Jump to content
GIGN Forum

Atmiņas


budulis
 Share

Recommended Posts

Yo,

Vakar beidzot pa ilgiem laikiem atkal pielikos pirtī, un bija pāris foršu notikumu par kuriem gribās tagad pasmieties! Tā, kā tas ir jautri būtu forši, ja katrs šeit ierakstītu pāris notikumus no saviem tussiem par kuriem mēs kopā varētu pasmieties :D

Piemēram mēs daži džeki un meitenes vārījām arpusē savu trako zupu pie pirts vienā lielā katlā un tad vienkārši mēs džeki palikām vieni ( meitenes aizgāja pēc burkāniem zupai! ) un viens savu 4ināru/ben4iku/4in4iku/izsmēķi netīšam iemeta zupas katlā, un šis benčiks protams nogrima un pazuda :D Labi viss ok mēs norēcāmies un kad zupa bija gatava gājām iekšā pie galda ēst viņu, jo ēst gribējās pat zinot, ka vienam patrāpiīsies ben4iks :D Nu tā nu mēs ēdām līdz vienai meitenei vnk mutē tas parādijās un viņa izrāva visu uz āru :D un tad vienkārši mūs sasita :D Nedaudz ļauni taču jautri ;-!

šis nebija, tas jautrakais stāsts vnk man ir slinkums vienu atgadījumu aprakstīt, kurš notika pēdējos pilsētas svētkos, bet nu tēma gāja par atkačalku, aizmigšanu pie veikala, un par dabūšanu pa purnu :D

So izsakieties :) būs jautri palasīt!

Link to comment
Share on other sites

<_<

Kāpēc tikai mazgadīgie? un kapēc vienmēr vemj????

Tu gribi teikt ka pilngadīgie vairs nedzer un nevemj?

+ Kurš saka, ka mazgadīgo pirts, bija bljed?

Vispār, ja tev neinteresee neraksti un nosit duure uz saviem pilngadiigajiem tusiem ar maksts merisanos idiot!

Link to comment
Share on other sites

Tu vēl neesi sapratis, ka šajā "komūnā" nedrīkst tādus rakstus rakstīt...

Lūk neliels novērojums -

M: Vajag jaunus smieklīgus topikus..

A:Ok. Kad būs iedvesma uztaisīšu.

A: Tā vakar normāli pasēdējām iedzērām , tādi joki gāja vāļā - .....

M: Tu esi lo*s , na*uj te posto?

A:Miers

M:Pats tu miers, ko veido šādus topikus deb*lais ?

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Lūk neliels novērojums -

M: Vajag jaunus smieklīgus topikus..

A:Ok. Kad būs iedvesma uztaisīšu.

A: Tā vakar normāli pasēdējām iedzērām , tādi joki gāja vāļā - .....

M: Tu esi lo*s , na*uj te posto?

A:Miers

M:Pats tu miers, ko veido šādus topikus deb*lais ?

jap laikam Te jāpaartiek tikai no lasiisanas :)

savadak tikai pa galvu ar rupjibaam dabusu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev shii komuuna liekas tik degradeeta un stulba, tad nafig tu sheit raksti vispaat? Manupraat otrais topiks ,kur tu uzraksti kaut ko taadu.

Okej, galaa ir jautaajuma ziime, bet luudzu neatbildi. Es zinu, ka tu esi pieaudzis un visaadaa zinjaa perfekts cilveeks.

<e> tas bija domaats un-naturaalim..

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Okej, galaa ir jautaajuma ziime, bet luudzu neatbildi. Es zinu, ka tu esi pieaudzis un visaadaa zinjaa perfekts cilveeks.

<e> tas bija domaats un-naturaalim..

Da vienkaarsi nomierinaties un ierakstiet kadu atgadijumu, tagad sezu un lapos ar alinju cgribas nedaudz pasmieties nevis caur netu naidoties ar kadu cilveku par kuru nezinu neko!Vai vins ir siks dirslaks vai vnk paraudzis gudrnieks!

Edited by budulis
Link to comment
Share on other sites

Es dazreiz šeit uzspēlēju video spēles kā - Team Fortress 2 un Counter-Strike 1.6. Es bieži vien palasu forumu un redzu, ka cilvēki šeit ir dīvaini. Viņiem patīk piesieties citu cilvēku kļūdām un par tām smieties. Es saprotu, ka jūs neesat dzīvojuši īstu dzīvu, jūs nezinat, ko nozīmē uzdirst neīstajam cilvēkam. Ja šeit uzturēšos tad aizstāvešu vājākos , jo zinu, ka tie moderatori un dirsēji ir sīki kaulaini radijumi....

So Fuck Off Morons.

And Don't Fuck With Me!!!

Link to comment
Share on other sites

So Fuck Off Morons.

And Don't Fuck With Me!!!

Tā nav kļūda, bet gan cilvēka stulbums! Kļūdu var pieļaut pielaižot bikses, neieliekot komatu teikumā, apčurājot poda malu, bet nevis uztaisot debīlu topiku!

