Jump to content
GIGN Forum

Aaa


Aiveliins
 Share

Recommended Posts

No saakuma viss ok kaa pienaakas :)

Aizgaaju pie vecakiem tur paseedeeju.peectam pie draudzenes vecaakiem un tad saakaas.....

Gaidot 2010 gadu dabuju pa muti! kaugan pelnijis nebiju. Vienkaarshi kaukaads jautrs paaris paaraak tuvu man dejoja :)

Ar paarsistu degunu gaaju uz KN tur tip muusu aizkraukles grupa KODOLS (puke)

Viss ok padejoju.izaardijos un peec kaukaadaam paaris stundaam tiku policijas iecirknii. Kapeec ? Pats neatceros .

Vot taa es nosvineeju jaunogadu :)

Kaa juus nosvineejaat ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Biju kaut kaadaa klubaa, kaadaa? nezinu. Padirsu iphone. Piedzeeros kaa laukju puika. Laikam kuru katru briidi vemshu. Stulbie sveetki, buutu labaak maajaas seedeejis un buutu pamodies ar skaidru galvu, nepadirstu telefonu un Ј85 kabataa. :(

Link to comment
Share on other sites

:(

Pizdec, papisi savu iphone, neizskatвs, ka tu baigi pвrdzоvo par to, jo nu c'mon iphone > all.

Man рoreiz beidzвs bez drвmas. Bija tв, lоdz divpadsmitajiem sagaidоju jauno gadu ar mвti, iedzзram рampiтu, tad atskrзja draugs mani savвca, un aizgвjвm pie blakus kaimiтiem, kur tipa tur bija 3 мimenes sabraukuрas, un kopsummв tur bija 5 иaпi kuriem 18-21gads, un es vienоgais tвds sоkais. Tad sвkвm ar kaut kвdu brendiju/viskiju, hvz karи, pвrgвjвm uz bonapartu, tad atpakaп utt. tвds bija mans vakars, kвrtзjв nodzerрanвs/nopоpзрana..ahh :thumbsdown:

editz: kвda vзl zвle? Tu domв "nopоpзрana'? Man tas skaitвs bongs, ыdenspоpe, paips, cigaretes, cigвru tieрi рo es visu vakar pоpзju.

Edited by entw
Link to comment
Share on other sites

Man šoreiz beidzās bez drāmas. Bija tā, līdz divpadsmitajiem sagaidīju jauno gadu ar māti, iedzēram šampiņu, tad atskrēja draugs mani savāca, un aizgājām pie blakus kaimiņiem, kur tipa tur bija 3 ģimenes sabraukušas, un kopsummā tur bija 5 čaļi kuriem 18-21gads, un es vienīgais tāds sīkais. Tad sākām ar kaut kādu brendiju/viskiju, hvz karč, pārgājām uz bonapartu, tad atpakaļ utt. tāds bija mans vakars, kārtējā nodzeršanās/nopīpēšana..ahh :thumbsdown:

nafig to zaali (puke)

man no vinjas smadzene nestraada ka vaig . kautko bremzeeju meemi

Domaa pats vai tas ir vaidziigs ??

Link to comment
Share on other sites

Heh es jau 2. gadu Jaunu gadu pavadiju cs.gign.lv ar vel paris forsiem fruktiem :) mums bija pat klans izveidots :D SVINU JAUNU GADU TE| tik dazi labi frukti visu pasaacienu pisa kopa jo negribeeja mainit niku (stulbie rankeri :D ) ap kadiem 4 riita laikam aizgaju gulet ^^ bet bija gana forsi!

Link to comment
Share on other sites

editz: kāda vēl zāle? Tu domā "nopīpēšana'? Man tas skaitās bongs, ūdenspīpe, paips, cigaretes, cigāru tieši šo es visu vakar pīpēju.

Vakar uzlaidām zaļo + dzērām = neko neatceros + normāli norāva jumtu

TAGAD IR SLIKTI

+ nu jā, mēs ar čomiem pie "garsho alus" pasēdējam sākumā tad pilsēta.

ak jā, aizmirsu piebilst, ka sapņoju par minerāl ūdeni.

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...