Jump to content
GIGN Forum

Brauc Mājās!


mamma*
 Share

Recommended Posts

Vot ja tas nav nedaudz, nu kā lai saka, nu tizli bļe? Latvijai nelojālie cilvēki brauc mājās? Tak paskaties apkārt, pašiem nav sūdīgi no sevis, tas tākā rasistiski sanāk...

Atliek vien piekrist Teddy'am...

Link to comment
Share on other sites

Rasisms ir diskriminācija par cilvēka ādas krāsu, tākā tavs apgalvojums ir pilnīgi nevietā!

Akciju atbalstu x10000000!

VALSTS - LATVIJA

VALODA - LATVIEŠU

Šeit nav vietas tādām nelojālām slāvu pabirām ar komunistiskiem uzskatiem un visām pāri darīšanām mūsu valstij. Kur ir redzēts, kad īsti Latvieši apstrādā cilēkus uz ielas? NEKUR! Urlas un visi viņu veidīgie ir mūsu problēmu sakne!

Link to comment
Share on other sites

Par to arī likšu - par PS vai VL! :)

Link to comment
Share on other sites

Man bija izvēle, mācīties krievu vai Vācu, bet vienkārši vācu valoda nu pilnīgi nekur nedar kā vienīgi vācijā, bet tākā man neinteresē vācija es mācos rus, bet kāpēc vispār jāmācās rus vai vācu valodu, vajag likt izvēli vai vispār grib mācīties!

Link to comment
Share on other sites

:mIm:

ICEclan, varbūt vienkārši būtu paklusējis, jo tavas argumentēšanas spējas tiktiešām ir graujošas.

Par tēmu runājot, es, protams, ka būtu par to lai cilvēki kam nepatīk latviešu tauta ("Latvija haroša žal latišei tak mnoga :( ") pazūd uz savu dzimenteni un pievienojas pārējiem savas valsts patriotiem. Bet man nešķiet, ka ir iespējams legāli izdzīt viņus no valsts. Skumji, bet fakts.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Varat te vakt tos parakstus cik gribat. Tapat nevienu nekur neizsutis. Drizak nelojalus leishus mes varetu izsutit nekaa krievus. Parak jau musu lielais bralis ietekmee musu politiku Latvija. Taa kaa tas neies cauri. Janjem bises rokaa un japlauj shie nost.

ideja ir laba, bet pilnibaa nerealizejama. Un taa kaa to visu organizee galeji labi noskanjota (ar savu ekstremo piesitienu) partija, tad nekas te nebus.

Un velet jaiet par PS. Shajaa sakaraa es redzu vismaz kadu saulesstarinju visaa shajaa pasakumaa. Bet man ir kaut kada nelaba aizdoma , ka Usakovs un CO tiks pie shprices shoreiz.

ak jaa, ICEclan :kill:

Link to comment
Share on other sites

ar parakstiem neko nepanāksi, vajag viņu dzīvi padarīt šeit neciešamu, kaut vai veikalā piepisties par krievu valodas izmantošanu apkalpojot klientu un tādā garā :thumbsup: Starpcitu šis ir ļoti aktualizējies, ka pārdevējiem bez latviešu valodas zināšanām piesienas.

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc, kādēļ tev šķiet, ka VL! ir galēji labēja un ar ekstrēmu piesitienu? Piemēram, ja salīdzina TB/LNNK un VL! programmas, darbību un izteikumus, tad nākas secināt, ka Visu Latvijai! ir krietni mērenāka nostāja. Tā ir masu saziņas līdzekļu piesprausta birka, patiesība ir citādāka. Cita lieta ir, ka nelielām partijām nākas izvēlēties citādas aģitācijas metodes ierobežotu finansiālo līdzekļu dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Nē, protams, arī šādas parakstu vākšanas nav gluži tradicionāls aģitācijas veids, bet tas jau nenorāda uz ekstrēmismu. Tā vienkārši ir darbība ar ļoti ierobežotiem naudas līdzekļiem un varu (lai gan, starp citu, Visu Latvijai! ir parlamentāra partija un tai ir pārstāvniecība Saeimā :) ).

Ekstrēmisms un galēji labējas partijas ir tās, kas vērstas uz visaptverošām reformām, apvērsumu utml. Latvijā par tādām var uzskatīt, piemēram, Tēvzemes Nacionālo Spēku Savienību, organizāciju Pērkonkrusts, kas runā par "tautas demokrātiju", visu politiķu atlaišanu un tamlīdzīgā garā ieturētām idejām.

Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu šai akcijai. Krievi jau mani ir nokaitinājuši sākot ar šo beidzot ar jautājumu "čo?" veikalā kad ir neskaidrības. Ja neprot runāt latviski un nav apmierinātība ar dzīvi Latvijā, tad lai brauc uz Krieviju. Klasesbiedrs stāstija kāda ir ukraiņu attieksme pret krieviem, tā ir samērā līdzīga ar latviešu attieksmi. Liekas ka visās postkomunistiskajās valstīs ir šada attieksme.

Oh un ICEclan - lielā daļā Eiropas valstu ir iespējams sazināties vāciski.

Edited by k34ups
Link to comment
Share on other sites

Aj es labāk piekāpšos, viens pret vairākiem...

Nu es uzskatu ka vācu valoda priekš manis būtu noderīgāka, bet mani vecāki pierunāja to kreivu valodu mācīties, teica ka ķip darbu nevarēšot dabūt ja nezināšu krievu valoda, a bljad kāpēc man ir jāzi. Latvijas darba vietā kautkāda krievu valoda?

Link to comment
Share on other sites

Nu es uzskatu ka vācu valoda priekš manis būtu noderīgāka, bet mani vecāki pierunāja to kreivu valodu mācīties, teica ka ķip darbu nevarēšot dabūt ja nezināšu krievu valoda, a bljad kāpēc man ir jāzi. Latvijas darba vietā kautkāda krievu valoda?

nu varēsi braukt uz īriju tur tev pietiks ar laviešu

Link to comment
Share on other sites

Es labrāt mācos svešvalodas, bet kāpēc tas ir pie obligātājām stundām?

Varbūt tapēc ka ~30% no Latvijas iedzīvotājiem ir krievi? neieskaitot ukraiņus, baltkrievus utt., kuri arī, pārsvarā runā tikai krieviski.

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Don bass atvainojos, bet tu esi stulbs.

Es eju skolā un iešu. Es nēsu idiots, kas taisās nemācīties.Man pohuj, kautvai nebūtu obligātas tās valodas, bet es viņas mācītos, es negribu būt lamzaks kā tu.

Viss, veriet labāk ciet šito sūdu, jo kā jau redziet ir spams.

P.S Man pilnīgi piedrāst ka kāds nodirš manu viedokli, bet tas tāds paliek un viss.!

[PUNKTS]

Link to comment
Share on other sites

Ej dirst pamuļķi. 9. maijs un hokejs parādīja, cik neizglītoti un šaupieraini ļautiņi dzīvo šajā reģionā. 9. maija laikā vērojām georgij alentīšu invāziju, savukārt hokeja laikā labāk nemaz nerādīties kādā interneta portālā, kurā tiek pieminēta Krievijas izlases spēle pret dajebkādu citu komandu, jo mūsu pašu mīļie letiņi tādas jēlības un cūcības bija sarakstījuši, ka radās iespaids, ka īpaši Kremlim pat propagandēt nevajag krieviem, ka šeit dzīvo vieni vienīgi fašisti - uz hokeja laiku, palasot komentārus, tāds iespaids patiešām radās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...