Jump to content
GIGN Forum

Bitch Party @ Liepāja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) Ja man buus laba sirds gan jau pie sevis uz guljmaisa panjemshu :P

Telšu pilsētiņa pati ir viena liela problēma. 24/2 visi dzer, ārdās, neļauj gulēt un ik pa laikam kāds uzkrīt uz tavas telts. Un es neesmu nekāds eziic, lai tu mani uz guļammaisa padrāztu :pizdiblee:

^_^

No offence, bet man ir spēcīgas aizdomas, ka tavs vārds ir Arvīds un tev ir 40 gadi :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Visi mani grib. Tava sieva arī :muahaha:

Nāks tuvāk, gan jau kaut ko sabīdīsim. Pie tevis būtu kūl, vienīgi dzīvo tu otrā pilsētas galā <_<

Karoč tev mēnesis laika pārvākties uz centru :thumbsup:

Btw šodien zvanīja ezis tīri jautrā prātā un prasīja vai vēl var biļetes ar atlaidēm nopirkt. Cerams skaidrā domas nemainīs.

Link to comment
Share on other sites

Man ariii eziiis,zvanija diezgan labaa prataa :) UN luudzas lai njemu pie sevis :DD A kur problema pie ezera uzliet telti,kur neviens netraucees :) a par tavu taalumu ir bullshits 25min gaajienaa ir BBP un vasaraa idealakaa pastaiga un iedzershana un brieshana dodoties uz BBP nekas nav iedomajams!

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka mums jādzer, ir sen jau skaidrs (es gan nezinu kā es to īstenošu, jo es tagad nelietoju, bet tas nav svarīgi). Eziic no sākuma nomaksās parādus skolai un tad pirks biļeti (kad viņa maksās jau latus 25 :D).

P.S. Man patīk iekavas ^_^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...