var iepazities uz ielas negadijuma laika? zin mle tur kkadas rokas kajas atskeltas metasies un pieiej prosto klat "caw tu tada baigi simpatiska, mybe iedosi nummurinu kko sarunasim?"

nezinu ka Latvija bet vel viens pazina no UK saka ka tur 4ikses bazniica var mediit :D

vel labs veids ir koris un tada veida shiti... ^^

btw sodien cilveki pasi nezin ko grib tpc attieciibas nav ilgas ^^ iesaku nervus ne4akaret pasiem sev jo 98% sieviesu uz 180 gradiem pardoma katru miilu briidi

Link to comment
Share on other sites

da tas atkarīgs no cilvēka, kā iepazīstas un sadraudzējas. gan vispār piesaistīt cilvēku, gan arī pēctam pabazarēt forši. ;] hz, man nekad nav problēmu iepazīties, a piedomāt kā runāt un ko teikt ir dumi. ja aizmirsīsi, ko gribēji teikt, būs visp dirsā, labāk vnk iemācīties brīvi un atklāti runāt. ja nav ko teikt, tā jau ir jūsu problēma ;)

cash arī pareizi teica, ja patīk - pieej un padejo, parunā.

pats iepazinies esmu pārsvarā arī tādā veidā. ;] protams, vispateicīgākās vietas ir dažādi tusiņi vai vienkārši ar draugiem saskrienoties. arī treniņi, pulciņi etc figņas ir forši, jo uzreiz ir kāda kopīga interese un plašs sarunu temats. :)

ā, bļe, tikko atcerējos. nahuj jūs negadījumu uz ielas uzreiz saistat ar norautām rokām? varbūt meitene uz ledus paslīdēja, radās iespēja palīdzēt piecelties, aiziet iedzert kafiju.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Esmu vienādās domās ar Muhamedu. Ir labi, ka ir draudzene, bet no otras puses normāli besī ārā, ka visulaiku jāuztraucas, jādara tas, tas un tas. Pagaidām man te viss ir uz robežas, jo tā normāli pati sabūrās. Ķipa saka, ka laikam pie manis nebrauks. Labi, es uztaisu ballīti, sapipeejos, sadzeros, noķeru komu un pēkšņi šī uzpeld pilsētā un dirš, ka es tur esmu pāli, oyoyoyo!! es jebnulsja uzreiz tā un aizgāju prom.

Link to comment
Share on other sites

Nu es ar savu draudzeni iepazinos skolā. Kādreiz kopā ar savu draugu viņu visu laiku kaitinājām. Tad kad kaitinājām , es pat nezināju viņas vārdu :D Bet viņa kaut kā uzzināja manu nr , tad sāka rakstīt. Tad caur telefonu iepazināmies. Tad viņa piedāvāja satikties , es jau viņu tā labi nepazinu. Vārdu un uzvārdu protams uzzināju. Tad pēc laika tomēr izdomāju satikties , tad satikāmies. Divatā staigājām un runājām , tad es viņu daudz labāk iepazinu. Bet tad es domāju , ceru ka viņa nebūs mana nākamā draudzene. Bet viņa bieži prasīja man , vai negribu iziet laukā. Un protams es gāju , bet sanāca arī tā ka mēs visu laiku divatā staigājām. Tad sanāca viens brīdis , kad atnācām pie manis. Tad pasēdējām , parunājām. Tad vienā brīdi sākām skūpstīties , un tā viss notika. Bet no paša sākuma nedomāju , ka tā varētu tas būt.

Tad kad viņai prasīju , kāpēc? Tad viņa atbildēja , tāpēc ka tu jau man no paša sākuma esi paticis. Nu liktenis ir lēmis , ka mums ir jābūt kopā. Nu no tā brīža jau ir pagājis vairāk par gadu. Un tomēr vēl turamies kopā. :)

Link to comment
Share on other sites

es biju baigais pistinsh.. un atceros krutos gajienus lidiz gadiem 16, kad vajadzeja katra diskoteka izmicit savu chiksu aiz aizkariem, tapec man kautka ta kautriba bija 2 plaana jo jau siiks saku micities ( diez ko es tur mekleju 15 gados). kautgan pec dabas esmu kautrigs un ne nu kautkads playboy.. okei 15 - 18 kad treneejos ka beshennijs tad jutos pats par savu izskatu puslidz parleicinats

bet nu iisti nemaku es noturet stabilas attiecibas.. chikas tadas kuras var par tadam uzskatit ( vairak ka vienas nakts sakars) ir tochna ap 100, bet tikai ar vienu no gadiem 16 - 18 nodzivojos kopa , ne tikai satiekoties, bet tiktiesham dzivojot kopaa.

a pec tam.. nu ta tirii viena, otra, treshaa.. nu apnik,, ai es tak atradiishu citu.. bet shobrid ar to ir gruuti, jo visas rezerves tuvakaja apkaimee ir izsmeltas un jau mani zin :D

ir viena meitene kas cauri nezincik gadiem ir siirdii iekjerusies, beet nu tur laikam ka nav lemts.

bet kautka nevelk arii uz sievieshu kaa zekju mainishanu, tieshi preteji - uz to vienu , iisto un family,kinders utt..

Link to comment
Share on other sites

Nu ar savu tagadējo draudzeni iepazinos skolā, viņa uz mūsu skolu atnāca ja nemaldos piektajā klasē. Tā vispār viņu īpaši nepazinu, bijām dažas reizes runājuši, bet tas lielāko ties bija saistībā ar skolas pasākumiem kuros mums bija jāpiedalas utt. Devītajā klasē viņa no viena mana drauga uzzināja manu nummuru un sāka man rakstīt. Tā kādu laiku rakstījāmies, ik pa laikam satikāmies, kļuvām par draugiem. Un vienu dienu, kad bijām izgājuši arā pastaigāties, viņa man pateica ka es jau viņai kādu laiku ļoti patīkot. Sākumā uz sitiena nezināju ko atbildēt un pateicu ka arī man viņa patīk. Tā sagājām kopā un pēc nedēļas patiešām viņa man iepatīkas, ļoti. Un tā esam jau kopā divus gadus. Mēs esam daudz strīdejušies, bet neviens strīds vēl nav bijis tāds kas būtu mūs izšķiris un ceru ka arī nebūs...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...