Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Es ieteiktu pokerstars, bet gan jau esi izmēģinājis. Tur ir dažas lietas, kas iesācējiem varētu piepalīdzēt iespēlēties..

Šādas tādas jaukas rokas esmu savācas pa šīm dienām, dažas ir paredzētas, dažas negaidītas.

27lp07diqx7bdrwyzcx5.jpg

j4v7xyugy1lpynr3hfnl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sovakar kads fullika speles 200k Double deuce? baigi mazs bi 22$, protams tauta daudza lielaka bus, taka stundas 10 ja taisamies tikt final teibla noteikti ka bus! :) Labs ir iesu pagulet lidz 11, nereala poha veljoprojam, vakar esmu kaut kur saspridzinajis plecu, laikam, roku nevaru pacelt saap seja, zilumu nav tikai saap :D, bet ka par laimi neko neatceros, baigi labi!

Ak ja piedavaam pazaudeju savu bankas karti, cik esmu izterejies ari nezinu, bet jutu ka daudz! Vispar labs vakars biija..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Fulltilt smird peec dirsas, nahuj ble jau kura diena iet kad vienkarsi nevar vineet, taads taka laasts, lai kada roka buutu AA KK, zaudesu un praktiski vislaik tiesi rivera nahuj eju atvaljinajuma no ta suda meslaina, sukas ble tas tac nav normali, juska ka vinji katram speletajam to saucamo downswingu, ik pa laikam uzmet kaut ka automaatiski, nav vienkarsi reali, ka tik daudzas dienas var zaudet ar vienkarsi monster rokam!! nahuj vinjus visus!

Link to comment
Share on other sites

Nu lol! :D Don bass - ja tik nopietni tam pieiet - kur tad paliek funside? :D

Ne.. tipa man bus jaspele un jarekina procenti un jaizdara perfekti gajieni + jaizmanto ta lieliska datubaze ar visiem speletajiem un vinu gajieniem - diezvai.. :D

Beefs

ps: piedevam - man liekas, vini smaucas - cik reizes nav ta bijis, ka AK izkrit tiesi uz big blainda.. ka tas tAA VAR BUUT>?

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:D Don bass - ja tik nopietni tam pieiet - kur tad paliek funside? :D

Ne.. tipa man bus jaspele un jarekina procenti un jaizdara perfekti gajieni + jaizmanto ta lieliska datubaze ar visiem speletajiem un vinu gajieniem - diezvai.. :D

Beefs

ps: piedevam - man liekas, vini smaucas - cik reizes nav ta bijis, ka AK izkrit tiesi uz big blainda.. ka tas tAA VAR BUUT>?

nu, ja gribi fun, tad labaak speelee dziivajaa :) netaa savukaart taadus fun speeleetaajus sauc par fishiem, un regulaari to tik vien dara kaa dziivo uz vinju reekjina ;)

un neviens tur neshmaucas, jo viniem vienkarsi tas nav izdeviigi.

Link to comment
Share on other sites

Labi labi... fishi - viss skaidrs!

Bet paskaidro - ka tas nakas, ka biezhak krutas kartis (AK, AA , KK, QK) izkrit uz big blind, ka citos gajienos?

Beefs

edit: ceru, ka mani nenomusis par sazverastibas teoriju1 :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu tipo katra istaba no taviem vinnētajiem potiem (vai arī iekš turnīriem ir piem. 2$ +0.10$ buy in un tie 0.10$ ir rake) savāc mazu daļu sev un vairākās vietās (piem. fulltilt) nedēļas beigās (nu ganjau kautkur savādāk ir) atdod kautkādu daļu atpakaļ, iekš fulltilt tie ir 27%

Link to comment
Share on other sites

Smiekligi, ka uzlieku pimpi uz 50$ partypokera, bet lauzos perkot smigu veikala par 4$! :D

Beefs

edit: jap - taa tiesam ir - uzlitk all in ar kicker 8 peace of cake (un pakast 40$)! :D

Nopirkt vekala norm smigu - tur lauziens.. :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Apsveicu :). Žēl, ka omahu nevar spēlēt pēc 20 buy in menidzhmenta, vajag vismaz 40-50 (nu ok, es parasti tā ap 35 turos bet nu es esmu lohs :D) un heads up vispār ja nav kādi 60 buy-ini tu vari būt cepts tik faking ātri, daudzi vispār heads up nelien ja nav kādi 100 buyini...

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...