Jump to content
GIGN Forum

Up !


R._
 Share

Recommended Posts

Sveicināti. Nāku ar lūgumu pēc bana komandas. Tas, kāpēc tieši šī komanda man būtu vajadzīga ir skaidrs, bet ja ir neskaidrības varu detalizēti(cik varēšu) izskaidrot. Varētu arī piemest komandu xnextmap, ja nevienam nav iebildumu, bet galvenokārt nāku ar lūgumu tieši pēc bana komandas.

Link to comment
Share on other sites

Par to xcvar, tas ir tad, kad eju prom un nav neviena admina, kas verētu nomainīt mapi, ja sāk pazust tauta. Vai man tas ir vajadzīgs? ( būtu jauki, ja uzliktu)Bet kā jau teicu viss ir atkarīgs no jūsu par un pret.

P.S - Goodij laikam tu tur(aizmukušie čīteri) iepriekš neskatījies, jo tas topiks ļoti ātri aizdi*šas.( un turbija variants ar samuray, ka viņš nobanoja tos ip kurus uzrādīju)

P.S.S. Reportējis esmu viemēr, kad ir kāds čīterītis, un parasti sagaidu adminu un iedodu ip, lai nobano (nekad nav bijušas problēmas pēctam tam adminam). Bet, ja nav tad ierakstu un to tur var redzēt.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

Ja mēs runājam par čīteru atpazīšanu, varētu būt problēmas, bet man patīk fakts, ka puisis vienmēr cenšas 100% pārliecināties par čītu esamību. Ir arī reportojis manis noķertos čīterus kā savējos, bet es ļaunu prātu neturu.

Ar galvu domā, raksta glīti, priekšstats ir labs, atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

bļe džeki nu es nezinu, ja jau zooomans numur 14 dod REC, tad laikam viss ir izlemts :thumbsup:

mans nevērtīgāis viedoklis būtu šāds- R kā admins ir ļoti audzis (no maniem novērojumiem), jo sākotnēji, teikšu kā ir - nedarīja to lietu kā nākas, nu t.i. bija ļoti pasīvs savā admindarbībā, bet ko var teikt par šodienu - viss ir bumbās, un ļotiļoti vajag vairāk adminus pubā ar ban tiesībām. pietiks jau ar vienu mani, kurš var tikai slayot :D

p.s. tas war3 serveris ir baigi nošķēlis visu padarīšanu, adminu trūkums ir nenormāli jūtams

Link to comment
Share on other sites

vadoties peec man pavadiitaa laika, peedeejaa nedeeljaa, gan pubaa, gan csdm.. adminu vispaar nav. iipashi izteikts, vareetu buut laika posms no 2.oo - 13.oo, neviena admina serveros nav, speeleetaaji bljauj, iisteniibaa haoss? -_- ?

R._ neitraali,

sry, bet tevi neesmu redzeejusi serverii (varbuut pati paaraak maz speeleeju, nenoliedzu, bet pa 52h stundaam tevi manis noraadiitajaa laika posmaa nemaniiju).

Link to comment
Share on other sites

-_- ?

R._ neitraali,

sry, bet tevi neesmu redzeejusi serverii (varbuut pati paaraak maz speeleeju, nenoliedzu, bet pa 52h stundaam tevi manis noraadiitajaa laika posmaa nemaniiju).

Pa nakti sanāk retāk spēlēt un no rītiem tā pat. Bet ir reizes, kad esmu tajos laikos.

Alise sorry, bet runāt tā itkā tu būtu spēlējusi visu nedēļu katru dienu tajos laikos, kurus tu pieminēji maigi sakot ir muļķības. Visu tak var redzēt statos ( reali spēlētas ir tikai 2 dienas pubā). (no offence) Jā un tiešām citreiz serverī ir haoss, un tieši tādēļ arī lūdzu Up, lai to novērstu.

Šobrīd mani interesē to adminu viedoklis, kas bieži uzturās pub serverī.

Link to comment
Share on other sites

Par banu +, bet par xnextmap galīgi nezinu, šaubos, vai ir nepieciešamības. Tas, protams, nebūs atkarīgs no manis.

Par banu REC tādēļ, ka pēdējā laikā diezgan bieži ir serverī admini bez BAN tiesībām, ar slajošanu un kikošanu, protams, var izlīdzēties, bet tas tā nenopietni..

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Alise sorry, bet runāt tā itkā tu būtu spēlējusi visu nedēļu katru dienu tajos laikos, kurus tu pieminēji maigi sakot ir muļķības. Visu tak var redzēt statos ( reali spēlētas ir tikai 2 dienas pubā). (no offence) Jā un tiešām citreiz serverī ir haoss, un tieši tādēļ arī lūdzu Up, lai to novērstu.

Šobrīd mani interesē to adminu viedoklis, kas bieži uzturās pub serverī.

52h taa nav visa nedeelja .Dun tu peeti manus status? .O?

p.s. ?*)) eh.. ja csdm nebuutu kampermeiter .DD es pubaa laikam vispaar neraadiitos?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...