Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

peredast, es ja ielieku all in pirms flopa ar AA, tad +/- vienmēr zaudēju. Varbūt ne ar 4 of a kind, bet zaudēju ļoti bieži. Varbūt man tikai tā neveicās, bet nu jāa!

Nu varbūt ar KK bieži nav sanācis spēlēt, bet ir pat bijis tā, ka ielieku all in pirms flopa ar AA un vel 3 atnak līdzi, ar JJ, KK, QQ, bija smieklīgi, bet beigās QQ savāca piķi. Tas bija tāds WTFFFFQ

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka negāju all-in pirms flopa, tā var spēlēt tikai pret tādiem idiotiem, kāds šodien mani izslēdza no turnīra, kad aizgāju pret viņu all-in ar 9-9 pret viņa J-5os pirms flopa [jo zināju, ka viņš, kā parasti, zog man blaindus] un flopā atnāca J [apbrīnojams idiots, pie tam tas nebija turnīra sākumā, bet jau pie beigu daļas un viņš nebija shortstacks, arī es ne]. Kas attiecas uz konkrēto situāciju, palikām 1VS1 un pēc flopa, ņemot vērā, ka čalis pieņēma manu likmi, uzliku viņu uz A-K, jo pēc flopa viņš uzreiz iestūmās all-in. Par K-2 vai K-5, izņemot gadījumu, ja viņš ir tāds pats idiots kā jau mans iepriekš minētais varonis, nebija ne runas, par K-K uz brīdi aizdomājos, bet pēc viņa pasīvā call pirms flopa likās, ka viņš nav tāds spēlētājs, kas ko tādu slowplayos pie pilna galda, principā neviens normāls cilvēks to nedarītu. Un pat tad man bija, lai arī maz, bet pāris outi, kuri gan neglāba. Beigu beigās visu nakti nevarēju aizmigt, bet īsti jau man pārmest nebija ko, jo nespēju iedomāties situāciju, kad nomestu A-A šādā variantā, kaut gan 8 vietas līdz naudai... nu velns viņu zin, škrobe.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir vienkārši pizģets, kad liekas, ka esmu redzējis visus iespējamos idiotus pie pokera galda, uzrodas arvien jauni indivīdi, kas nebeidz mani pārsteigt. Ko ir jāpīpē, lai pirms flopa piecallotu manu 5BB raise [K-K] ar Q-4os, sagaidīt flopā [4-6-J rainbow], piecallot pot-size bet, pēc turna [2] piecallot vēl vienu pot size bet un sagaidīt riverā [4]? Vienkārši fakin' apbrīnojami. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

Ironizē? Šad tad vienkārši netur nervi dēļ tādiem čomiem, tas arī viss. Konkrētajā situācijā nebija kur citur izlikt savu sāpi, līdz ar to izdomāju paciemoties te, atvainojos, ja kādam ar to sagādāju neērtības. :)

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Nekad nebūtu domājis, ka ko tādu rakstīšu, un vēl šeit - varbūt kādam FullTiltā ir kāds lieks dolārs, ko varētu iemainīt pret alu? Esmu nelaikā izcashojies un bankas kontā dzīvo apaļie bubuļi, toties alus man vēl ir daudz, vēl jo vairāk tāpēc, ka spēlējot nedzeru. Varam skatīties arī no tādas puses, ka jūs varētu pasaudzēt manas aknas, jo šovakar neko prātīgāku man sadarīt nesanāks. Tātad alus vai pokers, izvēle ir jūsu rokās. Labprāt uzklausīšu jebkāda veida PM, kurā varam noskaidrot manu identitāti un visu pārējo, kas interesē.

EDIT* Ak jā, aktuāli aptuveni stundas laikā, pieņemu, ka pēc tam izvēlēšos alu, ja situācija nemainīsies pokeram par labu. :)

EDIT2* Nu jā, ko tad es cerēju. Sāku dzert alu. ;)

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds man normālā cilvēku valodā varētu paskaidrot kā īsti darbojas reikbeks? Cashgames, turnīri, cik jāspēlē, cik dabū atpakaļ, kad dabū atpakaļ, kā dabū atpakaļ, kaut kā speciāli jāreģistrējas vai der arī parastais, defaultais accounts? It kā šo to pagoglēju, bet līdz manam saprātam nekas no tā neaizgāja. :hrmmm:

EDIT* Vauu, tripple-post. Atvainojos, bet es laikam esmu vienīgais, kam te patīk rakstīt.

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

:hrmmm:

EDIT* Vauu, tripple-post. Atvainojos, bet es laikam esmu vienīgais, kam te patīk rakstīt.