Ja aizstāvi, tad aizstāvi to kas ir pelnījis lai viņu aizstāv, nevis puišeli, kas uztaisa topiku kurā viņš raksta, kā viņš sadzerās, vemj un taisa sūdus.

Nerunāsim pat par tekstu, kas lasot iedzen riebumu pret teksta autoru.

EDIT: Es ar čaļiem, un dažām meitenēm normāli kapājām šņabi, tad izdomājam iziet ielās un atradām bomžus kurus sasitām zili melnus! KRUTA NE ONEONEOENEO!O!O!O!!!111!!!!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Ja aizstāvi, tad aizstāvi to kas ir pelnījis lai viņu aizstāv, nevis puišeli, kas uztaisa topiku kurā viņš raksta, kā viņš sadzerās, vemj un taisa sūdus.

WOW pensionar tu gan esi lohs ne? Laikam tiesaam jasak iztureties rupji bet pasaki man kur es tur uzrakstiju ka es apveemos un taisiju sudus bljed?

A???? Tu sava izteelu pasaulee dzivo un visu izlasi nevis taakaa tas ir bet taaka tu gribeetu lai ir par ko piesieties?

Cik tev isteniba ir gadi ? 17? 18? Akdievs cik tu pieaudzis izklausies! Milzenis vnk! pargudrais cyka!

Nepiepisies tur kur nevajaga ja pats apzinies, ka berniba tevi sita ar suudainu saldejuma kocinju!

Link to comment
Share on other sites

WOW pensionar tu gan esi lohs ne? Laikam tiesaam jasak iztureties rupji bet pasaki man kur es tur uzrakstiju ka es apveemos un taisiju sudus bljed?

A???? Tu sava izteelu pasaulee dzivo un visu izlasi nevis taakaa tas ir bet taaka tu gribeetu lai ir par ko piesieties?

Cik tev isteniba ir gadi ? 17? 18? Akdievs cik tu pieaudzis izklausies! Milzenis vnk! pargudrais cyka!

Nepiepisies tur kur nevajaga ja pats apzinies, ka berniba tevi sita ar suudainu saldejuma kocinju!

Tas bija vairāk kā piemērs, bet nu ja tas tavu sirsniņu tā aizskāra tad atvaino, neņem ļaunā! :D

Jā, ja tā padomā tad varētu būt ka kaut kas no loha manī ir. Losīts man tā kā mīļvārdiņš.

Jā, kā normālam cilvēkam, man ir iztēle, un ļoti bieži to pielietoju ;)

Vai tad gadiem ir tik liela nozīme, vai tomēr tam ko tu raksti publiskajā vidē!

Par pārējo, Smaids līdz ausīm (tikai nepārproti)

Link to comment
Share on other sites

Tev nekas labaaks ko dariit, kaa tupeet forumaa un gaidiit kaadu uzdirsienu? Kaa tu var zinaat/paziit cilveekus, ja tu nezni vai neesi pat redzeejis vinjus dziivee? Es patieshaam noveerteeju to, ko tu dari, bet reizeem tev vajadzeetu arii paskatiities uz topika autoru un vinja staastu. ja pieljauj kljuudas, tad dziivo ar taam, bet nevis lielies kaa ar fantastiski smiekliigi gadiijumu. :)

Link to comment
Share on other sites

"Čaļi" , jums gudrajiem postotājiem vispār ir pāri 20 ? Ja ir , tad jūs slimojot ar nepārticības kompleksu. Nomelnot citus ir jautri.

Lai cilvēks "Spama" sadaļa raksta, ko grib. Iemācaties atbildēt pozitīvi " Jobanie latvieši " . Nevaru vairs lasīt to huiņu, ko citi idioti raksta.

No malas vērojums - vienīgais normālais moderators šeit ir Tedijs.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

nu karoč ponjal, ka seit var rakstit tikai moderatori un admini un vinus tikai nenodirsis! Jo savaa starpaa ir baigie draugi nu ok, lai taa ari paliek vienkarsi cik skatos jus pasi neveidojat diskusijas!

+ Nedomaju, ka no paris tukstosiem cilveku, te vismaz 100-400 nav tadi kam patiik sadas diskusijas.!!!

Ta, kaa ja tu tiesam nevelies to lasiit tad nelasi! un veido savu sadalju, kur lasit tev patikamas lietas pensionar.

Jeb arī Tev nav izdoma, ko pasam izveidot? Un patik tikai dirst virsuu NE?

Pat ja Tu saki mazgadiigo tusi neinteresee! taatad tu esi lielaaks un Tev par visu pohuj ne? nu Ok lai taa ari paliek vienkarsi, ja mes esam mazgadigi, tad ari runasim savam vecumam atbilstosaa noskanaa~! Netaisamies jau izlikties, ka esam par paaris gadiem vecaaki! (kaa to dari TU)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kapec visslaik pensionārs visiem brauc augumā? Reģistrējies te, un tagad jūtās big papa. Smiekli nāk.

