Jump to content
GIGN Forum

Aaa


Aiveliins
 Share

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uguņošana, šampis, šnabis, krutka, kadrs pazūd... Vēmiens, kadrs pazūd... Pamostos no tā, ka manu seju apzīmē ar marķieri, pasmejos, pavemju, guļu... Aizvelkos mājās, padzeru marinēto gurķu sulu ( bļa neiesaku ), rauj uz vēmienu jau 5. reizi, dzeru kaut kādas zāļu tējas ( helpful mamma is helping ) un cenšos neizvemties, lai pārējiem svētku noskaņojumu nesapistu. Lielākos rāvienos - mans Jaunais gads.

Link to comment
Share on other sites

Sēžu mājās, dzeru bonīti, kuriju zaļo, dzeru vēl kaut ko, dzeru atkal, paņemu mašīnas atslēgas, izeju, aizeju, izkaujos, satieku draudzeni, noskatos uguņošanu, izkaujos, pazūd filma, parādās filma, esmu ballē, esmu laukā un tad jau rīts.

Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

Visi te laikam bagie dunči, ka tikai kaujās un brutāli dzer.

Man gan viss mierīgi, skaisti nosvinēts. Pohu nav, jo ļoti maz dzēru. Bez alko arī ir tusiņš.

P.S. Ezīt, tas tagad baigais bums ar to pary alias. Mēs jau kādu laiku to močījam, vakar arī gribējām, bet tālāk par 1 pīpauzi netikām, jo vienkārši daspēlēts.

Link to comment
Share on other sites

Jām, iepriekš spēlējām parasto, bet vakar man tika iedāvināts šis, rezultātā uzreiz bija jānomēģina. Grūti vienīgi pēc 6 aliem lēkāt uz vienas kājas un mēģināt kādam kaut ko ieskaidrot. Enīvei, kas tur minēja kaut ko par paģirām - iesaku kārtīgu krūzi buljona + hotdogu no Statoil ar bavārijas desu un sinepēm, mani vienmēr atgriež dzīvē, ja ir iespēja pie šī savienojuma tikt. :)

Garsho alus, tu esi skumjš. Patiešām.

Link to comment
Share on other sites

Iedzert, lai būtu jautri. Piedzerties ir tizli, vismaz nākamajā dienā.

Kā gadu iesāc, tā arī turpināsi. Nav labi, ja iesāk piedzeroties, izkaujoties or smth.

Redzēju vēmējus, idiotus un atpalikušos, uzreiz šī doma par piedzeršanos aiztecēja, lol. Šampis katram, ar to pietiek :)

Link to comment
Share on other sites

Sagaidīju labi, nezinu vai tā bija xmas vai jaunā gada tradīcija, bet bija 9 dažādi ēdieni. Un salūta vietā bija tās figņas, kurām ideja ir tāda kā gaisabalonam.

un jonathan, LV var nopirkt anti-pohnīnu, iedzer 2 tabletes, un pohas nav. Pārbaudīju, darbojās, nav blakus parādību.

Link to comment
Share on other sites

:D butu bijis 7 ja nebutu wow kapajis visu 2009 gadu :D

same, tikai wowu maucu nu jau aizpagaišo gadu! :D un pagaišo gad vairāk csu + gignwar3(labi tas oftopiks)

šodien gājām meklēt drauga pūlksteni, protams neatradām :D

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

:)

Aizgaaju pie vecakiem tur paseedeeju.peectam pie draudzenes vecaakiem un tad saakaas.....

Gaidot 2010 gadu dabuju pa muti! kaugan pelnijis nebiju. Vienkaarshi kaukaads jautrs paaris paaraak tuvu man dejoja :)

Ar paarsistu degunu gaaju uz KN tur tip muusu aizkraukles grupa KODOLS (puke)

Viss ok padejoju.izaardijos un peec kaukaadaam paaris stundaam tiku policijas iecirknii. Kapeec ? Pats neatceros .

Vot taa es nosvineeju jaunogadu :)

Kaa juus nosvineejaat ?

:10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm::10cm:

dabuuji pa muti :10cm:

jauki, tev šnobels nav salauzts? :lol:

par KODOLU, man vnk nav ko pateikt, smagi viņi iesūkā, ā es nesapratu kas ar to galdu bija?

tām.. es hm itkā nesvinēju. tikai kāpēc man ir nežēlīgi slikti es nesaprotu joprojām :blink:

ielikt tavu bildi? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...