Jump to content
GIGN Forum

Braid


EDD
 Share

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man viņš fonā jau stāv kādas 5+ stundas un vēl aizvien tas mākonis nav aizvirzījies, mazliet pāri pusei ir. jā, protams - ka tik ne arī - divas stundas jāgaida, protams. atstāšu uz nakti un ļoti ceru, ka viņš pēkšņi nakts vidū neaizies līdz galam un neizdomās, ka varētu atpakaļ sākt iet :unsure:

Link to comment
Share on other sites

tā, visas septiņas zvaigznes ir dabūtas. atklāti sakot, esmu mazliet vīlies tajā alternative endingā, bet tas laikam vairāk būs norakstāms uz to, ka es viņu nemaz tik īsti nesapratu. nu, jā, laikam jau nevar gaidīt straight forward endingu for dummies šādā spēlē. ja jau spēle ir viens liels puzzlis, tad ar endingam jābūt pužļainam. bet tāpat prieks, ka viss ir piebeigts. lieliska spēle vienkārši, tik mazliet par īsu :)

un tā starp citu - tas dreifējošais mākonis ir vienkārši nežēlīgi lēns, bet par laimi netīšām uzliekot hybernate laptopam viss vēl turpinājās, tā ka varēju mierīgu šo processu padarīt paciešamu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Es ar novēlošanos šo spēli iemēģināju, pirkt, gan nepirku, bet manām smadzeņu šūnām tas ir kaut kas neuzvaicams. 2. worldā, ķipa pirmajā, trūkst trīs gabaliņi, bet bija man doma, kā iziet un tā arī ir pareiza, tikai jārealizē. a tālāk trešajā, kur zaķīši sākas, tur vispār čau.

edit: tomēr nebija tik traki :) izgāju. storiju gan precīzi nemācēju saprast.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Aizvakar nopirku, nebiju vēl tā kārtīgi piesēdies, tik tā pa 30min-1h, vienkārši laika uz viņa neatliek, bet šonakt, normāli, to pašu pirmo pasauli izgāju 12/12 puzzles, tajā otrajā istabā ir 11/12, un trešo vēl nēesmu īsti sācis.

Spēlē ļoti patīk mūzika, dizains/grafika, pats zēns, super skilli, un daudz kas cits. Bāc, draugi smejās, ka spēlēju kaut ko tādu, bet ir tak interesanti. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...