Jump to content
GIGN Forum

Ur Nick


Oddish
 Share

Recommended Posts

Gribētu uzzināt šejieniešu Nick'a nozīmi, izcelsmi, lietošanas ilgumu u.t.t. smile.gif

mans Oddish nozīmē Savādais, Dīvainais

atradu brālēna pokemonu kladē biggrin.gif

lietoju ~4gadus

pirms tam man bija tādi kolosāli niki kā: Kamoliņš, Mr.Tod, Tydor un Todedor biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gariks. Sauc mani jau tā draugi no kādu 6 gadu vecuma. Tas tāpēc, ka man vārds Edgars un uzvārds Gar* (kas mani pazīst, tas zinās) wink.gif Un pats es tāda pagara auguma, kādi nieka 2m laugh.gif

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

uhm k-kad tad kad dabuju mdsl tad apmeeram arii nopirku vienu kreklu un taa izdomaajaas ka dereetu jauns niks un tas krekls taa tieshi karaajaas pie datora un ieraudziju tur nejaushi uzrakxtu ExtraOrdinary biggrin.gif

tulkojums - neparasts or smthn, peec kaada meenesha izdomaaju ka ir par garu un turpmaak lietoju iisaako versiju - Ordinary un jaunaakie saiisinaajumi ir ord vai ordy happy.gif

uhm.. iepatikaas un taa vinsh kaadus 2-3 gadus jau lietojas man smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ir taada veca sen aizmirsta grupa whitesnake ... kaut kad sen netaa uzduuros un noklausiijos paaris gabalus... nekas iipashs bet nu ok.. smile.gif it ka jau banaals nicks bet man patiik... sneiks ir izplatiits nicks taapeec biezhi var satikt visaadus vaardabraaljus dry.gif nu tas taa... bet laba ideja topicam! thumbsup.gifeusa_clap.gif

Link to comment
Share on other sites

kr4 mans niks tika izveeleets kaadus 2-3 gadus atpakalj, vienkaarshi vajadzeeja izdomaat sev niku. Ienaaca praataa flashback. Skan labi, paskatiijos tulkojumu - Narkotiku radiita halucinaacija(Nu ir veelviens - atskats pagaatnee, bet tas mani nesaista smile.gif ). O, tas der! Un aiziet.

Pirms tam man bija tik uuberiigi niki kaa Joker vai R.I.P., bet tajaa laikaa cs onlainaa veel nespeeleeju. CS`aa jau kopsh saviem online speeles saakumiem esmu paziistams kaa flashback cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

uu man pirms 3-4 gadiem uzdaavinaaja tkreklu, uz kura bija rakstiits HyperShirt happy.gif nu tad izdomaaju, ka vajag niku, un taakaa miiljaakais tkrekls bij shis, tad kljuvu par HyperBoy smile.gif

kaugan peedeejaa laikaa meedzu deeveet sevi arii par HyperBoT wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu mani taa ir iesaukusi komandaa un dazi kadri arii darbaa wink.gif kapeec tiesi fly to iisti neviens nevar atcereeties smile.gif , bet man tiiri labi patiik liidz ar to arii esmu apmierinaats... sitas niks man ir ~3-4 gadus - iisti neatceros wink.gif

Link to comment
Share on other sites

lol es pirmo reizi lidz galam izlasiiju Oddish'a niku liidz shim es visu laiku to pienjeemu kaa pashsaprotamu Oddinsh.

neatceros vairs kad tieshi izdomaju savu niku jau ljoti sen bet visus vecos man speera jo bija taadi ne visai originaali. Kur shito dzirdeeju ar vairs neatceros. Protams niks sakuma bija domats kaa taads pagaidu bet beigaas iegaajaas.

Link to comment
Share on other sites

taarps kursh ir evil un izliidu no zemes 4.gif

dirsējs. Pats, tāpat kā es pirms ~4 gadiem močīji wormus. Es jau labprāt sauktos tagad par Spoilu Squashu vai Demolishu, bet tā nu ir sanācis, ka man patika niks Macho Maen. Gadiem ejot nometu to otru vārdu, vienkāršības pēc. Šitāds niks laikam kādus ~5 gadus varētu būt, neesmu ne reizi mainījis, kopš pirmās reizes kad UT tīklā sāku močīt. Gribējās gan vienubrīdi mainīt niku uz farinelli-kastrāts vai arī "es tevi nošāvu ar"

Link to comment
Share on other sites

heh.. nu vajadzeeja niku.. njeemu priekshaa anglju-latvieshu vaardniicu un shkjirstiiju.Apstaajos pie Cold, taads vienkaarsh vaards, nevienam taadu nebiju redzeejis.Un taa kaa esmu tads neruniigs, auksts un arii speelees vienmeer labaak ir patikushastad ice/cold magjijas nevis piemeeram Fire, un vispaar patiik viskas auksts cold.gif tad likaas tiiri piemeerots niks smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pashos pirmsaakumos, tb vienaa no taam beta versijaam, kas pa lanu tika pleestas, niks bija RudY..

tad kkaa aktuaals vaards paraadijaas biatch(tip slangaa no vaarda bitch(protams, ir vel n-tie varianti biotch, biaatch, biaiaiaitch biggrin.gif utt.)), bet nu neviens iisti nezinaaja kaa tad iisti tas vaards rakstaas. Es izdomaaju savu variantu: Bijach. Arii saakumaa plaanots bija iisterminja nikneima statuss, bet taa nu tas iegaajaas. Bet nu vairs es toch to vaardu neuztveru, kaa atvasinaajumu no biatch. Tas ir vnk orgjinaals nikneims. Un zinu(vismaz ceru), ka otra taada nav.

Link to comment
Share on other sites

niks frenzzi, taa pareizi buutu frenzy - tulkojumaa nepraats, azarts, trakums. niks jau man taaads ir kaadus 2 gadus, varbuut drusku mazaak. ieprieksheejos nikus neraxtiishu jo tie bija ljoti debiili laugh.gif

P.S. outlawz, taa bilde tev signatuurii ir vnk loliiga XD.gif

Edited by frenzzi
Link to comment
Share on other sites

Saaksim ar Biograafiju.

Vareetu teikt ka man niks nebija kopsh atbraucu no Amerikas ap 2002 gadu. Tad es aizraavos ar speeli RuneScape (mmorpg tipa speele), kuraa man niks bija Fish07 (Pwn0rz) , taalaak saaku speeleet cs 1.5 (Protams sen, sen es speeleeju skolaa uz kompjiem laikam 1.3 versiju un tur es niku neatceros), kur man niks bija Ruddy. Peectam naaca rinda ar visaadiem citiem nikiem: FireDeath, KoShKa un da huj zin veel kaadi tongue.gif Viens no shiem nikiem man likaas tiiri miiljsh un domaaju patureet vinju, bet nezinaamu iemeslu deelj, kkaadaa veidaa man sanaaca nomainiit niku uz Koshkers.

P.S. Niks KoShKa laikam radaas peec kaadas krievu valodas stundas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...