Jump to content
GIGN Forum

Dyversants Man Zb!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Paskataties tikai -

Warned by Notes

dyversant Warned on Today, 07:27

Added to warn level lai ari ka spams @bode http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...15&start=15

dyversant Warned on Sep 9 2009, 00:44

Added to warn level offft@ bode

Forshi! Ka kas, ta iebliezh warnu. Un principa tas ari ir viss, ko dyv sitaja foruma dara! Mekle par ko iedot warnas un pec tam svetlaime spaida no "siera desas berniem" lauka sieru! :)

Kaut ka neredzu tur ++ jee super pro bonusus, kurus pieskirtu par forshiem topikiem, vai postiem vai vienlaga ko citu.

Tada sistema nekam neder!

Esmu loti loti viilies! :( :( :(

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

eem, foruma ieeju un palasu jaunos postus, un bode ir noteikumi? vai ne taa?

ja tu beef spamo, neieveero noteikumus - seko waarna

principa tu jau butu mazak naaudejis, jo tev es reizes 100 par offtopiku wanna waarn

isteniba nedelja nonjemu ~ 5 warn, tad kad redzu ka no usera ir ieguldijums nevis spams..

LOL Uber PRO knaibles! Respecta YO!

Beefs

tavs teksts - tatad pasaki kaut vienu lietu ar ko vinsh bija noderigs tajaa topika?

Link to comment
Share on other sites

Es vispār nekad neesmu sapratis, kādā ellē ratā vajag warnot :D Es saprotu, ja teksts satur lamāšanos uz kādu ,vai arī tie paši dubultposti, bet nah jāvārno par kkādu tekstu, kaut arī tam nav nozīmes? Tas 1 posts nokarinās serveri? Dēļ tās wārnas kāds ir palicis nopietnāks? Neredzu sakaru... Tas pats man , 20% warn no EDD`a, par to, ka manas domas nesakrita ar viņa domām, jeb īsāk, man nepatīk peģiki... skaisti... es uzrakstu viedokli un dabonu warningu.. jē... ta nah vispār forumam jābūt... :) Turam buras..

Link to comment
Share on other sites

:D Es saprotu, ja teksts satur lamāšanos uz kādu ,vai arī tie paši dubultposti, bet nah jāvārno par kkādu tekstu, kaut arī tam nav nozīmes? Tas 1 posts nokarinās serveri? Dēļ tās wārnas kāds ir palicis nopietnāks? Neredzu sakaru... Tas pats man , 20% warn no EDD`a, par to, ka manas domas nesakrita ar viņa domām, jeb īsāk, man nepatīk peģiki... skaisti... es uzrakstu viedokli un dabonu warningu.. jē... ta nah vispār forumam jābūt... :) Turam buras..

same ar EDD, vinjam neiepatikas mans viedoklis par gejiem(slimiem daunjiem) =[

Link to comment
Share on other sites

warn jeega ir tada, ka forumaaa ir 34245 useri, un ja katrs rakstis to , ko vinsh ir iedomajies tad bardaks buus shausmigs - tapec ja konkretam lietam, shaja gadijuma bode ir vieta pirkshaanas & pardoshanas tekstiem, stuffam TIESHI saistitam ar konkreto lietu, nevis pardomam un verbalam caurejam, lai ja kads ieiet Bodee, tad zin ka ir bode un efektiivi uznjem info par to ko ibio mat var nopirkt, nevis par to ko beefs domaa

aa, sharij - die bijatch :terminator:

Link to comment
Share on other sites

samuray Warned on Sep 4 2009, 16:20

Added to warn level nevar būt, ka viņam nav nevienas vārnas.

Sakars. Yo. :)

EDIT*

Teddy Warned on Today, 23:50

Added to warn level tagad jau ir divas

:(

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Added to warn level DAUNIS

samuray, pats neesi?

TU ESI DEBĪLS PRIDURAKS, LIZTIKZ, EJ NAHUJ NO ŠEJIENES UJOBAK!

Tā ir pieriebies šitais dalbajobs, omg, jau kādu mēnesi es jau gribēju pateikt ko tādu viņam. Katrs, bļad, katrs(!!!) posts no viņa ir mega debīls! Beidzot atradās topiks, kur var to pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...