Jump to content
GIGN Forum

Teema Auditorijai


pensis
 Share

Recommended Posts

lmfao

nav jau tik traka ideja. Ja ir labas oratora speejas, tad mieriigi var meegjinaat konkreetai auditorijai saskalot, ka basiitis ir labaakais sporta veids Latvijaa. Nav jau svariigi - ir vai nav, galvenais, lai peec shii seminaara visi taa domaa.

p.s. pasakiet luudzu labaako sporta veidu Latvijaa + lai es nebuutu gar zemi.

Link to comment
Share on other sites

Nav labāko, ir tikai popularakie.

Un tas vienozimigi ir hokejs :thumbsup:

P.S Parliecinat var tikai to, kas par atiecigo temu neko daudz nezin, nejedz utt.

EDIT: Acido kas tavuprat ir nacionalais sporta veids? Pec kadiem kriterijiem vinu nosaka?

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

:)

es nesapratu. Tev ir kāds jāpārliecina par kādu noteiktu lietu? Jāpārliecina par to ka tā lieta eksistē? Tādā gadījumā es domāju teiksim paņem nofotogrāfē savu suni (kaķi, brāli, māsu vai kaut ko, kas pieder tev) un vēlams arī nofilmē un tad parādi kursam un es domāju, ka tu viņus būsi pārliecinājis, ka tev ir atteicīgā lieta/brālis/māsa/dzīvnieks.

Link to comment
Share on other sites

Nacionālais sporta veids nozīmē to piederību konkrētai valstij, kurā tas ir radies. Latvijā par vienīgo nacionālo sporta veidu var nosaukt "Airodium" pasākumu, ja tas maz ir sports.

Krikets, Regbijs, piemēram, ir Anglijas nacionālie sporta veidi, jo tā pirmsākumi ir meklējami tieši tur.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Gaisa tuneļa pamatus ieviesa Kanādiešu zinātnieki, taču viņa gaisa tuneļi bija tikai eksperimentāls darbs, lai pārbaudītu savu teoriju. Kopš tā laika neviens šos gaisa tuneļus nav būvējis un lietojis. 2006. gadā, Latvieši, sadarbojoties ar kanādiešu zinātnieku pētījumiem uzbūvēja gaisa tuneli, kas bija reāli lietojams un efektīvs. Šis latviešu darbs bija ievērojams posms gaisa tuneļu attīstībā. "AERODIUM" ir vēsturiskais nosaukums Kanādas gaisa tuneļu pētniecības pirmsākumos - projekta nosaukums vai kas tamlīdzīgs.

Tagad Latvija ir tā valsts, kas būvē šos gaisa tuneļus visā pasaulē, taču Kanāda skaitās kā līdzautors, tādēļ tiesības patur abas šīs valstis.

Link to comment
Share on other sites

2009 gada populārāko sporta veidu tops.

Fucīts pirmais. :thumbsup: Pateicoties izlases un FK Ventspils lieliskajiem sniegumiem šajā gadā. ;)

Žēl, ka tas, latviešu izpildījumā, nebaudāmais sporta veids ir ieņēmis augsto 2. vietu. Jo patiesi basketbols ir pats lētākais no šo populārāko sporta veidu trio.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, man kaut kā negribas ticēt, ka futbols ir populārāks par hokeju Latvijā. Ok, Latvijā varbūt, bet ne starp latviešiem. Piemēram, starp man pazīstamiem cilvēkiem visi zin, kas ir RD(un liela daļa arī skatās katru spēli), un es ļoti šaubos, vai viņi regulāri skatās BK Ventspils un VEF vai FK Ventspils spēles. Protams es zinu, ka Latvijā visa hokeja līdzjušana sākas un beidzas ar Dinamo un izlasi. Izlases spēles basketbolā un futbolā arī izraisa lielu ažiotāžu, bet klubu līmenī viss ir diezgan nožēlojami.

Vispār strīdīgs jautājums, bet starp LATVIEŠIEM hokejs noteikti ir populārākais sporta veids. Ņemot vērā krievu skaitu Latvijā, nebrīnos, ka futbols uzvarēja tajā pētījumā.

Link to comment
Share on other sites

Vispār strīdīgs jautājums, bet starp LATVIEŠIEM hokejs noteikti ir populārākais sporta veids. Ņemot vērā krievu skaitu Latvijā, nebrīnos, ka futbols uzvarēja tajā pētījumā.

Nu jā, bet aptaujā arī piedalījās arī tie, kas pārstāv katru no šiem sporta veidiem, kas lielāko ties ir basketbolisti, bet hokejisti ir reāli vismazāk, jo nav attiecīgās vietas kur trenēties + šis sporta veids ir ļoti dārgs. Tāpēc arī tie rezultāti neatspoguļo visu tik objektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...