Ja runa iet par fulltilt, tad te ir tabula kurā parādīts cik rake paņem no katra tevis uzvarētā pota katrā cashgame veidā, pēctam no tā paņemtā rake 27% tu dabū atpakaļ 5dienās vai 6dienās. Ar turnīriem vienkārši piem. 2$+0.30 dalības maksa, 2$ uz balvu fondu un $0.30 rake.

Lai fulltiltā dabūtu rakebacku jārēģistrējās izmantojot referāli, ja esi jau reģistrējies tad uzraksti supportam lai tev uzliek prosto rakebacku. Ja tērē ftp punktus tad noņem $0.005 par katru punktu no rakebacka, ar freerolliem līdzīgi - dalības maksu tev noņem no rakebacka (tākā nekāds freerolls tas nav,ā, tas ir tikai par FTP ikdienas freerolliem), rakebacks var būt arī minusos tb kad sāksi pelnīt rakebacku tad sāks izmaksāt tikai tad kad būsi plusos. Ja vēl kautko nesaprati saki.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Zvērā labs posts, liels paldies par info! :thumbsup: Papildjautājumi - ja man viņš nav aktivizēts, viņš vienalga var būt gan plusā, gan mīnusā un vai ir iespējams kaut kur apskatīties šo ciparu? Par to referāli arī īsti neesmu sapratis - esmu redzējis, ka dažādas lapas piedāvā reģistrēties caur viņiem, lai saņemtu rakebacku, tātad tas sanāk ir tas īstais un pareizais veids kā to darīt jeb arī pašam pokera saitam ir pieejama šāda fīča [referālis or somethin'?] bez jebkādiem starpniekiem? Un kā izpaudīsies 'prostais rakebacks' [esmu reģistrējies, līdz ar to tā laikam būs īstā lieta priekš manis personīgi]?

Un kā ar Pokerstāriem, sistēma tā pati - ja esmu reģistrējies un jau kādu laiku sēžu pie cash galdiem, jākontaktē supports un tikai no tā brīža varēšu saņemt rakebacku? Visā visumā sanāk, ka neatkarīgi no tā - esmu rushā vai uz tilta - es beigu beigās saņemu naudu tikai par to vien, ka spēlēju attiecīgajā istabā, ja? :)

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Papildjautājumi - ja man viņš nav aktivizēts, viņš vienalga var būt gan plusā, gan mīnusā un vai ir iespējams kaut kur apskatīties šo ciparu? Par to referāli arī īsti neesmu sapratis - esmu redzējis, ka dažādas lapas piedāvā reģistrēties caur viņiem, lai saņemtu rakebacku, tātad tas sanāk ir tas īstais un pareizais veids kā to darīt jeb arī pašam pokera saitam ir pieejama šāda fīča [referālis or somethin'?] bez jebkādiem starpniekiem? Un kā izpaudīsies 'prostais rakebacks' [esmu reģistrējies, līdz ar to tā laikam būs īstā lieta priekš manis personīgi]?

Un kā ar Pokerstāriem, sistēma tā pati - ja esmu reģistrējies un jau kādu laiku sēžu pie cash galdiem, jākontaktē supports un tikai no tā brīža varēšu saņemt rakebacku? Visā visumā sanāk, ka neatkarīgi no tā - esmu rushā vai uz tilta - es beigu beigās saņemu naudu tikai par to vien, ka spēlēju attiecīgajā istabā, ja? :)

Pokerstaaros nav rakebacka.. tiltaa izmanto http://www.fulltiltrakeback.com/

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

http://www.fulltiltrakeback.com/

Īstenībā ja daudz spēlē krutos VIP līmeņos visādi bonusi ir un es iekš 2p2 lasīju, ka reizēm pat gandrīz 100% rakebacks sanākot kopā, tiesa gan tas ir ar kautkādiem reload bonusiem un/vai 1. depozīta bonusiem, bet jebkurā gadījumā - ja daudz spēlē mierīgi 40% varot dabūt.

Kāds var izmainīt kādus 10-15$ no fulltilt uz moneybookers vai pokerstars, tikai tas man ir čoma kontā kuram nav bijis depozīts tāpēc nevarēs pārskaitīt, vajadzēs izspēlēt kautkādu heads up sng izspēlēt, rake protams atmaksāšu un mazliet pa virsu iedošu.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Lai fulltilts iet dirst! Jau kuro reizi man flopā atnāk kaut kas labs, bet kādam citam kaut kas maķenīt labāks. Nu tā vienkārši nevar neveikties. Tie all ini arī ir nereāli. Man flopā augstākais pāris, viens bomzis iet all in, es, protams, kā čiplīders pie galdiņa nocalloju, un šim bomzim beigās atnāk three of a kind. Tas nav reāli, es jums saku! Nav reāli!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...