Jump to content
GIGN Forum

Jau Gadu Bez Latvijas Torentu Trakeriem


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Tapēc,ka visiem krutajiem torrentiem takad ir ORG :D ! Ja tu saproti ko es ar to gribu teikt :unsure: ! Un,FANO ir jau nu ļoti daļēji atpakaļ.

Edited by aGGy^
Link to comment
Share on other sites

Nemaz i nešaubos ka PirateBay īpašnieki nodibinās savu mazo valstiņu un tad es arī serverus pie viņiem vedīšu :lol:

+ Tos serverus un trakerus nevar aizklapēt, jo daudzi no viņiem, cik es zinu vismaz vienu krievu trakeri, viņiem serveris hostējas uz serveru stacijas Āfrikā...

Diez vai menti no krievijas brauks uz Āfriku un tur kaut ko čakarēsies, ar PirateBay būs tāds pats variants, tikai viņiem tur būs attiecīgi likumi (ja būs)

Un neviens viņu serveriem neko nevarēs izdarīt!

Vienkārši visi tie autortiesību birokrāti nevar dzīvot, ja kāds viņu filmu novelk internetā nevis nopērk!

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

:lol:

+ Tos serverus un trakerus nevar aizklapēt, jo daudzi no viņiem, cik es zinu vismaz vienu krievu trakeri, viņiem serveris hostējas uz serveru stacijas Āfrikā...

Diez vai menti no krievijas brauks uz Āfriku un tur kaut ko čakarēsies, ar PirateBay būs tāds pats variants, tikai viņiem tur būs attiecīgi likumi (ja būs)

Un neviens viņu serveriem neko nevarēs izdarīt!

Vienkārši visi tie autortiesību birokrāti nevar dzīvot, ja kāds viņu filmu novelk internetā nevis nopērk!

Tu čista esi stulbs :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Kefīr tu vispār kādreiz mūžā esi nopircis kādu oriģinālu filmu vai mūzikas ierakstu? Kāda tev tur sūda birokrātija ibio rio. Cilvēki iegulda darbu, lai nopelnītu attiecīgi naudu un nevis, lai tādi kā tu viņus sauktu par birokrātiem. Fuck! Es nesaku, ka es nevelku filmas no trakeriem tomēr es filmu veidotājus nesaucu par sūda birokrātiem jo redz viņi netaisa filmas kuras es varu skatīties pa velti...

Link to comment
Share on other sites

Nepiekritīšu jo:

-Cilvēki ta iegulda darbu, a 90% no naudas saņem nevis mākslinieks vai izpildītājs vai filmēšanas grupa ar režisoriem, bet gan izplatītāji un leibla īpašnieki kuri ne sūda pirksta nav pielikuši pie mākslas darba veidošanas.

-Daudzu grupu piemērā, ir pierādijies ka veiksmīgāk un pat izdevīgāk ir ielikt visu albūmu iekšā internetā par brīvu un officiāli, un ar vienkāršu prasību ja kādam dziesma vai albūms patīk, noziedojiet kādu kapeiku. Mīnuss tam ir tikai vājāks PR.

Pirmais posts, nesitiet stipri. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jā, ar filmām, piem. ir savādāk.

Nesen viens DJ, neatceros kurš īsti, bet tas pohuj, atzina, ka pirātisms ir neizbēgams, viņš bija, ir un būs. Un reāli viens no galvenajiem peļņas avotiem ir šīs koncerttūres, kur visi iet un dzīvajā nobauda mūziku. Protams neviens jau arī nenoliedz, ka neviens nepērk šos mūzikas CD, bet tik un tā, ar šo mazo daudzumu, ko iegādājas legāli veikalos, nepaēdīsi (tēlaini izsakoties).

Link to comment
Share on other sites

-Cilvēki ta iegulda darbu, a 90% no naudas saņem nevis mākslinieks vai izpildītājs vai filmēšanas grupa ar režisoriem, bet gan izplatītāji un leibla īpašnieki kuri ne sūda pirksta nav pielikuši pie mākslas darba veidošanas.

-Daudzu grupu piemērā, ir pierādijies ka veiksmīgāk un pat izdevīgāk ir ielikt visu albūmu iekšā internetā par brīvu un officiāli, un ar vienkāršu prasību ja kādam dziesma vai albūms patīk, noziedojiet kādu kapeiku. Mīnuss tam ir tikai vājāks PR.

Pirmais posts, nesitiet stipri. :thumbsup:

Bet tie 10 % ir pietiekami liela summai lai dzīvotu bezrūpīgu dzīve.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...