Jump to content
GIGN Forum

Kautkaads Pasakums


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D

Varbūt piekāpšu, bet CS uz win7, vismaz man, ir neiespējami uzspēlēt - lago, pings +200

Pamegini pameklet google , high ping cs 1.6 win7.

Uz win7 ir prikols ka jaizmaina viens parametra registra un pings pazud , tur bija kaut kada saistiba ar LAN protokolu.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

29.decembris, LAN Pārtijs Daugavpils i-cafe "Greizais Radziņš", 18:00. Nekavē!

Tas ir sviests, ka te jau kautkādi tīmi sadalīti. Vajag kautko līdzīgu, kā iepriekšējie divi All-stari bijuši. Visus pieteikušos playerus varētu salikt grozā un taisīt loteriju. Ar kādiem 10 playeriem katrā tīmā būtu ok.

27. hujova izklausās - braucu ar laivu pa Karību jūras baseinu - Baltijas jūru.

Link to comment
Share on other sites

Tornado - kaput, tā vietā ir jobans bārs.

Jobans tāpēc, ka lej spēcīgi atšķaidītu alko un pie tik zemām cenām ir elementāri aizliet mūli.

Zorg, šitais palīdzot:

run -> regedit:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile

NetworkThrottlingIndex

vērtību nomaini uz

ffffffff

atstāj Hexadecimal

Pēc tam restarts.

Link to comment
Share on other sites

lai registracija ir kadu nedelju!

kāda vēl reģistrācija un atlase, tie kuri tiek tajā laikā, tie vienkārši nāk un spēlē. protams, ka tiem, kam reģistrēti niki, būs lielāka iespēja tikt pie spēlēšanas. tātad, kuru serveri ir doma izmantot? (pub, csdm, war3?)

Link to comment
Share on other sites

kādu no cw serveriem un uzraut tādu kā nestandarta cw tādu forfun nevis kautkādu fragošanu un tad dirsīs biksēs, ka paņēmis -5. Varētu tādu kā 5x5 vai 10x10 kā jau izskanēja varianti. Kā visus gadus varētu iedalīt trijās komandās oldskuul, middlesskūl, newskūl. Nu nezinu, bet galvenais, lai kautkas notiek ^_^

Link to comment
Share on other sites

jaa labaak jau butu kaadu cw vai pox kaut vai taij pashaa pubaa,bet taa lai notiek,nevis kaut kaadi hvz kas salien serverii un bojaa spelet prieku..Galvenais lai butu papas ar rcon un cvar kas var palidzet uzlabot ALLSTAR kvalitati..

Datums lai paliek 27decembris un laiks 20:00

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

A no cik gadiem ir middle new old.. Es esmu no 2006 gada taatad 3 gadus es skaitos middle vai newschool?

Jaa, to daliishanu vajag topiku un viss. Kursh piesakaas un etc. Sashkjirot jau nebuutu gruuti. Pastiitos kuraa gadaa regojies iemetam taja grozaa salasam cilveekus un aidaa.

Link to comment
Share on other sites

Te pamaz tautas iegriežās, tāpēc mby vajadzētu izveidot atsevišķu topiku, lai beidzot tauta sāk pieteikties? Tik to topiku kādā redzamākā sadaļā. Datums un laiks it kā ir noteikti :)

Pasākums nav aiz KALNiem, jāsāk rīkoties :ph34r:

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...