Jump to content
GIGN Forum

Varoņi


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Yeaah super way to goo ye y eye caw! wazzup!

Beefs

Beef tu mani pārprati... Es nekad mūžā neesu lietojis tele2 un uzskatu, ka viņu pakalpojumus es nekad neizvēlētos.

Runa iet konkrēti par to, ka viņi piesaistīja tik daudzu uzmanību ar pilnīgu sūdu. Un es vēlreiz saku, ka mani nepiesaistīja ne tas nokritušais meteors ne tas, ka beigās pateica, ka tas ir feiks. Varbūt tas tele2 klientus aizskāra, bet mani kā parastu masu mēdiju lasītāju tas vispār pat nepiesaistīja. Vienkārši laikam es neesu iekļaut viņu stulbās reklāmas mērķa auditorijā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- WTF vnk.Moška tajā brīdī,glābšanas dienestam bija jābrauc uz kādu citu vietu,nu jebkurā gadijumā man ir tele2,bet reāli,jau šitādu projektu vilkt caur tikai tādēl lai pārietu uz citu operātoru,ir bik :lohs:

Kurā dirsā VIŅI kaut ko iesaistīja? Tur paši iedzīvotāji izsauca glābšanas dienestus - ne pie kā viņi vainīgi nav.

Un runājot par Tele2 - viņi ir vislabākie pakalpojumu sniedzēji gan LV, gan ārzemēs, jo esmu runājis ar dažiem Telekomunikāciju tehniķiem un indženieriem, kuri gandrīz visi apgalvo ka Tele2 kicks ass!

Un normāla reklāma viņiem sanāca - vai tad par to uzreiz ir jāpiedirš bikses un jāskrien pie LMT lai iztīra? :superlol:

That's right!

Normālu reklāmu uztaisīja uzņēmums, man patika, a vot daži kā jau es teicu piekakāja bikses un brīnijās ar suņa acīm - kā viņa tā varēja!?

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Eu,čist' tur arī krīt tie meteorīti vai kā izrunā,un jā :D

Es prikola pēc,ievadīju nr,man pazvanīja kkāds automātiskais atbildētājs runāja.. uzspiedu uz to pēdējo mapīti (Varoņi) un vnk nekā nenotika

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu pīpē? Es arī gribu..

FLAME ON BITCHEZ!

Reklāma ta sanāca iespaidīga, bet vai viņa ir pozitīva?! IeM plāno atteikties no viņu pakalpojumiem. Tas būs normāls piķis pa dirsu. Drošvien viņi nav vienīgie. Vismaz manās acīs TELE2 akcijas kārtējo reizi kritās. Infantiļu kantoris, ibio. Ja es būtu nopietns uzņēmējs, nemaz i neapsvērtu iespēju ar viņiem bīdīt kaut kādas lietas. Labāk maksāt 20% vairāk un būt pārliecinātam, ka nebūs kaut kādu idiotisku izlēcienu. Vēl joprojām esmu pārliecināts, ka TELE2 to nebija izplānojis, vienkārši pirmie paspēja pieteikties uz pāris cilvēku "varoņdarbu".

Link to comment
Share on other sites

Starp mobīlo sakaru operatoriem ir diezgan spēcīga reklāmas & mērketinga cīņa. Varoni.lv ir intro TELE2 akcijai, ko viņi vēlāk (teiksim, uz X-Mas) piedāvās. Pašlaik ieinteresē cilvēkus ar "WTF is that?!" momentu, lai pēc tam iebāztu sejā akciju, uz ko visi uzķersies, jo reklāma bija tik so cool. Pēdējā laikā gan LMT un Bite ir pieklusuši.

IMO.

Anyway foršāku reklāmu par Bites reklāmām bāru toaletēs netrast visā Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

?protams, tele2 rullē, pārklāj 98% Latvijas, bet dominā zonas nav, ogres rajonā. Nemaz nerunāsim par tālākām vietām. Senči gandrīz katru weekendu brauc makšķerēt, bet sencim 90% zonas nav, ā, ok, tuvāk lietuvas robežai pārslēdzas leišu operātors, tad zona ir. Kefīrs te izpļāva pilnīgu hujņu. ?

Link to comment
Share on other sites

rīgas centrā, RSU biblitēkā tele2 zonas gandrīz nav. Tb ja parādās, tad ir slikta. CMON, Rīgā taču vajadzētu visur būt labai zonai. Viens no iemesliem kāpēc pārgāju uz lmt. LMT zona iekš RSU bibliotēkas ir 5/5 stabiem visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Es nemeiģinu ataisnot Tele2, jo man šis sakaru operators riebjas.

Bet jūsu gudrie iemseli kapēc operators ir sūds ir diezgan smieklīgi.

Tādu lietu nezinat ka ir mājas kuru sienām zona nespēj iziet cauri (metāls, biezs betons utt.)

Tāpēc Tele 2 un arī citi sakaru operatori piedāvā tādu šteli ko ievieto ēkā (kurā ir slikta zona) un šis ierīce pastiprina zonu! Bet tas protams maksā naudu.

Tā kā jūsu minētā Bibliotēkas,Lielveikali u.c varētu arī būt bez šim pastiprinošajām ierīcēm, problēma nav pārklājumā!

Kaut arī pieļauju domu, ka varētu nebūt vainīga manis pieminētā problēma!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Tā kā jūsu minētā Bibliotēkas,Lielveikali u.c varētu arī būt bez šim pastiprinošajām ierīcēm, problēma nav pārklājumā!

Tātad Tele 2 nenodrošina šīs pārklājuma pastiprināšanas ierīces, taču viņi pie tā nav vainīgi?

Selfowned.

Link to comment
Share on other sites

^ Pilnīgi to pašu gribēju prasīt :) Tele2 var piedāvāt ko grib , bet es nekad nemainītu LMT uz Tele2.

Pilnīgi tāds pats stāsts ir ar IZZI un Lattelekom. Lattelekom piedāvā stabilu internetu , kurš nepazūd uz 2 dienām pat nepaskaidrojot , kāpēc tas ir notics, kamēr IZZI piedāvā labu cenu un lielu ātrumu bez stabilitātes.

Link to comment
Share on other sites

Tur darbojas ekrāna effekts - ieej kaut vai lielā angārā un zonas nebūs!

Kefīr, es taču ar tevi neiešu strīdēties, ja gribi kaut ko pierādīt, tad droši. nopērc ZZ un oKarti pa 1ls paņem aizej pie dubultās kafijas un nočeko, protams, katram telefonam zonas uztveršana ir savādāka, bet tu ļoti labi redzēsi atšķirību.

pagaidām tu visu ko te runā ir plika salmu kulšana, gribi, izmanto tele2 man tāču ir pilnīgi vienalga. neviens jau tev neliedz viņu izmantot? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

OK, vairs lieku nepostošu, jo redzu - jēgas nekādas

Skola man ir blakus Dominai, katru dienu tur esmu. Dominā ir LMT pastiprinātājs, ieejot iekšā var redzēt pašā augšā, tur pat netālu arī karājas Wifi_Domina2 access point's

Visas konservu bundžas darbojas "ekrāns", kurš nozemē radioviļņus!

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...