Itkā nekas īpaši smieklīgs nau bijis, ņemot vērā ka esmu vairākas reizes aizmidzis kur pagadās. ;]

Link to comment
Share on other sites

Itkā nekas īpaši smieklīgs nau bijis, ņemot vērā ka esmu vairākas reizes aizmidzis kur pagadās. ;]

mana piepildee postaa ari bija ka nekas iipasi smiekligs nebija taadelj gribu palasit citu piedzivojumus!!!!nejau visi tikai dzer un vemj ka to saka pensionars pec savas pieredzes laikam!

Link to comment
Share on other sites

pensionвє bпe, iemвcies netзlot papu. Tвpat рeit nevienu neтem nopietni un tвpat kautvai tu uzraksti vai nu sыdu vainu galоgвko literвrisko darbu tevi tikuntв kkвdi pusmiljons cilvзki vienkвrрi uzliks mоksto tavam postam, jo to atkal ir rakstijis "pensionвrs" kura posti 80% gadоjumos ir uzdirsiens vai arо totвls sыds kuru pat iesвkt lasоt ir slinkums. Ok es eju beidzot padirst, tevis dзп baigi cietos.

Link to comment
Share on other sites

Haha, norēcos par to, ka topikā ar nosaukumu "Atmiņas" visi viens otru nodriš un ir baigais sūds :D Un tomēr, par manām atmiņām, hmm...

Ja nopietni, tad tādu brīžu ir ik uz soļa, jo vienm. ir kāds, kas izdara kādu muļķību, vai kko pasaka, etc. sūdus taisa :D

Un tomēr, piem. šogad, janvāris laikam vel bija, un, dzerot Rīgā pie drauga dzīvoklī, gājām uzpīpēt uz balkona. Protams, katrs abruņojās kā māk, viens ar biezo jaku, otrs t-kreklā aizgājauz balkonu. Tā nu mēs norēkušies par kārtējiem sūdiem pamazām devāmies uz istabu. Draugs palikās pēdējais, jo viņam gribējās pačurāt, un tā nu viņš no 5. stāva balkona viņš čurāja (ārā bija diezgan auksts un sniegs ar sniga :D). Bet mēs tikmēr aiztaisijām balkonu ciet, līdz ar ko draugs netika istabā :D Tā nu viņš tūr sala, bļaustijās, viegli dauzija balkona stiklu (nu to, kas durvīs ir). Beigās sāka jau mūs šantažēt, ka izdauzīs stiklu, bet mums bija pohuj, jo tas jau bija viņa dzīvoklis :D Tā nu viņš tik tiešām sāka daudzīt stiklu, līdz brīdim, ka tā stiprāk iedauzija stiklu un pavērās diezgan lielas plaisas :D Tā nu saprotot, ka viņām jau bija zajebals un stikls arī vairs nebija vesles, ataisijām balkona durvis vaļā. Iekšā nākot, atceros, kā viņš lādējās par to, ka mēs ar viņu tā izrīkojāmies :D

Bet nu, bija jautri :)

Link to comment
Share on other sites

ha, man patīk, ka vienīgais kko par tēmu ir uzrakstījis Skams, pārējie pārsvarā tikai lej nevienam nevajadzīgu sūdu, kuru kultivē pensionārs ar savu smaidu līdz ausīm. :thumbsdown:

Par mani runājot, visādas huiņas ir gadījušās. Vemju es būtībā katru reizi, kad pārdzeros kā cūka, so, labāk pastāstīšu par zālīti, kā pirmo reizi sanāca apkurīties. Kad es sāku mācīties jaunā IESTĀDĒ, iepazinu vairākus labus un ne tik labus cilvēkus, un viens čalis pateica, ka var atnest trafku uz rītdienu, ok, sacīts darīts - pienāk 3. septembris, un ejam uz peroniem kurīt. Tālākais trips bija psc. Ejot lejā no perona jau mute bija sausa un galva sāka griezties. Pēc tam ar man sākās grafiskās spēlītes, attēls sāka dalīties baltos un melnos kvadrātos, tad sākās tāds effekts kā ieslēgtam TV bez ejošām televīzijas programmām. Mazliet vēl pamainījās krāsas, un tad man sāka šķist, ka es zaudēju redzi ar katru nākošo acs piemedzienu (laigan es vienkārši sāku vērt ciet acis). Kad pienāca pēdējais acs piemiedziens, es, protams, vairs neko neredzēju, un tad sāka galvā skanēt bēru zvani, kas bija vsp pilnīgs PISDEC. tālāk jau lēnām trakās zāles iedarbība sāka pāriet, redze atgriezās, un vēlvienreiz izgāju cauri visam iepriekšminētajam, un tad, kad jau biju nonācis skolas pagalmā, sanāca neslikti novemties, ko, protams, redzēja padaudzi cilvēki, un pēc tam mani uz kādu mēnesi iesauca par zaļo, laikam, dēļ sejas nokrāsas tajā brīdī :D

Visai neinteresanti, bet šo es uzrakstīju par spīti pārējiem offtopika dzinējiem :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...