Jump to content
GIGN Forum

Maikls Dzeksons


psycho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

žēl, ka puisim ar senci nepaveicās, kurš viņu pastāvīgi seksuāli izmantoja. nebūtu tāds kroplis viņa dzīvē gadījies, iespējams, būtu muzicējis vēl šodien.

čalis, piepildīja jebkura cilvēka sapni un mainīja pasauli. cieņa viņam par to un lai vieglas smiltis.

Link to comment
Share on other sites

Gigns bez dauņiem nebūtu gigns. Tādus kā tevi vajadzētu nobakstīt līdz nāvei ar zobubakstāmo.

Žēl, protams. Kaut kad nesen te biju uzveidojis topiku ar domu savākt līdzbraucējus uz kādu no viņa koncertiem Londonā. Eh.

Link to comment
Share on other sites

c6adf24a6dac3896cdb1333229564fe6.jpg

un es ar kaut kā nejūtu lielu žēlumu, jā, mūzika šim ir izcila, bet, ņemot vērā, ka šis savā nekurzemē to tik darīja, kā ar maziem bērniņiem "spēlējās", tad nevaru just nekādu lielu žēlumu.

Link to comment
Share on other sites

r&r - tev vienkarshi veci stereotipi. Paaugsies un spalvains paliksi un nokritis tev deguns un ari gribesi kadu mazu berninu "paspeleties"! ;)

Niderlande laikam ir pedofilu organizacija kas aizstav vinu tiesibas. A Zviedrija dafiga gimenes drate savus bernus jo ir pedo po nature.

A pa dzeksonu - skiet, ka tur neko nepieradija. neatceros tas pravas iznakumu.

Bet vispar pedinji ir slikti, ja!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ah, nu, ko jūs tiešām esat tik lētticīgi? protams, ka džeksonam ir daudz reiz labāki advokāti par kaut kāda vienkārša piecgadīga čaļa vecāka advokātiem... ka prāva tiek zaudēta, daudz vēl neko nenozīmē. bet, nu, lai paliek, nav jēgas strīdēties, tāpat kopsaucējs nekad netiks atrasts.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

r&r, dzeksonam nebija beerniibas. vinsh to izdziivoja jau palielos gados. un, kaa jau MieZiiS_JanX teica, kkaadi dornji vienkaarshi izdomaaja no vinja izkraapt naudu.

Dzeksons vienmeer paliks pop karalis. vinja vecie hiiti nenovecos. vismaz man nee.

Link to comment
Share on other sites

bet ja vins neko ar seju nebutu darijis, tad noteikti vins nebutu tik augstu uzkapis pa karjeras kāpnēm. ;)

tas pasts ar merlinu mensonu - ja nekrasotos, tad viņš nebūtu tik augstu cik tagad ir.

bet tā jau. MJ dziesmas tīri klausāmas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzeksons vienmeer paliks pop karalis. vinja vecie hiiti nenovecos. vismaz man nee.

Es tomeer piekriitu Pinky viedoklim, jo cik atceros tanii laikaa, kad vinju apsuudzeeja dazhaadi masu meediji arii interveeja MJ gjimenes locekljus un kaut kaadus paaris cilveekus no taa Neveralnd, un taa iisti neviens neko sliktu nevareeja pateikt par vinju iznjemot to, ka cinsh sevi ar plastiskajaam operaacijaam ir reaali sakropljojis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...