Jump to content
GIGN Forum

Atmiņas


budulis
 Share

Recommended Posts

es tiešām nesaprotu, par ko jūs visi diršaties, tiešām varētu būt (un arī ir) palasīt šādus stāstiņus, bet, vot, jūs uzreiz pilnīgi par neko sākam braukt augumā.. labi, protams, pirmais posta noformulējams ir kilometriem tālu no ideāla, bet doma tak bija skaidra. :thumbsdown:

nepārticības kompleksu.

un nevarējos atturēties šito nenokvotēt, nepārticības komplekss FTW :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Itkā nekas īpaši smieklīgs nau bijis, ņemot vērā ka esmu vairākas reizes aizmidzis kur pagadās. ;]

Tad ko tu uztraucies, pasmejies un dzīvo tālāk! :thumbsup: Man prieks ka kādu varu arī sasmīdināt. Pozitīvi...

quelyd Un ko tavu prāt es daru. Mācos, bet iemācīties var tikai darot kaut ko, vai ne?

Daļēji par to mīksto varu piekrist (protams bišķi pārspīlēji bet nu...), tikai žēl ka tos saucamos "mīkstos" es neuztveru nopietni, bet kā joka devu visai dienai.

WOW 20% ir arī kaut kas sakarīgs, pozitīvi...

Šoreiz izņēmum kārtā izlasīji? Atvaino ka pievīlu tavas cerības :( Varu tikai ieteikt nelasīt manus postus, ja no tiem tev cietais nāk virsū.

EDIT: Par tēmu.

Gāju pa ceļu, protams atkal ar daudz čiksām, un pēkšņi ceļam priekšā nokrita koks, tā pārmīzu jēgu, likās ka ja būtu gājuši bišķi ātrāk mēs būtu pagalam.

Link to comment
Share on other sites

Hāh, šitas ir labs :)

Nesens atgadījums - Pie radiobāra piebrauc nu nejēgā smuki/stilīgi/kvalitatīvi notūnēts Honda Accord un vēl pērļu baltā krāsā ~_~ Atverās aizmugurējās durvis no kurām pabāžas sievietes galva un tiek palaists tāāāds pūtiens ka prosta pizģec :D Skats vienkārši epic.

Link to comment
Share on other sites

Itkā nekas īpaši smieklīgs nau bijis, ņemot vērā ka esmu vairākas reizes aizmidzis kur pagadās. ;]

Par pensionaaru +1

Khem... nu jaa.. 3 dienas paliki Talsos pie manim un chomi tevi iesauca par manu deelu :D

Nu pasham ari ir gadijushies interesanti gadijumi, kurus sheit varetu uzraxtiit kaa graamatu, bet slinkums !

Good Men.. .svakmens... es ilietoju arii padaudz, bet nevemju :lolza::whistling::lalala:

Link to comment
Share on other sites

Atcerējos vienu pretīgu atgadījumu. Sēžam četratā pie kkādām trubām rēcam. Pēkšņi viens sāk rīstīties, prosta sāk vemt. Man aiziet ciet es sāku vemt. Pēctam mēs jau visi četri vēmām un tā pamatīgi. Vnk yo, atceroties sūdīgi palika.

Link to comment
Share on other sites

Patiešām, šis varēja izveidoties par interesantu, sakarīgu topiku, ja vien pensionārs nebūtu sācis huiņu rakstīt. Tas, ka tu te tēlo pieaugušo, pareizo čali, kurš nekad netaisa sūdus, nenozīmē, ka arī visi pārējie tādi ir. so stfu

Par tēmu runājot, visādas stulbības notiek gandrīz katru nedēļu. Piemēram, līdz trijiem naktī skraidīt pa mežu apkuronā. ^_^ Vēlāk, kad būs iedvesma, gan jau te kaut ko ierakstīšu(ja topiks jau nebūs nomiris).

Link to comment
Share on other sites

Topiks tiešam vārētu sanāk labs, ja kaut kā mēģinātu iztikt bez vemšanām, jo tas izklausās tiešām truli. Vai tad tiešām nav bijis nekas smieklīgs kādam, ja ne pats to atceries, tad vismaz ko draugi ir atstāstījuši.

Tad nu mans stāstiņs ir par vienu dzimeni vai prostu tusiņu, tas jau nebūtu tik svarīgi. Tad nu tuss kā nākas, ar kārtīgu ēšanu, dzeršanu, daņčiem un parējiem tusiņa sīkumiem. Bums rīts. Atveru acis, viss balts (nezinu vai tas tajā brīdi man ienāca prāta vai pēc tam kad atstāstīju draugiem) nodomāju ka esmu beigts. Bet tad es sajutu ka kaut kas pil uz galvas, pacēlu galva augšā un redzēju, sapratu ka esmu aizmidzis dušā :D tāda viegla nopūta un spēku saņemšana, lai pieceltos un ietu pagulēt, kur cilvēkam pienākas.

Tad nu viens gadījums būtu izklāstīts.Jaskatās kā šis topiks ievirzīsies, varbūt padalīšos ar velvienu stastiņu.

P.S L1nk1n, tu varētu pastāstīt kā mums gāja pa DubFX konci :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

eeem.. jaa, tas bija labs pasakums !

Satikos ar shito njubu, iedzeram maskavieti 0,7 un vel kaut kadu bruno, laikam boni !

Aizgajam uz tusu, tuss kaa tuss... BAMS !!! Nakamais moments, sezu tribines ar parplestu bikshu labo celi un asinojoshu labo plaukstu ! Meginajam kaut kaa nosusinat ! tad peksnji viena meitene iedeva tamponu man. Nu taa es tureju tamponu rokas lai uzsuuc asinis ! BUMS !!! nakamais moments ! Atveru acis, preti idebesis, gulju pa pusei zem solinja turpat Sauleskalnaa. Skatos, baltaa maika asinana, bikses asinjainas. Zvanu h1tex`am ! Tie kaut kur uz centra pusi velk, es liidzi ! Prasu kaa es atluzu ? Izradas, ka es esmu pazudis kaut kur laikam ! :D nakamais moments majas ! Asinjaina spilvendraana, saposha galva un roka nezeliigaas sapes ! Kaa tas gadijas es nez :D

Edit: zem solinja pamodos ap pu6iem no rita, bet pedejais kadrs bija ap 2iem :D

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...