Jump to content
GIGN Forum

Esmu Kruts Džeks - Man Ir Mikrafons


test2
 Share

Recommended Posts

Topiks būs īss bet par besīgu tēmu.

Tēma saucas - "Mikrafona izmantošana gign publiskajā serveri - argumenti un fakti".

Mēs visi kādreiz esam vēlejušies kļut par microphone fiend'iem tipa MC, DJ, rock*, fristail batlistiem ar krutām ķēdēm ap kakliem, tas viss ir ļoti jauki, tomēr ne visi savā dzīvē par tādiem kļūst, sapņi tiek aizmirsti, dzīve ieiet rutīnā, vecais zabaciņs ... utt. Tomēr kaut kur zemapziņas un prāta dziļumos ideja par nepiepildīto MC karjeru gabājas un kā par laimi ir vide kur tu vari pierādit savu talantu veseai 9 cilvēku auditorijai. Nē tas nav karoke vakars bārā/klubā "Čau rasma" , bet gan COUnter-striaka serveris - ieejam iekša un nospiežam pogu zem kuras nobindots +voicerecord un runajam ... skasiti ... mani beidzot uzklausa un novērtē... WROOONG - 90% gadījumos tavi izteiktie/izkliegtie apgalvojumi un izsaucieni nevienu neiteresē, 80% gadījumos tu traucē citiem cilvēkiem spēlēt, 70% gadījumos cilvēki tevi izdzirdot nodomā KAUT TU AIZVĒRTOS/NOMIRTU/Utt

Ar šādu te aprakstu atklāju tēmu par mikrafonu pielietošanu. Izsakeit savu viedokli

Mans personīgais viedoklis:

Es esmu pret mikrafoniem, pats es senāk milēju ļarkstēt, bet kad man nācās pusstundu klausīties ka divi 16 gadīgi zēni runājās par matemātikas kontroldarbu un tad vēl klausīties žekā kas kaut ko demagoģēja par un ap COUNter-strike taktikām un centās organizēt labi pārdomātus uzbukumus. man tas izbesīja un sapratu ka labāk vispar mikrafonu nelietot.

Es pret.

Link to comment
Share on other sites

Ja spēles laikā kāds runā par tēmu - spēlēšanu, tad viss ir forši. Piemēram, "tur, aiz stūra. Nē, ej tu pirmais!".

Jebkura novirze no šīs pareizās tēmas, kam šī iespēja vispār ir domāta, ir galīgi garām. Un par to lai pļurkstētājs aizrijas.

Kad esi miris, tad tu ar savu murkšķēšanu vairs nevienu netraucē spēlēt, tāpēc pohuj, ko tu runā.

1.6, cik zinu, var tikai voice_enable 1/0 uz visiem, kamēr 1.5 varēja uzmācīgo purnu atslēgt vienu pašu.

Link to comment
Share on other sites

kaa jau augstaak te dazhs labs teica, mic izmantoshana pa teemu csaa biezhi vien var ljoti nodereet, tas pats kaut vai pateikt kur ir C4. Bet biezhi vien(man liekas ka pusei) taa runaashanu sanaak taa itkaa vinji runaatu caur toletes podu vai kaut kaa tml. un tad tas ir kaitinoshi, un protams ka arii to divu 16 gadiigo dzheku matenes KD man galiigi neinteresee ja es esu ieliidis uzspeeleet cs. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa es personiigi speleeju ar iesleegtu mikrafonu un dzirdu ko citi runaa. ja gvelz bullshitu uzlieku xg. that's all.

Kaadreiz cs-aa bij taa ficha, ka var konkreetus playerus nomuteet, bet neesu dorsh vai tagad taa arii ir.

Link to comment
Share on other sites

MIc i lba lieta, bet jāzin normas robežas - pat ja esi dead un kautko muld man nav iebildumu, ja vien tas i jautri?, intresanti un izklaidējoši, bet ja mic lieto Mat ex, vai ko mamma man šodien pagatavoja vakartiņās, vai tu esi šāds un tāds ... tad tas tiešām ir garām, bet kopumā mic i liels + CS'am

Link to comment
Share on other sites

voice_enable 0 nelgjuchii , varbuut tev kaut kas csaa gljuchii !

visliktaakais ir tas ka tad kad iesleedz mikrofonu (nospiezh pogu) speeles skanjas pazeminaas un vairs laagaa neko nevar dzirdeet , sanaak taads skanju kokteilis , ka ei tu sapratiisi kas notiek . Labi var uzlikt voice_enable 0 , bet ko dariit tiem kas to nezin ? Kaadreiz 1.5 bija mute , kad ne dzirdi , neklausies cilveeku , tagad taada nav un no vinja vaardiem arii nevari izvairiities sad.gif .

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

bet ko dariis vecaas omiites un vecie papi ja test2 izsleegs mic - vinji nevarees kauko pastaastiit par kaarteejo santa barbaras seeriju , jo es joprojaam kveeli ticu, cs speelee ne tikai muusu paaudze bet arii vecaasmammas ar krukjiisiem un papi ar priimu zobos sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja jums ar cstrike viss kartiba tad var uzlikt mute ari atseviskiem speletajiesm! Nospidiet esc un player list! tur katram varat uzlikt! BET

Man ar cstrike kas nau kartiba tadel man player list ja laimeejas paraada 2 no 18 speletajiem!

Link to comment
Share on other sites

Paklausieties ludzu neuztveriet mani kaa lahu es cs speleju mazu laiku bet man viss parasti aatri pielec! KAS IR STEAM UN NO-STEAM?

STEAM ir programma caur kuru speelee origjinaalo(pa naudu pirkto) cs (arii hl,hl2,css.. varbut vel kaut ko, neaceros)

NO-STEAM ir piraatiskaas cs,css versijas(no neta kachaataas) ar kuraam var speeleet tikai piraatiskos serveros, taados kaa cs.gign.lv smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...