Jump to content
GIGN Forum

Kiko Aaraa Par Neparko!


Guest Sonic
 Share

Recommended Posts

Guest Sonic

kiko aaraa par neparko! veelos iesnoegt suudziibu par adminu pulkvedi!

speeleeju gign serverii CT naak uzmet flashu , kad flash pazuud es redzu melnu galvu ar kalashu iznesu tam jobaram bashku - izraadaas saveejais tongue.gif

labi vins uzspiez ka naakamajaa raundaa novaaks mani , labi piekriitu sanaaca taa

bet shams veel vote vai mani kick, nu protams ka mani metiiis aaraa , es sham saku sorry , bet vinjam poh , kaa nekaa admins! smiliez.de_2524.gif juuuties pulkvedi ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Sonic

nemiiz vnk gribeejaas pateikt to ka , nevajag uzeriz taa speeleetaaji kuriem nav admina tiesiibas atii ir tikai cilveekiu n cilveekiem arii gadaaskljuumes , un nevjag uzreiz votee kikot

Link to comment
Share on other sites

Guest Sonic - bljed jau pieriebaas

Iiisteniibaa bija taa -

Man tas stuulbais kroplis pulkvedis kiko aaraa par neko es veelos iesniegt suudzibu par to pidaru pulkvedis.. nu vboshem speleeju taja smirdigaja serveri GING esmu par CT uzmet flash , kad flash pazuud es redzu netiiru galvu panjemu ak47 izaardu pieri taa ka asinis pa visu sienu izskjiist .. izradas ka tas lunis bljed ir saveejasi tad vinjs uzspiezh ka es uzspraaagstu nakamaja raunda.. tad es vinju nodirsinu lidz pedejam .. pec tam vinjs uzliek vote uz kick nu protams ka mani metis araa no taa bomzhu servera GIGN ,es sham saku sorry..bet tas lunis drachhi aizs suutra un neko nesaprot .. kaa nekaa admins juuties pipele blejd pulkvedi?

Link to comment
Share on other sites

es gan pakjershu ak47 bljad uz izskaidiishu tev palma tavas stulbaas mazaas smadzenes pret tavu smidriigo monitoru bljad! smiliez.de_1591.gifsmiliez.de_1437.gif

tad tev vajadzees buut ljoti preciizam jo vinjam ir laptops. Lietu veel sarezhgjii tas ka lielaakaa lieta ko tu esi speejiigs sashkjaidiit ir zemene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...