Jump to content
GIGN Forum

Kautkaads Pasakums


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Gribētu savā KNIFE TĪMĀ redzēt visus vecos labos ->GooD klana memberus :)

Chucky

Zorg

Eziic

Bezbiksis

Spalva

Phenominal

RJ8

SAS^MAN

Pakitos

MMD

Ja veel kaadu atcereshos editoshu :P

Man jau savs 10tiiimu knaiferu tiiiims ir gatavs :DD Tikai deretu arii manu memberu piekrishanu :DD Un tad ariii PM man ar saviem skype nikiem :P

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:P Vajag tikai lai SASMANS sabiiida ar SAMURAYU kaut ko,un pox lai jau samurays mus nometaa ar HE,tapat vinju apgraizisim!

nu piedāvājie kaut kādu konkrētu dienu un datumu, teiksim šonedēļ piektdien varētu vakarā. un ko jūs īsti gribat spēlēt?

Link to comment
Share on other sites

nu bet protams ka cs...

so 5dien butu par aatru, nesavaktos tik daudz cilveku un nepaspetu visu nokomplektet! nakamas nedeljas brivdienaas varetu!

Good men, piedod, bet neatbalstu Jusu kniferu teamu, ir ok un butu jautri kad viss teams ar nazisiem skrien virsu, bet nejau ka visu speeli, tas vnk paliktu tilzi!

Link to comment
Share on other sites

bet nejau ka visu speeli, tas vnk paliktu tilzi!

Čau Kanāda :) Nemīz,mums ir arī pumpju taktika un citas taktikas izstrādātas :) Līdz ar to,nemīz,nebūtu jau tā ka mēs tikai Jūs graizam :) Domāju datums ideālākais būtu 27tais DECEMBRIS...pulkstens 20:00...Tā ir 7dien un skolniekiem atvaļinājums...Z-svētki arī būtu nosvinēti un neredzu nekādus šķēršļus...Mapēm jābūt nedefām...Man tīms ir :) Pieņemu rezervistus,bet tādus kam fragošana neinteresē,un vispār fragerus vēlams te nepieteikties,jo tad nebūtu inčīgi...

Link to comment
Share on other sites

:) Nemīz,mums ir arī pumpju taktika un citas taktikas izstrādātas :) Līdz ar to,nemīz,nebūtu jau tā ka mēs tikai Jūs graizam :) Domāju datums ideālākais būtu 27tais DECEMBRIS...pulkstens 20:00...Tā ir 7dien un skolniekiem atvaļinājums...Z-svētki arī būtu nosvinēti un neredzu nekādus šķēršļus...Mapēm jābūt nedefām...Man tīms ir :) Pieņemu rezervistus,bet tādus kam fragošana neinteresē,un vispār fragerus vēlams te nepieteikties,jo tad nebūtu inčīgi...

opā jūs pa tīmiem dalās, ņemsi mani? :lol:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Es pat būtu ar mieru ielīst kniferu tīmā, jo tur ir man sirsniņai tuvākie :dance_baby:

goodij, tu jau pats ar esi palicis par zadrotu, takšto nelej ūdeni :lol:

P.s. zadrots sucks ^_^

p.s.s. Ja jožiks nebūs nopircis mikrafonu līdz tam laikam, viņam, obligāti, jāparakstās ļaut katram komandas biedram izsist pa 1 eža zobam ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

:dance_baby:

goodij, tu jau pats ar esi palicis par zadrotu, takšto nelej ūdeni :lol:

P.s. zadrots sucks ^_^

Tevi sirsniņ ņemšu jebkurā laikā un piedod saulīt ka piemirsu Tevi :) arī cashu un jimmiju labprat savaa timaa njemtu,jo cik skatos puse no mana kniferu tima te neko neraxta :) Lidz ar to mans tiims buutu nokomplekteets lidz galam... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...