Jump to content
GIGN Forum

Bitch Party @ Liepāja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mani sist [lasīt - neizpratu tava teikuma jēgu un to kāpēc tika quotēts tieši mans posts, kurš, starp citu, bija iepriekšējais un no quotes nebija jēgas]? Tu arī uz Gūdmena party gribēji braukt/nākt, laikam kaut kur apmaldījies pa ceļam. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

ev, tu jau dabūji biļetes?

Biļetes tikai no ritdienas saaks tirgot :) 10:00 saks tirgot :) it kaa ja panjemu 16x D-Light tas man izmaxaaa 8Ls ,a es dabuushu no tiem 9x2=18Ls - 8Ls atlaidi :D Sanak ka es uzvaros uz saviem D-Ligtiem :D Tas laikam der... :P

P.s. Ja jautaasi kapec 18Ls,tad tapec ka njemshu 2vus tiketus...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:) 10:00 saks tirgot :) it kaa ja panjemu 16x D-Light tas man izmaxaaa 8Ls ,a es dabuushu no tiem 9x2=18Ls - 8Ls atlaidi :D Sanak ka es uzvaros uz saviem D-Ligtiem :D Tas laikam der... :P

P.s. Ja jautaasi kapec 18Ls,tad tapec ka njemshu 2vus tiketus...

Jāpiebilst, ka gan ?Tele2? un ?Zelta Zivtiņas?, gan ?D-Light? un ?D-Night? piedāvātās akcijas par 4 latu atlaidi neattiecas uz pirmajām 1000 izdevīgās cenas biļetēm, kā arī uz vienas dienas biļetēm.

<c> beachparty.lv

Link to comment
Share on other sites

Man kontā ir pāris santīmi. Esmu bomzis :(

Anyway lēto biļeti nedabūja arī pirmais cilvēks rindā (tāpat kā pagājušo gadu).. Tagad jānopērk ZZ pa 1Ls, jāaizsūta kods un jāpērk biļete pa 15Ls ar 4Ls atlaidi. Tomēr 12 < 15 Ls.

P.S. Kāpēc es Tele2 un ZZ mājaslapā neatrodu nekādu info? Pasakiet kas uz kādu nr jāsūta.

Link to comment
Share on other sites

:(

Anyway lēto biļeti nedabūja arī pirmais cilvēks rindā (tāpat kā pagājušo gadu).. Tagad jānopērk ZZ pa 1Ls, jāaizsūta kods un jāpērk biļete pa 15Ls ar 4Ls atlaidi. Tomēr 12 < 15 Ls.

P.S. Kāpēc es Tele2 un ZZ mājaslapā neatrodu nekādu info? Pasakiet kas uz kādu nr jāsūta.

Tev janoperk zz pa 7,95 un tev atsuutiiis kodu ar kuru dabusi 4ls atlaidi....

10min laikaa izpirka 1250 tiketus un 50min laikaa izpirka 2150 tiketus un tagad cik zinu jau ir nopirktas arii vel 1500 tiketi pa 15Ls....Tatad skatos ka pa dargo naaksies njemt shit :( Jadzer D-Light laikam :DD

Link to comment
Share on other sites

Izstāstiest man par tiem dlightiem. Man viņi attiecīgs cipars jāizdzer un tad ar tiem korķiem jāiet pie kases, kur es pērku biļetes? :D

[e] Liels paldies vīri!

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Pērkot biļeti jāparāda 8 korķīši (man pilna atvilkne bija, nesen izmetu ārā lol) vai 2 kuponi no delaitu skārdeņu 4pakām.

JimbugA, no vienas puses žēl, no otras vairāk vietas Montām mašīnā :D

Link to comment
Share on other sites

JimbugA, no vienas puses žēl, no otras vairāk vietas Montām mašīnā :D

Ariii man to korkjiishu bija pilna kabata un faking es vinjus izmetu laukaa visus :) Pie tam Jimmijs tak visu 7dienas afterpartiju pirms braucaat majas dzera D-Light :DD sakumaa man likaas ka ir jauni special korkji,bet cik sapratu der arii visi vecie... :) Vopshem izpihaaa 8 D-Light un ar korkjiem dodies pec tiketa un dabuuu 4Ls skidku par korkjiem :)

P.s. Man ir 2x 4Ls atlaide :) UN man pat nevajadzeja ne dzert D-Light,ne pirkt kaut ko no Tele2 :DD Atkodu fiiichu vnk kaa droshi tikt pie 2 atlaides kodiem samaxajot par to viet 20santiimus :) JA interesee padod zinju :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...