Jump to content
GIGN Forum

Kārtējais Sabafricētais Sūds?


quelyd
 Share

Recommended Posts

Tu zābaks esi? Viņš ir gana populārs , un naudas arī viņam netrūka .

Runājot par šo visu , cerams jau , ka viņš ir dzīvs , bet ticēt tam negribās.

Vēl joprojām var no kautkādiem 2paca fanātie var sadzirdēt , ka šamējais ķipa esot dzīvs , un to visu izdarīja , lai viņa ierakstus pirktu , bet MJ šaubos vai tas būtu jādara.

YO , es C-walkers =DD

HA HA HA !

Link to comment
Share on other sites

Jā un es tagad dzeru viskiju ar tūpaku. :D (vai arī kādu citu čali, kurš ir balts, garmatains un apaudzis ar bārdai līdzīgu apmatojumu. Nē, es to neattiecinu uz Maiklu :D )

:santa:w4ck0lmfao:troutslap::sparta::umnjiks::megalol::arfa:

btw, laikam mans msailiju rekords.

p.s. Vajadzētu ielikt kautkādu stilīgu Maikla smaidiņu. Nu tādu kā ZAVALI JEBALO, tikai ar Maiklu, kurš taisa savu cepures triku(nu nejau to ar trušu vilkšanu)

p.p.s. zb. Kamēr rakstīju, kāds jau uzspēja izspļaut joku par t'upaku.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Mind saproti vinsh ir paraadaa taadiem, kuri ir LJOTI ieintereseeti lai noskaidrotu vai tas patieshaam ir vinsh kas gulj miris! Shisn nav tas gadiijums kur nokrita noklints un nav atrasts vai sadega liidz nepaziishanai! Reaali vinsh visus savus paraadus uzgruuda savai gjimenei (nemaaceeshu pateikt konkreeti kas bija rakstiits testamentaa) tomeer tas ir fakts!

Jebkuraa gadiijumaa es minimaali veeljoprojaam seeroju, jo man patieshaam patika MJ dziedaaja! :waaahhhh:

Link to comment
Share on other sites

:plzdie:

Es paziistu vieno LV paparaci (tas nav saliidzinaami ar USA) un tas ir vinja hobijs! Neko nepadariit ir taadi cilveeki i vsjo!

Atbildod uz chilside - MJ bija taads kuru cieniis pus pasaule, un tur neko nepadariisi...

Link to comment
Share on other sites

[Šitā teorija vispār owno]

Trakāko teoriju vidū ir arī tāds minējums, saskaņā ar kuru Džeksons miris jau pirms diviem gadiem, un Londonas preses konferencē, kurā viņš paziņoja par atgriešanās koncertiem, patiesībā uzstājies viņa dubultnieks. Patiešām Džeksona parādīšanās martā Londonas ?O2? arēnā bija visai dīvaina arī pēc viņa standartiem. Ieradies ar pusotras stundas nokavēšanos, dziedātājs īsi un bezsakarīgi paziņoja: ?Un tas arī ir viss,? ? un nogāja no skatuves neierastā, plašā solī. Kā apgalvo sazvērestību teoriju aizstāvji, viņš bijis pārāk garš, un viņa pirksti bija pārāk īsi, lai tas būtu īsts Džeksons. Pēc viņu domām, īstenais popmūzikas karalis īsi pirms preses konferences pārcietis nervu sabrukumu. Saskaņā ar daudz pārdrošāku teoriju Džeksonu ?nospēlējis? kāds dubultnieks, kas pirms vairākiem gadiem atradis dziedātāju mirušu ?Nekurzemes? rančo.
Link to comment
Share on other sites

Nē, lielāka hujņa ir šī :

Saskaņā ar vienu no neprātīgākajām sazvērestības teorijām Maikls Džeksons nav miris dabiskā nāvē, bet to ir nogalinājis neviens cits kā Irānas prezidents Mahmuds Ahmadinedžads, lai novērstu uzmanību no pēcvēlēšanu represijām. Kā raksta kāds interneta lietotājs sociālajā tīklā "Twitter", Irānas nestabilajam režīmam popmūzikas karaļa nāve iestājusies visizdevīgākajā brīdī - viņš aprij visu mediju uzmanību, efektīvi nogalinot pēdējās cerības uz revolūciju. Diemžēl vai par laimi, šādam pieņēmumam gan nav nekādu pierādījumu.

:slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap: reiz miljons.

http://www.tvnet.lv/izklaide/fun/celebriti...e.php?id=540347

do drugs yo

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Saskaņā ar vienu no neprātīgākajām sazvērestības teorijām Maikls Džeksons nav miris dabiskā nāvē, bet to ir nogalinājis neviens cits kā Irānas prezidents Mahmuds Ahmadinedžads, lai novērstu uzmanību no pēcvēlēšanu represijām. Kā raksta kāds interneta lietotājs sociālajā tīklā "Twitter", Irānas nestabilajam režīmam popmūzikas karaļa nāve iestājusies visizdevīgākajā brīdī - viņš aprij visu mediju uzmanību, efektīvi nogalinot pēdējās cerības uz revolūciju. Diemžēl vai par laimi, šādam pieņēmumam gan nav nekādu pierādījumu.

:slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap: reiz miljons.

http://www.tvnet.lv/izklaide/fun/celebriti...e.php?id=540347

do drugs yo

šo te lasīju jau dienā.

Esmu zem galda... :D

Link to comment
Share on other sites

aj... karoče dzīvs vai miris, abiem iznākumiem bija/ir iemesli... visiem tiem video un faktiem varētu uzspļaut zaļu puņķi, ja vien nebūtu viena fifīga fakta - publiskās atvadas ((bēres) nebūs muhahahaha vot šitais gan manas aizdomas pakrata totāli... un vēl par tiem bērniem interesanti :) pārējais var būt tikai interesanta sakritība

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

runā ar taka dziedi. bļe viņam nauda trūka vairāk nekā tev. viņš tērēja vairāk nekā pelnija un iebraucis bija drūmās auzās. vsp tāpēc arī bija paradzēta šitā pēdēja megatūre, lai kko sapelnītu/

Link to comment
Share on other sites

vienigais zabaks te esi tu, tas jau sen bija zinams, ka vins gadiem ilgi bija uz bankrota robezhas

vispar, sita spekulesana ir bezjedziga, protams, ka vins ir miris un viss. youtuba un visados spokos, un hzkurvel var ari redzet video, kur busham stav citplanetiesi aiz muguras un dvinu tornos NLO iesauj raketi :lohs:

Link to comment
Share on other sites

lol man ari liekas ka tomer ir miris ! Bet pirmaja diena kad uzinaju, ka vins ir miris es uzreiz domaju, ka vins instcineja navi, lai pastitos ka bus kad pasaule domas ka vins ir miris + uzstaisis plastisko operaciju, lai vinu nekad neatpazitu, draugiem to pat rakstiju ka slimu iedomu murgu :D bet tagad izlasot so topicu..... :papa:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...