Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar '09


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gludekli paskaidro kada veida izpauzhas vinju radoshums?

good men tu noteikti zini labak par mani kas man galvenais ja? tjipa ja kads mak spelet tas nozime, ka vins uzreiz ir sliktais un ka galvenais ir fragi!

Un es esmu pilniga chilla, vnk sen nebiju postojis, tapec man vajadzeja ierasties ar lielu azhiotazhu, kas ari izdevas :D

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

good men tu noteikti zini labak par mani kas man galvenais ja? tjipa ja kads mak spelet tas nozime, ka vins uzreiz ir sliktais un ka galvenais ir fragi!

Un es esmu pilniga chilla, vnk sen nebiju postojis, tapec man vajadzeja ierasties ar lielu azhiotazhu, kas ari izdevas :D

Nu es runāju par to, ka tu ienāc šeit un pēkšņi gribi izsviests 2 memberus ne pa ķeksi. Un doma bija tāda, ka viņi tomēr apmeklē gign pasākumus un uzturas šeit biežāk kā tu, tāpēc neredzu iemeslu kādu no viņiem aizstāt ar tevi. Thats all folks.

Link to comment
Share on other sites

Tu tjipa es spejigs spriest kas ir pilns? Vakar peecstundaas iemacijies jaunu vaardu - botas, tagad centravojs pacans sajuties! :)

Un es nestumdu visus pa malam, tikai paris individus ieteicu un Rawens man ir labs pacans un es zinu, ka vins ta pat atkapsies, lai dotu vietu man, taka viss ir chikinieka! Mans pieteikums bij tikai formalitate, bet jums jau protams japarada savas spejas!

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...