Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar '09


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Forši, ka Gūdmens mani jau paspējis pieteikt un iedabūt sarakstā vēl pirms tam, kad esmu apdomājis vai vispār šajā datumā tieku. :) Katrā ziņā izskatās, ka būšu. Vēl tikai jāizdomā ko ar to micbrīnumu darīt, ka tik skaņas kartei kaut kas nav aizgājis pa pieskari. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

offtopiks.

par to domu, ka tos, kas te neapgrozās, bet tomēr sen, sen te regojušies nevajag ņemt uz all star piekrītu, ok lai gan TRG jau ir zināms spēlētājs vairāk vai mazāk, bet gignam viņš nav piederīgs, esmu 3x(?) pa gadu viņu iekš servera redzējis, jo kas gan tur sanāks, knapi kāds viņu zin, viņš kādu zin un tad no viņa puses aizies tīri go frag, manuprāt tas nav kruti, bet tās ir tikai manas domas =]

Link to comment
Share on other sites

Pēc PM sapratu, ka tu esi hwans. Šaubos, ka daudzi vēlēsies ar tevi kopā spēlēt.

Tu vispār kādreiz vēl gignā parādies?

Kāds vēl Aivelīns? Viņš te nesen un forumā vispār tikai savā tiesību topikā redzēts.

Pievienojies `03 . :thumbsup:

Sorry, tevi arī neesmu manījis. Nekad.

As he said.

Tabula apdeitota, komandu dalīšana rīt vakarā.

Link to comment
Share on other sites

hUr's jau ilgu laiku nav aktīvs ne forumā, ne serverī. Bet no kāda 2003. gada līdz kādam 2005. gadam viņš te diezgan aktīvi šiverējās. Noteikti, ka vecāki gignieši viņu atcerēsies. Tāpēc domāju, ka hUr's ir pilnībā pelnījis iespēju spēlēt šinī allstar pasākumā. :)

Kas attiecas uz mani, tad izskatās, ka pats nevarēšu šoreiz piedalīties. Bet būtu forši, ja atrastos kāds, kurš uzņemtos visu šo pasākumu iemūžināt kādā video failā. Gribētos pēc tam iečekot, kā tad jums tur bija gājis. :)

Link to comment
Share on other sites

par to domu, ka tos, kas te neapgrozās, bet tomēr sen, sen te regojušies nevajag ņemt uz all star piekrītu, ok lai gan TRG jau ir zināms spēlētājs vairāk vai mazāk, bet gignam viņš nav piederīgs, esmu 3x(?) pa gadu viņu iekš servera redzējis, jo kas gan tur sanāks, knapi kāds viņu zin, viņš kādu zin un tad no viņa puses aizies tīri go frag, manuprāt tas nav kruti, bet tās ir tikai manas domas =]

khmmm, esmu piedaliijies sheit, jau iepriekshejos allstars speeles :)

Bet tas taa...

Tipa, tas, ka foruma es neuzturos, srazu nozime ka es te nespele? :)) Iespejams, iespejams... bet diemzhel taa nav. Pa retam ieskrienu gan puba, gan csdm, ja nemaldos, tad man vel uz csdm ir acc sheit ;)

Un pasvitrotais teikums mani vispar izbriinija....

Taa sanak, ka es sheit neiederos or what? :D

Tiiri smiekliigs domu gaajiens Tavs!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Posts: 45

Joined: 1-February 06

wtf ? calis atcerejies, ka kautkad sen regojies te ir.

esmu šeit kopš 2003 (forumā), bet spēlēju noteikti ka jau ātrāk!

Tas, ka forumā es rakstu maz, bet serveros atrodos ļoti daudz, liedz man spēlēt all staros? padomā labi, čali :)

Jā, arī es atceros hUr`u!

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Šitas baigi sirdī iedūrās godīgi uzrakstīšu... tāds debīls fail priekš manis.. :fsckinsad:

edit : Esmu sapratis, kad pats vainīgs esmu bījis toriez (pagātne) kad ar to jobano mikrafonu dirsu virsū visiem. Vispār mani tas kaitināja esmu kretīns , es to adzīstu.

edit2 : vispār ko es te lieki diršu nepatēmu. <- stfu

edit3 : Vispār man viss šitās jau sen besī, GRIBU PUBLISKI ATVAINOTIES VISIEM TIEM , KAM ES DARĪJU PĀRI APSAUKĀJU UN VISPĀR KAUT KO ĻAUNU TEICU.

Edited by edzii
Link to comment
Share on other sites

:)

Bet tas taa...

Tipa, tas, ka foruma es neuzturos, srazu nozime ka es te nespele? :)) Iespejams, iespejams... bet diemzhel taa nav. Pa retam ieskrienu gan puba, gan csdm, ja nemaldos, tad man vel uz csdm ir acc sheit ;)

Un pasvitrotais teikums mani vispar izbriinija....

Taa sanak, ka es sheit neiederos or what? :D

Tiiri smiekliigs domu gaajiens Tavs!!! :)

nu pie middle vai newschool tu galīgi neskaities, jo kopš es te spēlēju līdz šodienai varu uz pirkstiem saskaitīt reizes, cik esmu tevi manijis(fake niki neskaitās, jo tas tikai pierāda, ka tevi nemaz te neviens arī nav manijis), varbūt pie oldschool, mans vienīgais variants. Es arī mēdzu pašaut citos serveros, bet tas ir dažreiz un lai es tur ietu pieteikties uz kaut kādiem pasākumiem...ne es tur kādu zinu, ne mani kāds zin, te jau visi tā kurš vairāk, kurš mazāk pazīstami tapēc kādai no klasēm jūtos piederīgs. Tomēr pasākums ir ''savējiem'' nevis mums ir brīvi sloti, nāk šauj kas vēlas. Piemēram, kā ar hUr, redz daudzi nezin, tajā skaitā es, bet ir cilvēki, kas pārus postus augstāk var apgalvot, ka viņš ir piederīgs. Nekas personisks, tīri piemērs kā pec manām domām jāizvertē, kas spēlēs un kas nē, jo spēlētāju skaits ir ierobežots.

Viedoklis subjektīvs.

------

par hwanu, viņš tak te diez gan bieži spēlē, nedomāju, ka viņš tur baigi ālēsies.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...