Jump to content
GIGN Forum

Wicked


n00ke
 Share

Recommended Posts

Telpas tiks izārdītas, kauli tiks lauzti un īstiem geimeriem tas nepatiks. Jo kurš gan grib kustēties spēlējot videospēles?

Un ko tad, ja to roku pakustinu ne tā kā gribu, vai piemēram mugura ieniezas un gribu pakasīt, kas tad notiks?

Link to comment
Share on other sites

Dēēem,tiešām kā tajās nākotnes filmās :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

interesanti a kā futbolā varēs skriet? kā tu uz tepiķa uz vietas skriesi? trenažieri pirks speciāli tam? pie tam uzskatu, ka ļoti ātri piegurs, nu kaut vai to tony hawku spēlējot, cik tu ilgi tā uz vietas lēkāsi? 30 minūtes, stundu? No otras puses fiziskas aktivitātes apvienotas ar datorspēlēm, pretty cool i say :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

bļāād, ko jūs raudat? Tāts Persijas Princis arī uz tādas uzpariktes visticamāk nebūs. Jūs jau te uzreiz iedomājaties tādas spēles, kādas ir uz PC. Manuprāt, tas ir lieliski. Ja vēl ir plaša istaba tad vispār kūl. Spēles tak tiks speciāli taisītas tai ierīcei un netaisīs jau tādas, kādas nevarētu izpildīt. Kas zin, kas būs nākotnē. Pirmie kucēni vienmēr jāslīcina, ja tā tas teiciens bija :)

Link to comment
Share on other sites

ne man īsti iespaidu atstāja, ne man īsti patika. Prikolīgs jau sūds, bet tādu izmantot diez vai izmantošu. Ok, ja būs speciāli spēles sataisītas un inčīgas, tad vēl varētu, bet citādi, kamon.

Cīņas spēle? diezgan lame, ja tu nemāki krutus paņēmienus, vienīgais ko tu vari darīt ir boksēt pa seju.

mašīnu geimi? LOl, jā, es totāli gribu turēt neredzamu stūri rokās - daudz krutāk būtu ar īstu stūri.

futbols? diez vai man ir dzīvoklis futbola laukuma lielumā. Pendeles ir vienīgais no tā sporta veida ko tur varētu spēlēt

skeitošana? Jā, kā tad, vienīgais ko tur var izdarīt ir palekties, nu vēl moš slaidot, nekādus trikus gaisā u.c staffu kā tony hawkā neuztaisīsi.

neesmu vēl nevienu inovatīvu geiming huiņu redzējis, kas man liktos saistošāk par PC.

Link to comment
Share on other sites

Bullshits.

Potenciāls tur ir, bet, piemēram, man ir vieglāk pa menu staigāt ar pults palīdzību.

Un tāpat neviens no jums nezīmēs ziloni, neviens nestāvēs tv priekšā un nelēkās, sitot bumbas pret klucīšiem.

Un tas Milo ir vienkārši lmao. Pedobear sapnis. :)

macho, kādēļ neblogo par konferencēm? Daudz kas foršs, jauns, interesants, par ko runāt E3 ir.

IGN ir labs live fee. G4 baigi lago daudziem. Gamespot ir 2 minūšu lags.

MS konferencē reāli piesaistīja Splinter Cell Conviction un Alan Wake, jeb Max Payne 2.5.

Tos gan, man par laimi, varēs spēlēt arī uz PC. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...